Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 295.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Walić DTki. Tu o recki chodzi. Problem z paliwem na starszych uni wszyscy znają, a teraz będzie można wysyłać kilkadziesiąt % recków mniej.

  • Gadasz, żeby gadać. Równie dobrze, skoro kilkadziesiąt % to "nic" ,możemy uznać że turborecki były zbędną zmianą,bo po zbadaniu 15 NN latają "tylko kilka razy szybciej". Podkreślam jeszcze raz - badanie jest darmowe.

  • @Hermes dostajesz kilkadziesiąt % bonusowej ładowności... no błagam... to naprawdę spora zmiana, oczywiście na plus. Za skromne 1.5 kkk sury jesteś w stanie zwiększyć ładowność o 20 % ( jako bazowy lvl liczę lvl 8 , który ma każdy bo tepek, NN,gsy i inne pierdoły, i z 8 badamy na 18). To darmo jest.

  • No proszę jak rozrabiają. Wujo był zapewne tradycyjnie zajęty oralnymi zabawami, spod stołu tylko sondkę zdołał na szybko wysłać. Mordujcie dalej

  • To ja tylko tak wtrącę: zastępując UniverseView Antigamem nie musimy klikać w żadne listy, cała lista jest domyślnie rozwinięta, tak jak na kompie. ( przynajmniej na "zwykłej" wersji, nie wiem jak z tym jest na mobilnej,jestem masochistą:E)

  • 2.5/1.5/1, powyżej 30 kk -> 2.6/1.6/1 Za co chcesz, kiedy chcesz, gdzie chcesz. Dołącz do setek zadowolonych klientów! Kontakt: Versace

  • Bardzo ładnie, poprawiłaś się jeśli chodzi o pozdrowienia Przetapiaj i złomuj dalej

  • Też sobie obserwuję, podobnie jak Kot,tutejsze wydarzenia, i w głowie się nie mieści, co tu się wyrabia. I po co było grzmieć " hurr durr jesteśmy najbardziej zgranym sojuszem we wszechświecie" xD. Nie żebym wskazywał palcem ,ale efekty jasno wskazują, że OLD przewagę flot osiągnął tylko dlatego, że miał przewagę wynikającą z wieku i specyfiki ( duże eko i 80% złomu Oberon vs x3 eko i 50 % Izar-> dopiero po długim czasie podkręcono te parametry na I ), a nie z powodu umiejętności. Częste i inten…

  • @Midas Już pytałeś. I już Ci odpowiedziano. 891731c2f79bbc1a9cc246d25e7dc59f.png

  • @Poka_Bydlaka No nie odnoszę się tu tylko do EB -> pamiętajmy że .pl nie jest jedyną społecznością.Owszem, ilość takich uniwersów na .pl w ciągu ostatnich lat można policzyć na palcach jednej ręki , ale na innych społecznościach takie uniwersa napewno też powstawały- nawet jak też w niewielkich ilościach, to po przemnożeniu przez ilość państw daje to już jakąś tam miarodajną informację- i ogólny wynik był taki, że w żadnym kraju takie uni skazane są na porażkę.

  • Ehh... mam coraz większe wrażenie, że ktoś Ci płaci za pisanie głupot... Koneksje handlowe,ich nawiązywanie i wykorzystywanie to także jest pewna forma strategii Jak na razie nie użyłeś żadnego merytorycznego argumentu, tylko próbujesz w pseudobłyskotliwy sposób czepiać się słowek, rzucając " hurr durr to jest legalny push" ( a nie ma takiego tworu) , "ogame to strategia" i inne tego typu wysrywy.

  • Cytat od kaito: „no powrót do korzeni gry... ” Żeby powrócić do korzeni gry, musiałbyś cofnąć się w czasie o 7-8 lat. Ta gra już nie będzie wyglądać tak jak wyglądała za cyferkowych uni- głównie ze względu na postęp technologiczny ( a więc archaiczny model rozgrywki)- porzućcie w końcu te marzenia o powrocie feelingu gry takiego jaki był 8 lat temu. To już nie wróci. Tak jak wspomniał @Starrk - próbowano zrobić takie uni, nikt nie grał. A od ostatnich takich prób tendencja idzie coraz silniej ku…

  • Bye, bye uni x1

    DUDEUSZ - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    To, że GF dawał uniwersa z eko x1, i zainteresowanie było praktycznie zerowe. To, że ankiety robione przed każdym uni przez polski team wykazują praktycznie zerowe zainteresowanie taką konfiguracją. Potem byłby płacz o fuzję, nie byłoby z kim takiego uni połączyć. Mam wymieniać dalej?

  • Cytat od Starrk: „Czyli kantory wymiany walut powinny być zamknięte pod pretekstem kradzieży, bo zarabiają na przelicznikach... ” Rozszerzyłbym to do każdego sprzedawcy na świecie- w końcu Pani w warzywniaku też żyje z marży- hoduje/kupuje marchewki za X PLN, sprzedaje za więcej. Cytat od john malkowitz007: „No wlasnie trzeba czytac ze zrozumieniem Przy obecnych widelkach Handlu wszystko jest legalne i zgodne z regulaminem Konto bedace wyzej w statach kupujac od konta bedacego nizej w statach de…

  • Cytat od john malkowitz007: „ciap wyzej napisala Komu będę sprzedawać deuter? Jak nikt nie weźmie ode mnie jak będzie po 3:2:1? Kupować anty nie mam zamiaru. Na ekspedycję latać też średnio mi się chce przy speed x7. Gubisz i krecisz jak i pasuje Nie pamietam juz gdzie ,ale pisalas ze nie Handlujesz deuterem tylko go skupujesz i wymienasz u Handlarza na inne surowce A na czym sie dorobilas Top 1 ??? Anty nie musisz kupowac , jako GO dostajesz darmowe kupony , czy tak ? Paliwowki sprzedaja Deuter…

  • Kiedy wasz kolega Wojtek z Polaris przetopi resztki RedShifta? Gz/SzO.

  • Bye, bye uni x1

    DUDEUSZ - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Hermes: „(widziałeś tu uni eko x1 przy speed x7?). ” No u68 chociażby ma takie parametry?

  • Cała prawda o mnie i o Majsie

    DUDEUSZ - - DiD Quantum

    Post

    GO w Ogejmie ani w żadnej innej grze GF-u nie byłem i nie zamierzam, ale pełniłem kiedyś podobną funkcję w jednej z gierek konkurencji,i powiem tak- jak ktoś dobrze ukryje przekręty, to w logach nic nie będzie widać. A jeśli czegoś nie ma w logach- nie będzie bana. Podejrzewam, że tych nieco bardziej ogarniętych GO aż czasem oczy bolą, bo widzą co dany delikwent wyczynia, ale na podstawie logów nie ma podstaw do bana, i zwyczajnie tego bana wstawić nie mogą. Dlatego blokady jak już są to za jaki…

  • O proszę, pojawiają się uniwersa z 4 galaktykami. Szkoda, że tak późno.

  • No ja mogę: Nie wiadomo, dowiesz się jak będzie coś planowane. Nie ma za co.