Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 585.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Pan Szmata: „Cytat od Bunny: „Gonzo całkiem przyjemny zysk i fajnie, że do wojny przetapiaj! ” Nie ma się co cieszyć, to tylko potknięcie Gratulujemy ” tak się składa, ze już drugie potknięcie waszego sojuszu. Gratki gonzo. Przetapiaj

  • Kolejne kupione konto Pozdrowienia dla TR MNS Buddy i znajomych Oraz dla dostawców deuteru! !!!KUPIĘ DEX!!! Dnia 06-03-2019 07:26:43 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Yoshimoto [T R] ________________________________________________ Okręt wojenny 6.985 Pancernik 2.029 _________________________________________ Obrońca andy501 [NOOB] ________________________________________________ Mały transporter 13 Duży transporter 700 Lekki myśliwiec 11.774 Krążownik 543 Okręt wojenny 440 Statek …

  • 10k panckow. Ładnie bunny. Cisnij dalej

  • !!!!Kupie dex!!!!

    wishmaster - - Handel Fenrir

    Post

    Jak w temacie. Każda ilość. Obojętnie za co. Przy większych dostawach lepszy przelicznik Nick w grze Yoshimoto

  • Gratki. Fajny zysk nawet i prawie bez strat

  • Kolejne kupione konto Pozdrowienia dla TR MNS buddy i znajomych Dnia 05-03-2019 00:33:34 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Yoshimoto [T R] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 11.658 Krążownik 3.651 Okręt wojenny 7.054 Pancernik 2.032 _________________________________________ Obrońca Mogul Yakini [P-M] ________________________________________________ Duży transporter 160 Lekki myśliwiec 3.553 Ciężki myśliwiec 100 Krążownik 3.025 Okręt wojenny 1.165 Recy…

  • Jest i dok, czyli coś na co pewnie wiele osób czekało. Jest też kilka słów od obrońcy, gdyby ktoś był zainteresowany: - WieslawZBydgoszczy03.03.2019 11:25:56Witam. Po dwóch dniach wypadało by pogratulować. Wszystko przez mojego wnuka. Urodził się tydzień wcześniej niż powinien fajny skubanjec. Jeszcze raz gratuluję. Odbudowy pewnie nie będzie. Pozdrawiam. Idę dalej świętować - Yoshimoto03.03.2019 12:16:39;) bywa. Real ważniejszy. Zwłaszcza takie wydarzenie. Pociechy z nowego członka rodziny i po…

  • Napisałem do dominikusa pw. Nie wiem kto jest założycielem sojuszu wiec napisałem do pierwszej osoby jaka napotkałem w gali. 100% to maksymalny możliwy %. Zapraszam do regulaminu. Sporo ułatwia jego znajomość Yoshimoto 03.03.2019 10:09:05 Zapraszam do działu wojny

  • Puncek na swoim miejscu. Piękny widok. [ciach] Gratki chłopaki. Dobra łycha dla każdego. Moderator Miikuu:prowokacja, wulgaryzm

  • 1. Tag i pełną nazwa sojuszu wypowiadającego wojnę i sojuszu, któremu wojna jest wypowiadana: Totalna Rozpierducha vs [TTG] To Tylko Gra 2. Tagi i pełna nazwa wszystkich sojuszy dołączających się w trakcie trwania wojny wraz z datą i stroną, po której się opowiadają: 3. Preferowany system liczenia: system procentowy 4. Warunki zakończenia wojny: Wojna będzie zakończona, gdy jedna ze stron osiągnie 28412% . 5. Minimalny próg raportów liczących się do wojny: Rw mające 100%. 6. Stosunek do RW z ACS…

  • kolejne kupione konto 4 STek dzisiaj, łącznie już 800kk zysku, a psy szczekają nadal. Pozdrowienia dla TR MNS buddy i znajomych oraz dla Rocketmena ze SMURFS Nie wiem za bardzo co miały na celu te lecące 50 minut sondy, ale bardzo pomogły mi w ocenie sytuacji Dzięki tobie poleciałem na aktach. Pozostałym standardowo środkowy palec Oczywiście turbo w akcji, więc wszystkie śrubki na miejscu Dnia 03-03-2019 00:16:02 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Yoshimoto [T R] __________________…

