Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 261.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od aXew-SkY: „Już nie chodzi o to ale strach pomyśleć o flotę.. A nikt mi jej nie zwróci jak stracę. Wydają ludzie miliony antymaterii i każdy ma to gdzieś ale jak się znajdzie osoba która jest w go i też gra to ona może wejść my nie. Czyli co to za logika gry... ” Gram też na niemieckim uni i tam miałem kiedyś sytuację gdzie przez cały dzień po zalogowaniu miałem biały ekran, logować mnie logowało ale nie wczytywało strony ogame, podczas tej sytuacji straciłem całą flotę oraz surowce. Wys…

  • @Bunny ewidentnie tym screenem potwierdziłeś że Krecik się zapomniał bo skoro chciał złom zebrać powinien wysłać recki na conajmniej minute przed wlotem wiedząc że moje raczej wpadają zaraz po ataku a na raporcie eiwdetnie widać że recki padły z całą flota

  • @abecaduo ja do Ciebie też nic nie mam fajnie się grało z Tobą na S&D jak i parę tyg po. I też nie chodzi o prężenie muskolow bo wiem że Bunnemu nic zrobić nie mogę z racji tego że ma 4x więcej floty niż ja, ale takie wypominanie za każdym razem starych złomów kiedy człowiek jeszcze się uczył po 10letniej przerwie jest wkurzające, a ostatnio poza wlotem w zapomniana produkcję pancow nic nie może zdziałać pomimo takiej przewagi No cóż ale tamte starcia czegos mnie nauczyły i po prostu lepiej się …

  • Możliwe że mi się nie wysłał ten uśmieszek co nie zmienia faktu że jak się akta zapaliła to nagle wszystkie 12Niszcz znikło co akurat bardzo mnie ucieszyło bo mogłem iść spać dalej

  • Cytat od Bunny: „Hahahaha jaka padaka na tej uni została, ze nie wie o zasadzie 6s i lagowaniu no śmiechłem wczoraj No nic, kolejny tydzień urlopu ” Będzie banik trudno odpocznę znowu Fakt to że nie wiedziałem mnie nie tłumaczy. @Bunny padaka nie padaka ale jakoś trafić mnie nie możesz i wysyłanie 12 fal GS w nocy też nic nie pomaga nie mówiąc o tym że wystarczy uśmieszek Ci na pw wysłać i odrazu zawracasz

  • No to ja miałem podobnie z 20sec mi mielilo jeszcze zanim ostatni skan doleciał

  • @Pan Krecik tak niemialem wiedzy o tych 6 sekundach. Przepis który wszedł w 2016 roku, a ja miałem od 2010 do 2019 przerwę i po przerwie gdzieś mi to umknęło. A po drugie czułem że jesteś i skan miał być wysłany na około 8sek rpzed żebym mógł sprawdzić raport i flotę zawrócić ale zaczęło lagować i skan wystartował dużo później i z tego samego powodu też ja floty nie zawróciłem bo jak mi zlagowalo skan zacząłem na 5sek przed wlotem klikać zawróć. A po 3 i najważniejsze kto w dobie wersji 7.x.x kt…

  • Zemsta za zeszłą Niedzielę Od dzieciaka jeszcze miałem w sobie coś takiego że jak zobaczyłem w ogródku kretowisko to brałem porządny rozbieg i zrównywałem je z ziemią I po latach widzę że nic się nie zmieniło kiedy dzień wcześniej zobaczyłem na skanie takie Kretowisko i że flota stoi 2h bez opieki to postanowiłem działać i o to efekty Starcie bardzo dziwne nie zagłębiając się w szczegóły powiem tyle że Krecik ponoć był online i nie zdążył podnieść floty, a ja z recji tego że widziałem akty i nie…

  • Fuzja na kolejnych serwerach TW/US/FR/DE mam info z niemiec: Fuzja 5 Pazdzierniak się tam zaczyna gyazo.com/7569e206e6bc7d948186a07cb5468be1 dodatkowo tak to będzie u nich przebiegać i podejrzewam że u nas może być całkiem podobnie: board.de.ogame.gameforge.com/i…ostID=3891756#post3891756

  • Wsumie ja sam się zastanawiałem czy wstawić czy nie bo jeszcze jak dok doliczę to wychodzę na plus, ale no wsumie to Ty wystartowałeś moja flota padła całe więc ciężko powiedzieć

  • @'Pan Krecik jak wstawiasz ST rób to rzetelnie skoro wiedziałeś że zebrałem złom Podsumowanie obrońca Metal: 244.254.240 Kryształ: 32.175.231 Deuter: -188.757.385 obrońca zyskał łącznie 87.672.086 jednostek. Złapał mnie w samochodzie, odświeżyłem na pare sekund przed wlotem ale nie zdążyłem podnieść. ST chyba bardziej po mojej stronie, niby wartość straconych jednostek większą ale po zbiórce złomu bilans ostateczny z minimalnym minusem

