Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 361-378 z 378.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Zastanawiałem się, kto mi podebrał omara Gratuluję wlotu, szkoda, że obrońca już na urlopie Przywróćmy polskie znaki na Uni Merkur!

  • Dzień dobry Bez finezji, i w ogóle bez wysiłku właściwie zrobione RW. Nie wiem, ile razy obrońca był już złomowany na tym uniwersum, ale myślę, że w "nastu" to się nie zmieści. Wstawiam, bo pewnie się samotni tu czujecie panowie z PZT i W_P Pozdrawiam znajomych, oraz sojusze na uni Merkur oraz uni68. Podnieśmy progi ST na uni Merkur. Dnia 07-07-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Mihuszowo [BAiZ] ________________________________________________ Pancernik 8.767 _________…

  • Gratuluję Bardzo ładne starcie. Dawno tu nie wchodziłem a na takie świeżutkie starcie trafiłem Chcę szybkie recki

  • Gratuluję :beer: chociaż patrząc na to, czyja ekipa najwięcej lata na tym uniwersum, musiało się tak stać Obrońca zawsze był aktywny, trudno coś było uskrobać, więc tym bardziej należy się szacunek agresorowi, ale i obrońcy, ponieważ widziałem, z jakim zacięciem latał na tych wszystkich nieaktywnych dzień w dzień. Odbudowy! I miłego dnia wszystkim!

  • Dzień dobry! Takie tam, FS na transportuj, podczas przerwy w świętowaniu chwilowego końca egzaminów Dedykacje dla Ciap <3, BAiZ, UNITED Dnia 28-06-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Mihuszowo [BAiZ] ________________________________________________ Niszczyciel 202 Lekki myśliwiec 300.000 Bombowiec 1 Pancernik 8.500 _________________________________________ Obrońca kondzio145 [RRW] ________________________________________________ Duży transporter 193 Ciężki myśliwiec 61 …

  • Dziękuję za zauważenie błędu, pogryzłem się trochę z konwerterem. Również pozdrawiam

  • Dobry wieczór Krótka historia: Dziś skanowałem tego Pana/Panią zastanawiając się, na co by tu teraz zapolować. Znalazł się on gdzieś na mojej pobocznej liście celów, aczkolwiek nie spodziewałem się, że jego flota wyląduje w śmieciarkach tak szybko, i tak efektywnie. Nie wiem, co podkusiło agresora do lotu, zwłaszcza, że byłem zalogowany na planecie matce A to wszystko 15 minut temu. Dedy: Ciap BAiZ, UNITED, odpisujący mi gracze na uni Merkur Dnia 23-06-2017 --:--:-- następujące floty spotkały si…

  • Potężna ilość pancków i jeszcze lepszy %, z zyskiem, z którym można by niejedną małą flotę postawić. Szanuję i gratuluję. No i niesamowitej liczby punktów honoru również Obrońcy odbudowy, miejmy nadzieję, że nie zapomniał o doku

  • Dzień Dobry Dedykacje dla: Ciap <3, LZK, breakusa, El Sabat Nur, ABW, Grimm Reapera, alla,----> Zobaczymy, czy ktoś z nich wchodzi w moje posty Aczkolwiek to ABW mnie natchnął do zrobienia tego RW nawet o tym nie wiedząc Pozdrawiam Dnia 19-06-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Mihuszowo [BAiZ] ________________________________________________ Okręt wojenny 3.000 Pancernik 5.557 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca MAZI [Empire] _________…

  • Dzień dobry! Zaspamuję Was niewielkimi raportami. Podnieśmy próg ST na uni Merkur Wszystkie 3 ST były robione praktycznie tym samym, jedynym dostępnym ułamkiem floty, dlatego to tak wygląda. Dedykacje dla Ciap :<3 Pozdrawiam Dnia 18-06-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Mihuszowo [BAiZ] ________________________________________________ Mały transporter 3.000 Lekki myśliwiec 41.097 Pancernik 824 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca spirit…

  • Dzień dobry! Zaspamuję Was niewielkimi raportami. Podnieśmy próg ST na uni Merkur Dedykacje dla Ciap Dnia 18-06-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Mihuszowo [BAiZ] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 44.565 Pancernik 3.329 Mały transporter 1.000 Krążownik 6.852 _________________________________________ Obrońca tob11 [OCT] ________________________________________________ Mały transporter 1 Duży transporter 72 Lekki myśliwiec 106 Ciężki myśli…

  • Dzień dobry! Zaspamuję Was niewielkimi raportami. Podnieśmy próg ST na uni Merkur Obrońca wyjątkowo aktywny, ale tak chyba musiało być, ze względu na to, jak sojusz obrońcy niejednokrotnie odgrażał się :)y Wszystkie 3 ST były robione praktycznie tym samym, jedynym dostępnym ułamkiem floty, dlatego to tak wygląda. Dedykacje dla Ciap Pozdrawiam Dnia 18-06-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Mihuszowo [BAiZ] ________________________________________________ Krążownik 7.446 …

  • Szkoda, że na sojuszniku, moim, a Ty narzekasz Thesxw Odbudowy Agresorowi gratuluję

  • Gratuluję Może by zwiększyć próg ST na uni Merkur? Bo takie maluszki liczą się do ST, że nie wiadomo, czy to faktycznie większy wyczyn zrobić oczywiście nie umniejszając agresorowi polowania

  • A zastanawiałem się, czy na to lecieć, czy ktoś to utrąci przede mną zastanawiałem się z 2 tygodnie Gratuluję

  • Dzień dobry Nie wiedziałem, że tak szybko tu wrócę, a jednak. Myślałem, czy wstawiać, ale dla Dagusi warto Z dedykacją dla Ciap, BAiZ i UNITED. Dnia 17-06-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Mihuszowo [BAiZ] ________________________________________________ Mały transporter 1 Krążownik 21.571 Pancernik 5.735 Okręt wojenny 4.214 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca STREET258 [RRW] ________________________________________________ Mały trans…

  • On miał być mój Gratuluję

  • Dobry wieczór Nie mam w zwyczaju wstawiać wszystkiego, co się tu kwalifikuje, ale że to PB dla tego uni, to jest Z dedykacją dla Ciap, BAiZ oraz UNITED Dnia 16-06-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Mihuszowo [BAiZ] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 152.320 Okręt wojenny 3.552 Pancernik 1.918 Krążownik 9.000 _________________________________________ Obrońca Endraxon [Emeryci] ________________________________________________ Mały transporte…