Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 303.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Olivia napisał(a) a umiesz ladnie szczekac? zaszczekaj ;>? hau hau kto jest najsilniejszy na swiecie (pamietaj ze odp zostanie wyegzekwowana na ircu ;>)? Ty :X dlaczego nie dales warna temu gostkowi co mnie wkurzal? eh.. jak zasłuży to dam czy lubisz jak zglaszam do Ciebie posty :D? a bo ja wiem dlaczego tak? zawsze to jakieś ułatwienie, nie muszę sam szukać postów łamiących regulamin ”

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „MaiLo napisał(a) [20:40] <stivi`NaChwile> jakby co to na gg moesz pisac xDDD [20:40] <stivi`NaChwile> bo jestes fajna :p :szaleństwo_na_trybunach: /me spamuje u Stivi'ego bo kazał pozdro Smyku Pozdro 600 edit: tu trzeba jeszcze przecież pytanie zadać >_>, hmm co tam? nie wiem skąd klikasz? Z domu ;o ile wiosenek? 12 xD :biglol:” Cytat: „numique napisał(a) Kiedy rusza nasza strona o anime? Jak hosting znajdziesz :P Wiesz, ze wisisz mi piwo? nie Tez uwazasz ze autobusy w Opolu powinny jezd…

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „tortoise napisał(a) ładnie tak zamykać własne CT? co ci odbija? wiesz, że nie nadajesz się na wykładowce? wiesz, że na twoich zajęciach studenci by spali lub cieli się z nudów? co wolisz robić na zajęciach? słuchać? spać? ciąć się?” 1. ta 2. nie wiem 3. nie wiem 4. nie 5. słuchać

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Angela napisał(a) Co to za zamykanie? dobrze , ze krzycza :x sama bym tez nakrzyczala co dla Ciebie oznacza przyslowie " zyc jak pies z kotem ?" :>” No jakoś tak sie zamkło :X Hymm.. mój pies i kotek dobrze żyją ze sobą ^^' więc to raczej chodzi tutaj o taką harmonie.. jedność i w ogóle ^^'

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Hellgirl napisał(a) Cytat: „Stivi napisał(a) btw: zamykam na prośbę autora” Czemu ?” no dobra otwieram bo na mnie krzyczą :x

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „numique napisał(a) SPAAAAM!! Cześć! Jak tam na studiach? Przeniosłeś się już na filozofie? xD Lubisz też koty? :quasi:” Cześć Dobrze.. chyba Jeszcze nie.. dopiero po sesji xD Tak btw: zamykam na prośbę autora

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „tortoise napisał(a) skąd masz taką piękną sygne? Angela zrobiła :D jak tam Bulion? dobrze co zrobił ostatnio śmiesznego/zabawnego? ugryzł mnie w tyłek -.- to jest chyba prześmieszne :-x prawda, że przyjedziesz na zlot do Łodzi? Ta Co to może być, trzeci dzień nie chce mi się robić?! Starość? ”

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „marcik napisał(a) ces wymien 3 cechy ktorymi bys mnie okreslil i dokoncz zdania śliczna, kochana, słodka Do marcika przyjade... najszybciej jak będę mógł Jestem zadowolony gdy... marcik mówi, że jestem fajny :P Codziennie rano ... myje zęby :-x Przynajmniej raz w tygodniu... biegam ^^ ”

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „tortoise napisał(a) pijesz energy drinki? co mam zrobić byś przyjechał do Łodzi? czemu nie nagrywasz Buliona na kamerę? co jest ciekawego w informatyce?” 1. Już nie 2. nic 3. to nie ja robie fotki/filmy więc nie wiem 4. nic

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Tiger07 napisał(a) Jaki film z Bulionem Lubisz spam Wiesz kto ja co Bulion lubi gryźć? hm... :quasi:” 1. Normalny 2. Ta 3. Domyślam sie 4. Mnie

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „tortoise napisał(a) czemu nie lubisz rosołu? ten film z Bulionem jest świetny, wiesz? ale czemu bez głosu? nie masz jeszcze kamery? a chciałbyś mieć? jaki jest twój ulubiony "przedmiot" na studiach, i dlaczego?” 1. bo to woda z tłuszczem 2. wiem 3. bo w aparacie nie ma mikrofonu 3. mam kamere 4. Myślę, że informatyka dlaczego bo tam przynajmniej coś ciekawego jest

