Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 484.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • OKA: Dzień 1

    Jiyara - - Pytania

    Post

    20 styczeń 2002 roku (jako ogame) polska wersja (edycja) 20 stycznia 2005 roku.

  • @Selenechodź nie poznałem cię dobrze muszę cię lekko zaskoczyć albo zszokować ale cię kojarzę choć wówczas na to nie zwracałem zbytniej uwagi ale z miłą chęcią pogadam na u68 wegi zna szczegóły

  • no widzisz dobrze jest mieć kapitana który śledził temat non stop i starał się utrzymać na 1 miejscu

  • to była 2 fala bo dzień wcześniej szliśmy łeb w łeb ty w nocy miałes 2 głosy później ja 2 głosy i tak na zmiane 2-3 razy było przypominam że to ty jak miałeś 7 głosów a ja z latte po 9 wyskoczyłeś z 7 do 16 w godzinę ale z ostanim zdaniem się zgadzam wygrałem więc dajcie spokój liczy się zabawa

  • tego bym tak nie powiedział latte w tym przypadku ten jeden głos nie robi różnicy. Po prosty nie umiesz się bawić i bierzesz wszystko nad zbyt poważnie.

  • jak by nie patrzeć ty 2 dni temu miałeś podobną sytuację z 7 głosów walneło do 19 głosów i to w 1 godzinę wiesz jakie zdziwko było widzą cię na 1 miejscu z przewagą 3 albo 4 głosów jak to zawsze mówię liczy się dobra zabawa i atmosfera kij z celem bo sobie poczeka czasami troszkę dłużej lub krócej byle by szło się do przodu

  • @Marsic co do ST to jak wszystko wypali już nie długo coś będzie i mam nadzieję że tym to wam udowodnię widzę też że jak ty tak i bobro wiecie o co mi chodzi więc nie będę się rozpisywał czas się bawić dalej udało mi się za 3 podejściem wygrać dzięki wielkie dla @MEN X i jego kolegów/znajomych z sojuszu biggrin.png nie ma to jak dobra znajomość sprzed kilku lat.

  • Dobry Zgłaszam siebie Kapitan Jack Sparrow [RoG], może i nie jestem na ten moment wysoko w statystykach ale powoli pnę się do góry. Moje osiągnięcia są znane (ST) zwłaszcza jak ktoś lepiej mnie poznał wie co mam na myśli, oraz cennie dobrą zabawę jak i rywalizację. S&D nie jest obce, choć floty zbyt dużej nie posiadam potrafię rywalizować i nawet co nieco osiągnąć samą mobilizacją. Dziękuje.

  • witka dawno nie odwiedzałem tego działu więc chciałem się ponownie przywitać serdeczne pozdrowienia dla RoG, @bobro i Ramzesa pozdro dla spawacza liczyłem że polecisz ze mną ale brakło ci trochę wolnego czasu youtube.com/watch?v=jNgUo8Ivlk8&ab_channel=TheDovalord no to czas piracić dalej Dnia 22-10-2020 09:19:10 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Gaunter oDimm [RoG] ________________________________________________ Bombowiec 17.607 Niszczyciel 13.205 Reaper 14.213 Okręt wojenny 101.8…

  • Cytat od Marsic: „Dobra ale po wszystkim ja zbiore złom i przekaże dzikiemu na odbudowę - celem rozpętania nowej rywalizacji ” ale po co liczę na to że matt nie właczy znowu szybko U i będzie zabawa mam nadzieję że da mi zrobić chociaż steczka na 600% z chociażby MT żeby nie było a tak w ogóle latte flota krążków odbudowana jest już na CB więc tak jak by co szykuj się że jak zostawisz jakieś śmieci na więcej niż 500% to polecę hehehe liczę że dasz mi jeszcze szanse wraz z mattem żeby pokazać się…

  • Ooo matt no nie wierze dobrałeś się do floty która miała być na latte a chciałem się z latte jeszcze pobawić a już nie będę mógł tego zrobić ;/ gratki wlotu i wyczucia bo wszedłem 3 minuty po twoim flocie widzę że chęci na latanie ci nie brakuje

  • większych stad gęsi nie da się mieć gratki chęci z powolnym lataniem może weźmiecie się za rozwalanie bunkrów mogę wam podać kordy

  • drogi boberku ja i push konta chyba ci się osoby pomyliły bo ja nigdy takich rzeczy nie robiłem

  • witka... przychodzę tu z myślą że nic się jak zawsze tu nie dzieje a tu zdziwko... nowa twarz w dziale ST jak się nie mylę po złej stronie na piękny % z ACS`em no ale lećmy dalej serdeczne pozdrowienia dla sojusz RoG youtube.com/watch?v=wgT76nbOnig&ab_channel=ForeverNightcore Dnia 20-09-2020 23:28:13 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kapitan Jack Sparrow [RoG] ________________________________________________ Krążownik 43.000 _________________________________________ Obrońca BlackLa…

  • ja mam lepszy pomysł @Matek85 zrób fs`a na moje moony zrobimy obronę

  • Cytat od BlackLatteCoffee: „Cytat od Jiyara: „więc z ciekawości kogo wybierzesz na pierwszy ogień ” w poniedziałek wieczorem sie przekonasz ” @BlackLatteCoffee musisz tak ogólnie pisać może jakieś konkrety bo aż mnie jelita ściskają z ciekawości może jakaś konkretna godzinka, gala albo może układ albo z którego sojuszu jest gość

  • o cholercia @Marsic się pokazał pod moim marnym steczkiem cóż to za okazja ale podejrzewam że CB to wybierze na główny deser hehe

  • @BlackLatteCoffee uff to się cieszę ale na wszelki wypadek będę się wynosił skoro z zasady atakujesz tych wyżej od CB to zostaje ci marcic, pawelt i kartofel bo tylko oni są wyżej od CB(i są po za twoim sojuszem) we wosjku a reszta cię nie interesuje bo z sojuszu są więc z ciekawości kogo wybierzesz na pierwszy ogień

  • witam, wpadłem się tylko przywitać serdeczne pozdrowienia dla sojuszu jak i osób z buddy i obowiązkowo dla @bobro sąsiada bardzo polubiłem zawsze musi mnie czymś zaskakiwać tym razem podzielił się nie najgorszą kawą a i zapomniałem @Ichor tak się to robi dla rozrywki [url]https://www.youtube.com/watch?v=DpwBu83SLfs[/url] Dnia 28-08-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kapitan Jack Sparrow [RoG] ________________________________________________ Okręt wojenny 100.200 ______…

  • widzę że inni odpuścili a ty się rozkręcasz gratki lotu choć zysk jak za moich czasów jak robiłem loty kamikadze