Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 268.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Dobry Wieczór, W ostatnim czasie wstawianie starć sprawia mi mniej więcej taką samą przyjemność jak i sama gra po wprowadzeniu "nowej" wersji, ale skoro Hell piszę o odwecie to niech przynajmniej będzie wiadomo za co @sheaker powiem CI że zemsta najlepiej smakuje na swoim oprawcy musisz spróbować Pozdrowienia dla Minionków i znajomych tenor.gif Dnia 08-01-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pavciosz [Minionki] ________________________________________________ Krążownik 7…

  • Dzień Dobry Starcie mogło być o wiele przyjemniejsze gdyby recki doleciały 1-2min wcześniej (a mówili weź Generała ). Tym razem zadowolę się samym widokiem obrońcy po prawej stronie Korzystając z okazji życzę Wszystkim zdrowych i spokojnych świąt Pozdrowienia dla Minionków i znajomych giphy.gif Dnia 22-12-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pavciosz [Minionki] ________________________________________________ Krążownik 100.000 Pancernik 200.000 Sonda szpiegowska 8 ______…

  • Dzień Dobry Pozdrowienia dla Minionków i znajomych Dnia 21-12-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pavciosz [Minionki] ________________________________________________ Pancernik 99.999 Sonda szpiegowska 11 _________________________________________ Obrońca zorro ________________________________________________ Mały transporter 4.094 Lekki myśliwiec 4.662 Krążownik 1.940 Okręt wojenny 2.257 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 1.658 Niszczyciel 581 Gwiazda Śmierci 5 Pancernik 8…

  • Dzień Dobry, Dziś dla odmiany odwiedziny u innego sąsiada Pozdrowienia oczywiście dla Minionków i znajomych tenor.gif Dnia 13-12-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pavciosz [Minionki] ________________________________________________ Pancernik 200.000 _________________________________________ Obrońca jackbuli ________________________________________________ Mały transporter 3.000 Duży transporter 3.000 Lekki myśliwiec 1.513 Ciężki myśliwiec 552 Krążownik 743 Okręt wojen…

  • Dzień Dobry, Prezentów świątecznych ciąg dalszy Pozdrowienia dla Minionków i znajomych giphy.gif Dnia 12-12-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pavciosz [Minionki] ________________________________________________ Pancernik 50.000 _________________________________________ Obrońca Hellmond [N-D] ________________________________________________ Krążownik 33.680 _________________________________________ Po bitwie... Agresor pavciosz [Minionki] ______________________________…

  • Dzień Dobry Ciąg dalszy nastąpi Pozdrowienia dla Minionków i znajomych giphy.gif Dnia 09-12-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pavciosz [Minionki] ________________________________________________ Pancernik 50.000 _________________________________________ Obrońca Hellmond [N-D] ________________________________________________ Krążownik 27.301 _________________________________________ Po bitwie... Agresor pavciosz [Minionki] ______________________________________________…

  • Dzień Dobry Hellmond przetapia a ja opiekuję się tym co noc przyniesie Pozdrowienia dla Minionków i znajomych PS. Od bilansu zysku należy odjąć jakieś 30kk metalu bo tyle wylądowało u obrońcy ale gdzieś mi się raport zgubił Dnia 07-12-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pavciosz [Minionki] ________________________________________________ Krążownik 25.000 _________________________________________ Obrońca Hellmond [N-D] ________________________________________________ Rec…

  • @NowyLepszyYossarian odpowiadając na Twoje pytanie, tak wszyscy obrońcy czekali z zawróceniem do momentu pokazanie się raportu Jeśli chodzi o ilość posiadanych recków tu niestety ostateczna wartość jest nie znana ponieważ stocznie pracowały pełną parą @Allchemik @Fy-dzi tutaj nawet szkoda odpowiadać więc paradoksalnie posłużę się cytatem który jeden z Was posiada w sygnaturze Cytat od Fy-dzi: „Nie kłóć się z głupim bo najpierw zaniży cię do swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem. ” Je…

  • Więc dobrze, będzie to mój pierwszy, jedyny i ostatni post komentujący "styl" gry buleona więc poświęcając trochę czasu przeanalizowałem wszystkie 59 starć jedno po drugim aby mieć konkretne liczby. Wydaję mi się że Xanthus jako społeczność względem innych serwerów ma wysoką liczbę aktywnych graczy w dodatku stosunkowo uczciwych ( zdarzają się wyjątki ) przez co nadal istnieje zdrowa rywalizacja która niestety przy każdym kolejnym starciu zanika równomiernie z chęciami do gry bo ile można walczy…

  • Dzień Dobry, Tym razem 225 życzeń wędruje w strone @derpolsterer To jego obserwacje doprowadziły do tego starcia, ja tylko wykonałem brudną robotę Pozdrowienia dla Minionków i znajomych giphy.gif Dnia 04-11-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pavciosz [Minionki] ________________________________________________ Pancernik 200.000 _________________________________________ Obrońca Maru [Sprite] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 225 ___________…