  • marcik - szefowa szefow;)

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Prawda, że Stivi jest zły, brzydki i okropny ? Bulion czy Rosół ? xD Dlaczego wolisz autobusy ? :x

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „ciap napisał(a) kiedy napiszesz mi gre? :>” jak sie naucze pisać xD Cytat: „tortoise napisał(a) dasz te zdjęcia małego Rosołka? czy Bulion to inaczej Rosołek? lubisz rosół? czy wolisz inna zupę?” 1. masz już 2. Nie znam sie 3. Nie 4. Pomidorową lubie :X Cytat: „Hellgirl napisał(a) Stivuś ;**** Jak wrażenia po zlocie ^^? Coś Ci się szczególnie na nim podobało? Jak się czujesz dzisiaj ^^? Mam nadzieję, że dobrze Dziękuję za wczoraj ;**” 1. Dobre wrażenia 2. Myślę, że Ty wiesz co 4. Dobrze …

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Elmo napisał(a) Cytat: „Sheppard napisał(a) Buuuuuu.... Stivi xP” ostrzezenie nie spamujemy tutaj tylko zadajemy pytania:D Shepp spamuje?? co powiesz o meczu Polska vs Slowacja?” Nie spamuje, jego post ma duży przekaz nie oglądałem meczu

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Dead Pawelq napisał(a) a założyć rodzinę :quasi: ile bedziesz chcial miec dzieci ? max 2 jakies zwierzatka w przyszlosci ? pies, rybki może coś jeszcze palisz? nie pijesz tak ” Cytat: „procesor87 napisał(a) Gdybyś miał zostać zwierzakiem, to jakim? Wilkiem Czy podkochiwałeś się w aktorkach? Jeśli tak, to która najbardziej Cie pociągała? ee nie mam takich odchyłów Jak wyobrażasz sobie śmierć? Wszechogarniająca pustka Blondynki/Brunetki/Rude/Szatynki...które mają najwięcej seksapilu? To ie…

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Dead Pawelq napisał(a) a M jak Miłość oglądasz jakieś plany po studiach :>” nie oglądam po studiach... znaleźć prace, kupić mieszkanie i spokojnie egzystować

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Dead Pawelq napisał(a) bogaty i nieszczesliwy czy bezdomny i szczesliwy? uzasadnij o! ;p nie ma nic pomiędzy .. <mysli> lubisz ildowac :>” Skomplikowana rzecz, myślę, że jeśli byłbym bogaty to byłbym również szczęśliwy ^^' nie lubie idlować

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Darla napisał(a) czemu nie masz mnie w sygnie? :x” a jak mam Cię wpisać do sygny?

  • Drogowskaz IRC

    Stivi - - IRC - FAQ

    Post

    IRC sam skrót który oznacza "Internet Relay Chat" brzmi trochę tajemniczo i często uważany jest za coś bardzo skomplikowanego, w tym temacie chciałbym przestawić listę Poradników które ułatwią jego użytkowanie oraz sprawią, że stanie się on waszą ulubioną drogą komunikacji. Wszystkie oficjalne kanały OGame znajdują się na sieci OnlineGamesNet(Link do strony sieci), informacje co do adresów serwerów oraz spis kanałów publicznych można znaleźć tutaj: OnlineGamesNet Przed rozpoczęciem użytkowania w…

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Purgatori napisał(a) ceś bejbe co słychować? czemu już taki mhroczny nie jesteś??” zawsze jestem mroczny.. Cytat: „Fik Mik Figiel napisał(a) heh ile to juz lat... tyle czasu a do wujka nic nawet pocaluj mnie w tylek czy cos a tak powaznie to co tam? zyjecie jeszcze? dobra glupie pytanie wiem... ale ty wiesz ze ja wienm ze ty wiesz bo my wiem to co wiemy ze wiemy bo oni moga nie wiedziec lecz ja wiem ze ty wiesz ze ja wiem prawda a tak powaznie powaznie to pozdrowic tylko chcialem :)” ja …