Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 209.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • O jejku, jejku Fajniusio skaczesz !^^ Nuu, teraz to będziesz jeszcze odpisywał tutaj, bo będę Ci ładnie spamić : O A jak Ci idzie to piszanie ;>? Nie jest za ciężko? Studia, praca i pisanko? W tej sytuacji, foruma traktujesz jako rozrywkę czy obowiązek ;>?? Czmoczek ;*

  • Nuu, a jednak moje pościki, będziesz widział tutaj już dość często:) Uhh, a ja to właśnie siedzę na Gadulcu cały czas. Potrzebuję towarzystwa chociaż tak, bo wykituję tutaj. I powiem Ci, że teraz mnie coś rozkłada. Gardło całe zawalone, chrypa, ledwo mówię. i głowa tak strasznie mnie boli, że już nie wytrzymuję. A, ze ja mam specjalne tabletki przeciwbólowe a nie wiem gdzie są.. A Lubisz mnie?

  • Wasze ulubione książki

    Star - - Rozrywka i hobby

    Post

    aaa co ja teraz czytałam.. "Wpadka" - Rebecca Eckler Boooskie <33

  • Gienek

    Star - - Archiwum CT

    Post

    Gienio ;* Wróciłaaaam.! =)) Jak żyjesz kaczuszko? cmoooook. ;*

  • Angela - zielony Aniolek :)

    Star - - Archiwum CT

    Post

    Aniołek ;* Paczaj, na forum wróciłam Co słychać? Jak zdrówko?:> Już w cieplutkich, zimowych kurteczkach chodzisz? ;***

  • LiteseQ ;* - Patrz kto wrócił na foruma Jak leci? Co teraz porabiasz? Jeeejjkuuu, jest tak potwornie zimno, że aż mi się oddychać nie chce -.-'' A to jeszcze śniegu przyjdzie cała masa ! ;*

  • Superman - mrumciumciumcium

    Star - - Członkowie Teamu

    Post

    Buziolek na Dzień Dobry =* Dawno mnie tu nie było. Jak tam? Czamu Cię mało na GG? Przydałbyś się też mi troszkę : < Dostanę cmoczka?

  • A tak pytam, bo piszczące jest fajne A sioscycki to w szygnie twej ni ma i się fochnę, ot co! Jak weekend minął? Powrót do robotki, boli? Lubisz babeczki ?:D Aaaaa psik! xdd plasiam ;x Buzi;*

  • Hej Litasq dziubasku Czo tam? Lubisz smażyć kiełbaski? Ile razy dziennie masz ochotę rzucić wszystko i odpocząć? Lubisz kolejki górskie? Włochy czy Chorwacja? Całuję

  • Hej mój malutki braciszku ;* Dostanę kartkę z wakacji? W jakim filmidłie widziałbyś Naszą Megan Fox? Chciałbyś dostać coś piszczącego? Lubisz czerwone kokardki? Me nie ma już takiego głoda! Zjadłam dzisiaj tylko obiad, 2 kanapki, deser kodowy, frytki i hot doga. xDDD Buzi muzi ;*

  • Ze mnie leń się zrobił, bo.. Bo wiesz kobiety tak mają xF Wybierasz się w jakąś interesującą wakacyjną podróż? Klniesz Ty może? O.o Lubisz Danio?:D Wpisz sobie na jutubie ' konfitura II a' i zobacz moją klasę w konkursie szkolnym 'mam talent' xDD Pozdrawiam ;*

  • Heloł ;* Jak tam żyjesz w szerokim świecie? Nie chce mi się o nic mało interesującego pytać, więc nie pytam ;x Całus ;*

  • Szuperko =** /me wpadła na chwilę na forum oO I chciała Ci dać ładnie buzi iiiii ... Pójdziemy na te lody ? ;F Czmok, czmok =*

  • Hmm.. Troszkę się jednak narobiłam wczoraj. Ale nie było tak źle jak myślałam, że będzie. Więc chyba przestanę, aż tak marudzić. Uhuh, nowym sprzętem się bawię W końcu można normalnie pograć w jakieś gierki A Ty czym tam obdarowany zostałeś?

  • Uni 39 Na dzień 24.12.08r. (Miejsce 126 z 2.731) TOP 1500 - 21 pkt. TOP 1000 - 2.772 pkt. TOP 500 - 42.815 pkt. TOP 100 - 1.978.584 pkt. Dokładnie miesiąc od ostatniej aktualki ..

  • Angela - zielony Aniolek :)

    Star - - Archiwum CT

    Post

    Uuuuuuuaaa.. Ale prezentów Ja byłam grzeczna, byłam ! xD Jak Wigilia? Było miło i przyjemnie? A ogólnie to czo tam, jak tam?

  • Buczuś rlz! Hmm.. Czemu nie lubię? Za dużo roboty, za dużo ludzi, za dużo marudzenia i plotkowania.. etc [; Po prostu nie lubię:P Jak Wigilia minęła?

  • Superman - mrumciumciumcium

    Star - - Członkowie Teamu

    Post

    Hello ;* Dawno mnie nie było. Co tam? Jak Wigilia minęła? Czo dostałeś? Coś Supermenowego ?xD Siłaczu

  • Gienek

    Star - - Archiwum CT

    Post

    Hello Kacor ;* Co tam? Jak Wigilia? Objadłeś się? Sądzisz, że przytyłeś/przytyjesz?xD Czo dostałeś pod choinkę? Buziak. ;***********

  • Angela - zielony Aniolek :)

    Star - - Archiwum CT

    Post

    Nie, nie Ty potwór. Tylko ja! Ja się chorowitkuje troszkę. A Święta idą, idą.. A wszędzie tak bezśniegowo jest .. Buuu... Padaj śnieg, Padaj śnieeeg : O Nuuu piękny wystrój lubię.. Tylko chyba to w Świętach tak naprawdę lubię