  • Kolejne kupione konto Pusherskie turbo recki w akcji Pozdrowienia dla sojuszu buddy MNS i Reszty znajomych Pozostałym standardowo środkowy paluch Dnia 02-03-2019 12:45:02 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Yoshimoto [T R] ________________________________________________ Krążownik 3.872 Okręt wojenny 3.274 Pancernik 2.094 _________________________________________ Obrońca PogromcaaLamusow [S T] ________________________________________________ Mały transporter 47 Duży transporter 377 …

  • A co, mieliśmy czekać aż ktoś inny je zdejmie? Bo było u nas? Ale nie jest. I to nie camar. Miał bym opory gdyby to on był. Tylko poza sojem, a tak?? Lata mi to kto to był. Na rhea czy cosmos, już nie paietam, sojusz zobaczył ze ich Koleszka dostał zloma na jednej kuli, wiec sami po czyścili mu pozostałe, po to, żeby agresor tego nie zrobił. Mimo ze gość nadal był w ich sojuszu. I nie musieli nawet złomu oddawać. I to było fair? Okazuje się ze było. Skoro GO tak zdecydował. Wiec czemu my mieliśm…

  • Cytat od Billie the kid: „wlasnie przez takich .... jak Wy nie mowie tu o Kubenie odechciewa sie grac w sprawie mojego konta prosze o pw , nie mam zamiaru grac z takimi .... tu niech kazdy sobie wpisze co uwaza ... pewnie to sprawka wisha bo badz co badz fidel i bunnyiego szanowalem i nie wiadomo co myslec ... nie wazne jesli nie znajdzie sie chetny na konto to je skasuje so far hf TR to jednak dno ” A nie mówiłem chłopaki?? - Wiadomość zbiorcza od Yoshimoto 02.03.2019 02:20:40 Od: Yoshimoto - w…

  • To ze bunny cię nie trafił świadczy tez o tym, ze ma normalne życie i nie siedzi przy kompie 24h na dobę. Gratki akcji i odrobiny farta. Jak by nie odszedł od kompa to nie było by tak kolorowo.

  • Dnia 02-03-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Yoshimoto [T R] ________________________________________________ Mały transporter 9.443 Lekki myśliwiec 10.329 Krążownik 3.872 _________________________________________ Agresor YeahBunny [T R] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca WieslawZBydgoszczy [SMURFS] ________________________________________________ Mały transporter 1.870 Duży transporter 2.471 …

  • Kolejne kupione konto. Historia już nie raz pokazała, że nie docenia się zbytnio czegoś, czego nie zbudowało się samemu, Nowy właściciel nie pograł za bardzo 3? 4 dni? nie będę opisywał, bo po pierwsze nie ma czego opisywać, a po drugie najt i jego ogary wiedzą lepiej. Więc poczekam w spokoju Dzięki za lot, Pozdrowienia dla: TR NuN MNS Reszcie----- standardowo środkowy paluch ( i tak mod to wytnie ) Od kubana: Pozdrowienia dla WszySSkich w Ojczyznie i na wygnaniu i od Bunny-ego: Pozdro dla dost…

  • Kaczka znowu w reckach który to już raz??? Gratki dla atakiera

  • Cytat od Puncek Z Ruszom: „Cytat od abecaduo: „Nasi turbośmieciarze oczywiscie musieli spac, ale udalo sie zebrac praktycznie calosc bez paru srubek, paru reców brakło. Dobrze ze zmiane z NN wprowadzili, to mniej zostało, niz poczatkowo zakladalismy ” Po 1 primo Gratulacje top2 acs jak i wygrania wojnypo 2 primo dziekuje za te 7kk mety na czysto bedzie 2,5kk dexu zarobku beaten.gif po 3 primo ultimo nie dzieki zmianom w NN a w TN:P ” Pamiętaj, ze w ogame nic nie ginie A zatem, cytując klasyka po…