Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 484.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • no widzę że flota powoli się rozrasta gratki jedziesz dalej, czas wysyłać na Urlopy osoby

  • no gratki Dell nie spodziewałem się że dzięki tobie przynajmniej na jakiś czas będę miał spokój ot skanów Matt`a piękny zysk i przetapiaj dalej Szo dla Mat`a ale bez obrazy ale najlepiej po tym jak skończę grę (do tej pory się nie mogę odbudować po twoim wlocie z dzikim) cyferki naprawdę fajnie tu wyglądają...

  • ehh, nie przyjemny widok widzieć tutiego po tej stronie... chłopie chęci czasu i Szo dawaj do przodu pełną parą

  • o cholercia no nie wierzę w to co widzę... nie dość że dodałeś swój pierwszy raport to jeszcze leci coś z floty a nie same gąski widzę jeszcze jeden raport ale powyżej 1.000% gratki i jedziesz dalej no chyba że wiesz... będziemy znowu męczyć pewnego osobnika

  • witka, jako że uni pustoszeje coraz bardziej zaczeła się walka o każdy możliwy bardziej lub mniej dostępny materiał na wzmocnienie się serdeczne pozdrowionka dla osób z buddy youtube.com/watch?v=iW5fN65oNls&ab_channel=Syrex bez muzyki się nie obejdzie Dnia 05-04-2021 21:54:09 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kapitan Jack Sparrow ________________________________________________ Okręt wojenny 84.121 _________________________________________ Obrońca klik _____________________________…

  • to juz wiadomo kto mi to podwędził cel... a było tak piękne czyszczenie moonów... no cholera dziki dałbyś trochę metalu za to

  • Fuzja 2021

    Jiyara - - DiD Taurus

    Post

    rzadkością jest to bym się zgodził i to jeszcze z dzikim... (w ogóle nie przypomina sobie bym kiedy kolwiek to zrobił) dla kogoś kto ma ochotę na grę będzie grał dalej nie ważne czy nas połączą z xanthus czy u68, faktem jest to że grałem na wszystkich wyżej wymienionych uni... osobiście wolę by nas połączyli z u68, przynajmniej nie powinno być pustki już po roku jak przy poprzednich fuzjach, zresztą nie ważne jaki styl kto ma jak ktoś w miarę gra aktywnie a będzie miał gorsze top po fuzji w miar…

  • Fuzja 2021

    Jiyara - - DiD Taurus

    Post

    a czemu by nie połączyć tak jak w wielu przypadkach 3 uni... skoro u68 jest podobno fenomenem w tej sytuacji to czemu ta nie połączyc taurua z nekkar i xanthus... wiele się słyszalo ze ma by połączone u68 z taurus i nekkar...

  • Fuzja 2021

    Jiyara - - DiD Taurus

    Post

    @TaurekGary a co nie pasuje ci w u68 i nekkar? mi by tam pasowało takie połączenie, w końcu top 10 we wojsku by musieli ruszyć tyłek z planet do robienia fs`ow a nie tak jak koval 80-100% floty non stop stoi na jednej planecie i nikt go nawet nie ruszy... przynajmniej by się coś działo. dla mnie jest chore połączenie by taurusa wysłać do xsanthusa czy kij wie jeszcze gdzie indziej czy jeśli nawet takiego kalisto.

  • hehe no nie wątpię w to @Sobieski liczę na to że nasi pro flociarze będą się umieli dobrze zachować przy moich szalonych wlotach /lotach kamikadze mam nadzieję że szczęście agresora nie opuści

  • Ooo nowa twarz jak miło mhm czyżby stara ekipa pro flociarzy z taurusa przeszła na emeryturę że pozwalają na latanie takim flotą pod falangą gratki udanego wlotu jak i dalszych udanych obrońcy szo by można było dalej farmić nowa twarz to i może nowa rozrywka będzie

  • witam ponownie... ciąg dalszy poprzedniego RW Serdeczne pozdrowienia dla RoG jak i złego boberka i Fallena za dotrzymywanie towarzystwa RW jest więcej ale totalna drobnica to jest więc nie ma co pokazywać pozdro i będę jechał dalej youtube.com/watch?v=zxz6XazGHT…=3&ab_channel=MaxFloRecTV Dnia 12-03-2021 17:53:23 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kapitan Jack Sparrow [RoG] ________________________________________________ Krążownik 100.476 Okręt wojenny 50.000 _______________________…

  • witam ponownie w tym dziale bo podobno wiele osób się za mną stęskniło Serdeczne prywatne pozdrowienia dla Fallena i Złego Boberka za miłe pogawędki dla rozrywki jak i samej przyjemności oczywiście pozdrawiam sojusz RoG youtube.com/watch?v=jxptIpCYAJ…ab_channel=miracleofsound bez nuty nie może się obejść... a tak w ogóle Matt i Dziki już nie długo i wrócę do zabawy na stałe Dnia 10-03-2021 18:37:36 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kapitan Jack Sparrow [RoG] _______________________…

  • widzę że dalej sobie latasz fajnie wiedzieć co do multi to pewnie mowa o brdlcwgjm gratki chęci w dalszych lotach

  • Dajesz chłopie do przodu i to ostro nie waż się dostawać złomu.. a tak w ogóle rób tą flotę bo już nie długo będziesz miał konkurenta w sojuszu

  • oj dziki oj dziki odrobione w niewielkiej części. a błędó pewnie w cholerę więcej bo flociarzem nie jestem

  • Na straty większe przyjdzie czas może dziś może za tydzień ale na pewno będzie czas na loty kamikadze w końcu to moja specjalność

  • Witam po dłuższej przerwie jak i większym złomie Serdeczne pozdrowienia dla sojuszu RoG i logitecha Oraz serdeczne pozdrowienia oczywiście prywatne dla złego boberka jak i Fallena za dobre pogawętki dobra czas lecieć dalej :Eyoutube.com/watch?v=zF5Ddo9JdpY&ab_channel=LeagueofLegends Dnia 24-02-2021 00:49:17 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kapitan Jack Sparrow [RoG] ________________________________________________ Krążownik 114.106 Okręt wojenny 68.309 Pancernik 5.822 Niszczyciel …

  • gratki wlotu ważne że na plus i będzie na kopalnie jedziesz dalej

  • @Matek85 co do tych drobnych to bardziej łaskawy był jak dell mnie kiedyś zezłomował