Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 201-204 z 204.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od pawel1000: „Nadal podtrzymuje swoje zdanie ze zagram gdzie mnie wrzucą bez płaczu i marudzenia” Popieram postawę tego gracza. Gracze z Ursa skoro popierają UF to niech przestaną płakać za speed eko3 i wtedy idealnie pasują do u66,u69,A, U => u69 na ustawianiach standardowych.

  • Cytat od VampireLord: „wszystko spoko, Rigel czekał na uFusion dwa lata Ale pomysł wrzucania 4 uni do Ursy nie jest dobry Tzn oczywiście wszyscy znający sytuację wiemy kto ma znajomości i napiera na takie debilne pomysły uF P+R+S+T -> nowe uni. To jedyna sensowna zmiana. Może będzie do czego wracać Wróćcie do cyferkowych, zróbcie z u67-u69 uni 2 z PRST uni3 z ewentualną zmianą konfiguracji na większe eko (choć myśle, że max x2 eko)” Dobrze mówisz sojuszniku

  • Cytat od sorro03: „Nadal uwazam ze Ci co zagraja na eko x3 szybko zmienia zdanie o standardzie eko x1 Gralem na riglu gdzie jest eko x1 i ilu zostalo tam ekowcow ? 2-3 jakis mocniejszych i to wszystko a wiadomo ze jak nienma ekowcow to i flotowcy sie wykruszaja Zgodze sie jednak ze ursa mocno sie odbila pkt od pozostalych P.R.S.T. a UF z U powinno byc z rok temu !” Ostatnie zdanie jest kluczowe, my na tych pozostałych uni po ewentualnym uf z Ursą jesteśmy rok czy nawet 2 lata do tyłu, 1 rok gry …

  • Cytat od Art: „1: P,R,S,T =>U (floty x1, eco x3) plus 25 pol (aaaalbo łączymy PRST tylko we własnym gronie bez U)” Według mnie P,R,S i T to uni o zbliżonej konfiguracji i ich połączenie jest naturalne, jestem jak najbardziej za. Najważniejsze że gracze z tych uni mieli takie same szanse dorobienia się na eko. Natomiast połączenie tych uni z U gdzie jest speed eko 3 to nieporozumienie, tam najlepsi gracze mają 3 razy lepiej rozwinięte konta. Dla przykładu najlepszy gracz z 3 uni: P,R,S będzie ok.…