  • Dzień Dobry, Przypuszczam że gdyby nie nocne farmienie Keepera na @Happy - m to do tego starcia by nie doszło, rozmawiając rano na Discordzie o zauważonym spadku przyszło mi do głowy żeby sprawdzić czy przypadkiem te polowania nie przerodziły się w krótką nie planowaną drzemkę Sondy poleciały .... a efekt widać poniżej Keeprowi oczywiście życzę sprawnej odbudowy Pozdrowienia dla Minionków i znajomych giphy.gif Dnia 04-11-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pavciosz [Min…

  • Generalnie to skład atakujących trochę mi się nie podoba, zdecydowanie kogoś brakuje A tak całkiem poważnie to nic piękniejszego nie mogłem zobaczyć w ten sobotni poranek, widziałem że o 5:00 trampek sprawdzał czy żyję ale jednak Morfeusz wygrał Tylko żeby była jasność, następny razem proszę się beze mnie nie ruszać Jeszcze raz szczerzę gratuluję panowie, silencowi nie zostaję nic innego jak życzyć sprawnej odbudowy myślę że z wyżej notowanym kolegą szybko pójdzie

  • Dzień Dobry, Czułem w kościach że po wielu nie udanych próbach lotu na obrońcę przyjdzie w końcu dzień w którym nie będę musiał zawracać Pozdrowienia dla Minionków i znajomych giphy.gif Dnia 23-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pavciosz [Minionki] ________________________________________________ Okręt wojenny 200.000 Pancernik 405.000 _________________________________________ Obrońca jackbuli ________________________________________________ Mały transporter 10.000 …

  • Dzień Dobry, % mierny ale latanie po bunkrach ostatnio w modzie Pozdrowienia dla Minionków i znajomych giphy.gif Dnia 14-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pavciosz [Minionki] ________________________________________________ Duży transporter 1 Lekki myśliwiec 5.086.503 Ciężki myśliwiec 500.003 Krążownik 9.999 Okręt wojenny 9.999 Pancernik 9.999 Bombowiec 100 Niszczyciel 50.000 _________________________________________ Obrońca Kozik74PL [SMURFS] _____________________…

  • Dzień Dobry, Przyszedł czas na sprawdzenie jak całodobowe aktywki u obrońcy mają się do jego obecności na koncie Pozdrowienia oczywiście dla Minionków i znajomych giphy.gif Dnia 13-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pavciosz [Minionki] ________________________________________________ Okręt wojenny 200.003 Pancernik 99.999 _________________________________________ Obrońca REX60 [T_M] ________________________________________________ Mały transporter 1.600 Duży transpo…

  • Nie ma takiego bicia w środku dnia ale fakt faktem takie wloty smakują 2x bardziej Przetapiaj na flotę i lecimy dalej

  • Dzień Dobry, Wygląda na to że trochę więcej życzeń się spełni Po sąsiedzku najlepiej Pozdrowienia oczywiście dla Minionków i znajomych giphy.gif Dnia 07-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pavciosz [Minionki] ________________________________________________ Okręt wojenny 50.000 Pancernik 200.000 _________________________________________ Obrońca Assasin [N-D] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 298 Wyrzutnia rakiet 31.491 Ciężkie działo la…

  • Dobry Wieczór, Podczas wieczornego spamu na discordzie pojawił się pomysł że skoro kilku graczy z N-D poszło na urlopy to my jako ich troskliwi sąsiedzi zaopiekujemy się resztą Hasło do startu GŚ zostało ustalone więc wystarczyło poczekać na odpowiedni moment Gwiazdy grzecznie sobie leciały aż tu o 3:30 wiadomość od Czarodzieja do dolotu ponad 3h więc wypadało zawracać bo akcja wydawała się spalona ale po dłuższym zastanowieniu i paru obliczeniach doszedłem do wniosku że pomimo prawdopodobnego z…

  • Dzień Dobry, Rekonesans galaktyki w trakcie oczekiwania na dolot GŚ Pozdrowienia dla znajomych i Minionków giphy.gif Dnia 28-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pavciosz [Minionki] ________________________________________________ Pancernik 50.000 _________________________________________ Obrońca KOX [DarkBlue] ________________________________________________ Mały transporter 46.857 Lekki myśliwiec 30 Ciężki myśliwiec 17 Krążownik 71 Okręt wojenny 4 Recykler 4.789 Bom…

  • Dzień Dobry, Obrońca już drugi raz zapomniał o zabawkach więc trzeba było się zaopiekować Pozdrowienia dla Minionków i znajomych giphy.gif Dnia 23-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pavciosz [Minionki] ________________________________________________ Krążownik 50.000 _________________________________________ Obrońca GruDruMinionki [AVE] ________________________________________________ Mały transporter 40.000 Duży transporter 43.800 Lekki myśliwiec 100 Statek koloniz…