Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 167.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • filetu i Panie Paziku, niedługo zamieścimy przeprosiny Pana Pazika w DID i tam podyskutujemy dalej, opiszemy cały temat od początku kto jak na co odpowiada i niech jasny lud ocenia te jakość "bojowa" kto co ile i komu xD pol banki na tym etapie gry to chyba jasne dla kazdego lotnika o jaka wartosc chodzi. LOTNIKA panie filetu xD wiec rozumiem ten prztyczek od szanownego xD ja i ence jesteśmy w zasięgu, filetu ma taka flotę ze chyba może spokojnie zacząć składać nscr i ence a nie rakietowac na zm…

  • gratulacje Ancy Fjonka - głowa do góry, najpierw real później głupoty, poukładasz tematy to wrócisz do zabawy z naszymi nowymi przyjaciółmi Ancymon - przypominam że PAN PAZIK ten którego się nie rakietuje i nie lata po uni bez jego pozwolenia bo co to za zwyczaje że jacyś nowi tu przychodzą i mają coś do powiedzenia kiedy grają tu sami starzy gracze i Pan Pazik, którego należy przeprosić na forum za wystrzelenie rakiet w jego kierunku i ten ewentualnie zadecyduje o odpuszczeniu jego gniewu oferu…

  • latali latali i wylatali w koncu gratki ST

  • odbudowy sojuszniku youtube.com/watch?v=Mk8nQhOurO4

  • zawsze na pare srubek wpadnie

  • Histeryk Pazik placi hajsy za zlom na PACMAN, moze tam cos wpadnie, bier 300, dla nas 100 ale wypijemy razem gratki, stalo, nie stoi - NICZE Lemu twoje zdrowie

  • bardzo ladnie, dzis dobre strzaly na uni bourne to dejmosowa dostawka kogos waznego xD jak polowa DoD

  • dobrze jest, od czegos sie zaczyna pokaz im jak to sie robilo w 1967 !

  • gratki wilku, co sie nalatalismy na pusto do skrytego to nasze, a tu jeszcze zaszlosci z dejmosa. kto by pomyslal ze wkradnie sie taka rutyna ze nie bedzie kontrolowal ukladu. Skryty Szo handlowej, bojowka powstala chyba podczas naszej awantury i rdzewiala. Bez stresu teraz popychaj eco zgodnie ze swoim stylem gry.

  • Życzenia i Refleksje

    nscr - - DiD U68

    Post

    cóż za comingOUT szanujemy, można teraz to paliwo kupić skoro do Daga nie leci ? dam minimala + coś tam, w końcu od tego jesteś na tym Uni, dawać zapraszam na priF a, wesołych w wasze święta Moderator kruszynka:Usunięto brzydki obrazek

  • Życzenia Świąteczne

    nscr - - DiD U68

    Post

    Cytat od priesten: „Pac-Man + Templars_u1 + Boss + CShopSc Potencjał jest - może po prostu zróbcie 5 ST wiecej niż w tym roku i wszyscy będa szczęśliwi / wszyscy wiemy że na nic wiecej Was nie stać albo ktoś Was ktoś wchłonie albo umrzecie jako sojusze ” 1. nawet nie miesiac na uni gdzie konta 10 letnie a juz z nazwy wymieniaja zamiast wrzucic do "pozostalych" 2. wchlonac to mozesz naszego sojuszowego JAMALA ktory wita naszych gosci 3. umrzecie jako sojusz ? to dobrze czy zle ? dobrze bo do konc…

  • Cytat od Looz86: „Cytat od rafal13452: „Graty Panowie widzę że Pac-Man nadal istnieje Szkoda że ja zakończyłem gre na tym uni. Fuzja dużo zmieniła, chyba na lepsze ” a co Ty gadasz heheTop1 na Cosmos masz, tak jak na Deimos, tylko mnie brakuje, no chłopaki pewnie za nami tęsknią ” co kosmos, co ? jeden z drugim dawać na stare śmietniki i walczyć a nie jakieś cosmosy czy inne LGBT !

  • poprawiłem RW, dawno nie było obrony to i złom zebrany dałem atakującemu dziękuje za podpowiedzi. rutyna, brak czasu i tortilla na kuchence

  • Cytat od xLORD SITHx: „Szkoda nscr, że na uniwersum 69 nie bawiłeś się w lotnika, tylko w nudnego górnika. Masz łeb w temacie planowania i realizowania akcji. Gratulacje i kolejnych! ” na u69 nie było kompletnie czasu na ten syf. I tutaj też ciężko z zabawą na poziomie jak na dejmosie, NoSkill to dobry lotnik, steki klepał dobrze, tym razem okazaliśmy się sprytniejsi my, jutro ktoś sprytniejszy może nas zapakować, ważne żeby latać a nie gadać, a jak latasz to ryzykujesz a kto nie ryzykuje ten NI…

  • Witam stare/nowe U68 mam przyjemność przywitać się w tym dziale takim oto dziełem chyba wjechało nawet do topki NoSkill nagminnie latał na szamana, jakiś czas temu zaplanowaliśmy pułapkę i obserwowaliśmy jak kolega reaguje na rożne ruchy, S&D też pomogło bo mobilizuje do luźniejszej oceny ryzyka i tak dziś ruszyła machina od rana i taki oto finał. Atakujący podjął ryzyko jak każdy solidny lotnik, cisnął do końca, nie udało się. Pojawiło się kilka błędów w ostatniej fazie ataku na nasza korzyść a…

  • tyle ładnych pushówek

    nscr - - DiD U68

    Post

    xDDDDDDDDDDDDD ja tak nieśmiało, bo jeden z topki obrzucił nas PAC myślą że przyszli na stare uni i myślą że mogą tu coś pyskować ale nie moge się powstrzymać, uprzejmie informuję że ten wONtek to jest największa kopalnia wiedzy o uni na jakie przyszliśmy EVER nie takie zwykłe EVER [wulgaryzm][wulgaryzm] EVER !!!! jesteście wspaniali, no i my nowi deklarujemy gotowość do czytania nonstop. Liczę też na główną jednostkę - fenomenalna osobowość, nie zawodzi [ciach] Moderator kruszynka:Wulgi w filmi…

  • to ja spoliczkowany w niedziele przez jakiegoś kogoś, ogołocony z wczorajszej produkcji wyszydzony przez cie i pozostałych "sojuszników" a tu takie coś ? ja miałem wytłumaczenie xDDDDDDDDDDDDDDD a ty ? hyhy graty ci i jemu YRuOFQT.png

  • Cytat od XTRO U10: „Cytat od nscr: „Cytat od XTRO U10: „graty. Pytanie z innej beczki, Nscr, Ty grałeś na U10 ? ” takSWIATLO ” tak myślałem, że właśnie coś kojarzę ten nick tamto to były czasy ” a owszem xD brak neta w komorce FSy pod uczelnie lub pod dom zatrzymywanie sie kolo kafejki co by odebrac farming i puscic kolejny "dobra musze spadac bo mi flota wraca co ci wraca ? flota.." nie to co dzis, fejsbuki, globalne ocieplenie, FILU

  • ladnie banka do przodu

  • Cytat od XTRO U10: „graty. Pytanie z innej beczki, Nscr, Ty grałeś na U10 ? ” tak SWIATLO