Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 161-173 z 173.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • nuda, szkoda zbycha bo dawał się wam we znaki, nie życzę odbudowy bo szkoda życia na F, agresorom zaś kolejnych obrazków

  • mi tam pasuje, łączenie u50, 60 i draco, a tym uniwersom którym nie pasuje ich docelowe miejsce, dajcie jeszcze czas na namysł z rok dwa, jeśli nadal się nie zdecydują to można będzie zamknąć uniwerek, 100 graczy to nie aż tak dużo do kasacji skoro będą tak zdesperowani by grac w kilku na uni to założą sobie nowe konta gdzieś indziej- luzik arbuzik

  • Cytat od ciap: „Aktualizacja: przyrostyogame.cba.pl/Info.html :E” połączcie tak żeby było po 10k graczy na uni, nawet międzynarodowo, co za problem, bariera językowa wytworzy sojusze, koalicje, bez znajomości języka będzie ciężko przeszpiegować dany sojusz itd zrobiłoby się ciekawiej

  • Napisze na koniec ze udalo sie, jezeli sa wyjatkowe okolicznosci czasem regulamin moze nie byc az tak sztywny na jaki wyglada, dziekuje za wyrozumialosc Mozna zamknac. zamykam - denior

  • Cytat od Winnerek: „Cytat od Art: „Rozpoczęły się wewnętrzne rozmowy na temat migracji serwerów literkowych.” Uprasza się o nie zapominanie o pominiętych wcześniej U50 (nie licząc kilku kont,które tam dołączyły) i U60. Czekamy na jakieś możliwe opcje do wyboru.” o to to, polacznie u50 z 60 byloby dobrym krokiem, uniwersa nie stracilyby na predkosci a zyskaly na grajacych prezniej graczach

  • a czy mozliwe jest ze zostana zdjete mi ostrzezenia za wlasnie wulgi? sa one sprzed 5ciu lat od tamtej pory czlowiek na prawde jest w stanie sie zmienic, a przedewszystkim wydoroslec z gimbusa zmienic sie w powaznego studenta, jest szansa ?

  • WItam, czy nadal istnieje mozliwosc zdjecia ostrzezen z konta na forum? Jesli tak to prosze mnie pokierowac gdzie o tym moge wyczytac, bo nie moge znalezc, z gory dziekuje i sory jesli temat byl.

  • jesli komedia to Goscie Goscie. no tak mnie smieszy ten film, ten typ humoru ze to poezja, dajacy do myslenia na pewno fight club, no i jeszcze taki dla milosnikow mocnych wrazen 72 godziny sie chyba nazwyal.

  • Biologiczny

    drakon - - Nauka

    Post

    strzelczyk szklankoskrzydly?

  • Chemiczny

    drakon - - Nauka

    Post

    to dam zgadywać komuś lepszemu moje nie są aż tak nowo odkryte

  • Biologiczny

    drakon - - Nauka

    Post

    to kto zadaje następne ?

  • Chemiczny

    drakon - - Nauka

    Post

    has, darmsztad ?

  • Biologiczny

    drakon - - Nauka

    Post

    Koliber, Meksyk i północna cz. A. Południowej