Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 170.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Das140: „No to skoro bawimy się w konstruktywne uwagi: 232 - 35 - 17 - 8 = 172 (2min 52s) Tak powinien wyglądać końcowy czas. ” Przepraszam @Das140, że nie zauważyłem ale masz rację, błędnie przypisałem dodatkowe 6s - trzymasz rękę na pulsie, brawo! Rzeczywiście, skróci się o 6 s... Pisałem, że mogłem się walnąć, nawet co do tych 6s dodatkowych, magic mnie męczył Ale przyznasz mi rację @Das140, że te 6 sekund niewiele zmienia w całym wywodzie, prawda? Cytat od justvroum: „Tu był post pe…

  • A już myślałem, że napiszesz coś mądrego. Nawet nie udało Ci się z tym "....Uważasz się za nie wiadomo kogo, myśląc że pozjadałeś wszystkie rozumy i każdy jedynie może się od Ciebie uczyć, ewentualnie nie wie tyle co Ty." Cytat od justvroum: „Ktoś wpada na lustrze, traci flotę... i co? obrońca zamiast wysłać recki i zebrać traci całość, traci profit i godziny przygotowywania dobrej akcji bo atakujący sobie przyspieszył za antymaterię. Twierdzisz, iż antymateria jest Ci obojętna,a Twój pomysłpodn…

  • Cytat od Das140: „Nie po to człowiek wydaję antymaterię, żeby potem mu agresor ukradł złom cały. ” @Das140 właśnie, i co ma agresor w zamianm, przepalony dex? Ta propozycja daje możliwość nawiązania wyścigu: Antyrecki obrońcy i dolot do pzta po swojej flocie vs Skrócenie ostatniej fazy dolotu recków atakiera Prawdziwa rywalizacja a nie śmiech zza ściany Antymaterii i Antyrecków w kierunku atakiera. Obaj jak chcą, wydadzą antymaterię, ten osiągnie sukces, kto dotarł pierwszy do pzt. Chyba teraz r…

  • Cytat od Rentek: „w erze turbo reckow naprawde jeszcze ci zlom kradna? to musisz byc mierny zamknijcie ten temat bo to juz zenada ... ” Cytat od Truck driver: „Robiac synchro na recki flota strzela a recki wpadaja sekunda, max 2 sekundy po strzale. Naucz sie troche w praktyce zamiast czytac tylko poradniki na temat gry flota. ” Wasza podejście mnie dobija Panowie. Są gitary wielogryfowe, jakby co... @Rentek, jeżeli temat Ci nie odpowiada nie musisz nabijać pustych postów, przez to nie przybywa..…

  • @Truck driver argumentów nie brak, ale jeżeli się tak upierasz, to proszę bardzo. Myślałem, że przeczytasz, co napisałeś i się zastanowisz przez noc, może wyedytujesz, ale skoro się prosisz, to oczywiście, czemu nie. Cytat od Truck driver: „Zapominasz tez, ze skrocenie za anty wyklucza synchro na recki a zatem odbierasz jakakolwiek szanse na zebranie zlomu przez obronce bo korzytasz z anty. ” Każde dobrze zrobione synchro recków wyklucza szansę zebrania złomu przez obrońce bez względu, czy masz …

  • Jak w cytacie. EOT

  • A już miałem kłaść się spać, ale będzie krótko. @Truck driver to nie jest konstruktywna uwaga.... EOT

  • Cytat od Truck driver: „Wyobrazasz sobie grac na takim uni gdzie strategia ulozenia planet i wyliczanie czasu w jakim ktos moze podleciec by mozna bylo spokojnie na chwile oderwac sie od gry traci sens? ” Konstruktywne pytanie wymaga odpowiedzi. Odejdźmy na chwilę od tematu skracania ostatniej fazy dolotu recków do pola zniszczeń a zajmijmy się argumentem, jaki przytoczyłeś, mianowicie czasem spokojnego oderwania się od gry na przykładowe już wcale może niespokojnym krokiem pójście do łazienki, …

  • Cytat od Reksio15: „I po matce ci pojechałem:D:D ” Złóżmy to na karb żalu po pezecie i żartu, ale faktycznie nie lubi frytek, nawet tych karbowanych. Frytki frytkami, dobrze, że przynajmniej nie pojechałeś po pączusiach nadziewanych miłością Widzę, że też coś Ci wpadło, tylko przekleić trzeba, gratulacje!

  • Tak @sheaker, z tym sie mogę zgodzić, to jest argument ale nie do tej propozycji, bo w grę wchodzi tylko i wyłącznie misja zbieraj, żadna inna a to, co nas ewntualnie czeka w przyszłości, nie zależy od tego, czy nam się coś podoba lub nie, tylko od ilości osób, którym to będzie odpowiadać, i owszem, może to być ciekawym tematem w DiDzie, jeżeli jeszcze takiego nie założono... - masz okazję @sheaker założyć temat - "Przyszłość OGame widziana oczami jej użytkowników" - temat rzeka i sądzę, że w ca…

  • Długie loty mogą nieść za sobą niespodzianki, tym bardziej, jak się w między czasie paple na czacie Jak nie udało się złapać Ara pod moonem w usie, to dzięki zbiegowi okoliczności i Reksiowi15 (podziękowania), który wleciał lotem z drugiego końca gali i dał mi zarobić reckami, bo moje w usie były szybsze. Dofarm też wszedł, bo Reksiowi nie stykło. Wkrótce wiadka o zabawnej treści: (Ukryta treść) Nie dość, że już dawniej zostałem Złodziejaszkiem, to jeszcze menda i łobuz, nic prawie jak w tej bal…

