Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 281-289 z 289.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Gratulacje, taki % prawie na czysto - cieszy Obrońcy zapewne właśnie po to tyle latajek, żeby ciężko się było przebić Przetopu w recki, jak widać jeszcze jest na co latać

  • Gratulacje, konkretna ilość owiec poszła się paść a przy tym zysk do pozazdroszczenia. Nic tylko życzyć przetopu we więcej fruwajek

  • Cóż za żałość, na tym etapie uni wypisywać o jakichś top 1 solo, które się nabyło całe 2h i ten opis nic nie pisze bo mi się nie chce [ciach] Administrator Forum Toadie:Offtop

  • Metody gry wg. sojuszu HNNI

    Ezio - - DiD Yildun

    Post

    Osobiście to widziałem, pushówki zakładają kolonie po czym całe HNNI wyfarmia im te 500 metalu i krychy które dostaje się w bonusie startowym, istna kopalnia złota!

  • Ostatni lot

    Ezio - - DiD Yildun

    Post

    Ciekawy pomysł!!! właśnie podnoszę falangę na 24lvl tak żeby łapać od 1-4 gali także jak kupie 100kk deu to zacznę falować wszystkich idlaków, nawet tych w 4gali bo Ci nie wierzę że 1-2

  • #22 nuda Dnia 24-02-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Incognito ________________________________________________ Mały transporter 1 Lekki myśliwiec 27.000 _________________________________________ Obrońca Chavez ________________________________________________ Mały transporter 33 Duży transporter 31 Lekki myśliwiec 500 Ciężki myśliwiec 109 Krążownik 61 Okręt wojenny 505 Recykler 173 Sonda szpiegowska 12 Satelita słoneczny 1 Pancernik 2 Wyrzutnia rakiet 1.171 Lekkie dz…

  • Cytat od riidic: „Cytat od Marshal C: „jak to było nightm4r3: "wita Was a w szczegolnosci nijaka Almeire nowy top 1 zniszczonych, pozdro dla Elity bo tylko MY nia jestesmy , reszta to nic nie znaczace randomy' ” idz policz sobie ile Elita STkow ma a ile resztaa antyobrona, niema czym sie chwalic, takie moje zdanie - a jak chcesz sie wypowiadac czy anty czy flociaz to Ci powiem, kamp dalej bo nie widac zebys latal milej gry zycze ” "antyobrona nie ma się czym chwalić" - i napisał to koleś który l…

  • Piękna obrona Ksanterio!!! Lamy które uważają się za jakieś znaczące coś w reckach cieszą, cieszyli i cieszyć mnie będą Top w kopalnie i zbieraj anty na lamusów takich jak ten, topka za anty spada na anty, taka kolej rzeczy i tak 3mać!

  • Ładny push Syndrom, nawet całkiem chytrze pomyślane mydlenie oczu tym że od strzała wsio nie padło Top w więcej PPC(Push PanCy) goń tego top łan, ostatnie uni musi być the best, zdrówka [ciach] Moderator Neferet:Nieregulaminowe treści