  • Taki tam czyścioszek Na Schordingera polowałem już od dłuższego czasu. Weszło by wcześniej zanim jeszcze surke wydał gdyby nie chciwość i lot Riperami żeby zakosić jak najwięcej w 1 fali Pozdro TIME oraz @Maximus1984 youtube.com/watch?v=Ckom3gf57Yw Dnia 26-09-2020 20:54:15 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Anonymous [TIME] ________________________________________________ Pathfinder 75.000 _________________________________________ Obrońca Schrodinger [GORNICY] ______________________…

  • No jakoś sobie te -50% piratów trzeba rekompensować youtube.com/watch?v=5kaLxpc7rS4&list=PLB0D59C8EC94CED10 Dnia 26-09-2020 16:57:28 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Anonymous [TIME] ________________________________________________ Krążownik 25.000 _________________________________________ Obrońca Zlota Oddam [GORNICY] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 147.463 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Anonymous [TIME] ___________…

  • Moim zdaniem ludzie w GF nie są głupi wiedzą że w ogame grają raczej tylko weterani którzy zarazili się ta gra X lat temu, wiedzą raczej że młodych ludzi nie ściąganą bo dzieciaki wola gry z grafiką. Tą grę utrzymują bo jeszcze ktoś gra i płaci, ale patrząc na to ile mają gier w swoim repertuarze nie będą rzucać wszystkiego i zajmować się ogame skoro inne gry przynoszą im większe zyski. A z ogame coś tam robią żeby ludzie nie gadali ze nic się nie dzieje, ale robią to jak najmniejszym nakładem s…

  • Nie ma to jak dobrze zacząć piątek Pozdro dla TIME oraz @Maximus1984 youtube.com/watch?v=X5P_muGUJR4 Dnia 25-09-2020 06:54:42 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Anonymous [TIME] ________________________________________________ Krążownik 176.398 Pathfinder 20.000 _________________________________________ Obrońca Ramm [ZAKON] ________________________________________________ Mały transporter 23.438 Duży transporter 28.091 Lekki myśliwiec 6.372 Ciężki myśliwiec 1.375 Krążownik 9.595 Okr…

  • Odnośnie wywalania z gry mam takie ciekawe spostrzeżenia, że im większa aktywność na koncie tym częściej chyba wywala bez różnicy czy z kompa czy z telefonu, a skąd moje spostrzeżenia? Jeżeli faktycznie ostro skanuje wysyłam floty transporty itp. potrafi wywalać nawet 2 razy podczas wysyłania 7 ekspów. Natomiast jeżeli na koncie nie jesteś aktywny nie wywala wogóle to też z obserwacji własnych wywnioskowałem. prawie codziennie wieczorem aktywność miałem praktycznie żadną ostatnie ekspy wysłane k…

  • RW które mogło być już wczoraj kiedy właśnie też w okolicach 14 u Markusa ponad godzinę leżało 700kk złomu udało się nawet na 2 razy pozbierać, ale niestety praca nie pozwoliła na wykonanie ataku, a tu proszę dzisiaj to samo flota stoi na moonie niepilnowana ponad godzinę Pozdro dla TIME oraz jak zawsze @Maximus1984 youtube.com/watch?v=fGDQ9IukMOc ps. Bitwa zakończona remisem szkoda było czasu kosztem 1GS a i tak surki było praktycznie 0 Dnia 24-09-2020 13:58:06 następujące floty spotkały się w …

  • @prepare ur anus myślisz że 25k plazm to jakieś wyzwanie dla flot expedycyjnych?

  • Gram zbieraczem na europie i wydaje mi się że przyrost całkiem miły ustawiając wszystkie pełzacze na 150% jeszcze bez gelologa i dodatkowych pełzaczy wydobycie przy takim eko średnim bo jednak mam 38/31/34 wzrosło o mniej więcej takie wartości: 11,979 kk mety2,717 kk krychy2,684 kk dexu kosztem tych dodatkowych 1500 satek na każdej planecie. Więc wg mnie zmiana jak najbardziej na plus

  • Cytat od cokolwiek: „Jesteś pewien tych liczb? Bo moim zdaniem są mocno optymistyczne. I z tego co pamiętam to akurat Ojczyznosław pisał o 2 lotach na piratów na zwrot deu (i taka wartość jest i u mnie). Dodatkowo odbudowa slota po 10-11rw - to tylko dla średnich piratów tongue.png dla normalnych wychodzi raczej 17 smile.png Plus - pisanie o zysku dziennym z lotów jest złe samo w sobie. Bo jeden robi 60 exp dziennie, drugi - 110. Wiec wydatek deu czy zysk - jest ciężki do porównania licząc w ten…