  • Graty @cks! Myślę, że skutecznie obudziłeś @Śpiochowaty ze snu. Nie wiem, czy akurat taki koszmar tym razem mu się śnił ale pewnie i to, co zastał po przebudzeniu nie było przyjemne Trzeba jednak przyznać, że piękne stado królewskich wychodował. Ech, szkoda tylko, że w taki sposób zakończyło jego karierę. Szkoda oczywiście dla niego, bo kriss grzecznie zaopiekował się pozostałościami. Tak trzymaj, "kryształkowy" Cytat od magic: „Zły sen vs whisky już samo to jest zabawne :p ” Hahaha, ciekawe, co…

  • Ładnie Finał, lot przez galę, to zawsze lot pełen wrażeń, tym bardziej, jak się leci na konto takiego Absurda, prawda? Zysk też milusi, stymfalidy znowu się sprawdziły, ech nalatały się one dzisiaj A piloci zasłużyli na butelczynę dobrej whisky po znojnym dniu. Niech wypiją zdrowie, wiesz kogo Absurdowi odbudowy, ale tak naprawdę zastanawia mnie, kto się będzie odbudowywał, po co i pod czyim patronatem

  • Cytat od Truck driver: „Czytalem gdzies po drodze o kontrze na recki. To, ze Ty dolecisz szybciej reckami dzieki antymaterii ma sprawic, ze nie dostaniesz kontry tracac tym samym to co sam wymysliles? Recki, dex na lot i anty na skrocenie i finalnie tez zebrany zlom? ” @Truck driver czytając to, co napisałeś teraz wnioskuję, że chyba pobieżnie czytałeś koncepcję działania skracania dolotu recków. Ta koncepcja w żadnym, ale to żadnym stopniu nie koliduje z wyliczaniem z pzta, czy kontrą recków, g…

  • Cytat od Truck driver: „Jesli starzy gracze, flociarze mieli by wrocic to by sie tu chyba wpisywali popierajac Twoj pomysl, prawda? ” Cytat od kaper1: „...by stawić czoło wyzwaniom, bo antyrecki... ” Zachęcam, bo wierzę, że poradziliby sobie z każdym wyzwaniem, nie sądzisz?

  • Cytat od final w ustach: „Pozdrawiam cały sojusz Whisky a w szczególności tym razem kapera i krissa ” Nie wiem, czym zasłużyłem na takie wyróżnienie, ale mile łechce moje ego, tym bardziej, że przed "...mame tate siostre babcie dziadka i dziewczyne", no ta ostatnia może mieć Ci za złe priorytety i z pewnością będzie naciskać na zmianę systemu wartości metodą kulturalnej i jak najbardziej pokojowej perswazji Ha! znowu szybkie latajki w akcji, dofarmisz dexu i będą kolejne latawice. Gratulacje! Or…

  • Cytat od justvroum: „kasowanie recków z podstawki na zawróconą stację, która leciała dłużej niż 10h. Twój pomysł zmieni mechanikę gry, figure shit out. ” Nie zmieni, ustawi ją na wyższy poziom, tylko tyle, i wszyscy na tym skorzystamy, bo rozgrywki i polowania będą ciekawsze Nawet może więcej starych graczy, flociarzy, wróci, by stawić czoło wyzwaniom, bo antyrecki całkowicie wystawiły mechanikę gry do wiatru - liczę na to, bo przy okazji będzie miło powspominać dawne czasy.

  • Cytat od Truck driver: „Watpie by ktos Ci opisal gruba akcje krok po kroku takich akcji nie wyjasnia sie publicznie. Im mniej wiedza o tym co potrafisz zrobic w grze z flota i jaka masz wiedze na temat mechaniki gry tym lepiej, zapamietaj to sobie ” @Truck driver zabrzmiało to tak, jakby gra w OGame była ósmym stopniem wtajemniczenia na osiem możliwych, a co więcej, tak, jakby to jakieś grupa trzymająca władzę i wiedzę przekazywała ją tylko wybranym - nie sądzisz, że brzmi to prześmiesznie. Ale …

  • Cytat od justvroum: „Chodzi mi o akcję większą niż liczenie fsa z pzta ” @justvroum Większa akcja? Kontra recków niczym się nie różni od liczenia z pzta. Zbiórka złomu ze starcia - jest na to synchro recków ale grube akcje, to akcje na aktach, gdzie liczy się czas i synchro recków to za mało, by osiągnąć sukces a sukcesem jest zebranie złomu i na to narzekają flociarze lecąc na speed uni na żywca i stając w obliczy antyrecków. Propozycja ta, ma choć częściowo dać im szansę na powodzenie misji i …

  • Jejku, @MoonDragoon, opowiastka godna pochwały, czyli umiesz opisać historię starcia i to jeszcze jak ciekawie! Powiem, że gdybyś był kobietą, dał bym Ci soczystego buziaka - lubię takie opowiastki Cytat od MoonDragoon: „Kto ma trochę rozumu i spojrzy na to konto domyśli się że flota jaką miał nie mogła powstać z tym rozłożeniem planet i z tym eko. ” No właśnie, jak zobaczyłem RW na ogólnym w soju, kilka spraw mi nie pasowało, bo mieliśmy chrapkę na Felę z Sub'em ale jakoś nie udało się zsynchro…