Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 551.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Duch Szerszenia: „Ja też bym mógł zagrać. Z tym, że szachy korespondencyjne obecnie nie mają sensu. Wtedy jest to gra program kontra program... ” Dlatego polecałbym grać na platformie lichess gdzie można zweryfikować uczciwość gracza

  • Rynek - dyskusje

    Wrum - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Okej, napiszę parę słów prawdy póki ze mnie ciśnienie zeszło... @dexPL piszesz o każdym i każdego chcesz rozliczać, szczekasz jak ten ratlerek, gdzie nie spojrze non stop musisz wtrącić swoje trzy grosze, nawet w głupim temacie z turniejem szachowym (na który zapraszam wszystkich grających )... stary, zluzuj majty. W momencie którym stworzyliśmy konferencję na discordzie i chcieliśmy znaleźć rozwiązanie sytuacji, tudzież wymyślić sposób na obejście arta i skontaktowanie się bezpośrednio z GF jak…

  • Rynek - dyskusje

    Wrum - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    finalny odbiorca xDDD dobra narobie sobie 50kkk surki ktorą wydam na kupno statków, a o to niech się martwią Ci co tę surę dostali, "wolne" się skończyło rozkazy z berlina przyszły żeby rozstawiac pod sciana i rozstrzeliwac tych ktorzy piszą prawdę, cenzura jawohl?

  • Rynek - dyskusje

    Wrum - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od smoki: „@ale cios antynazista Jeżeli pytasz o Rynek, to wszytko zostało przekazane i bardzo fajnie opisane dzięki pomocy graczy. O to zadbał właśnie nasz CoMa. My też czekamy na info zwrotne. W tym momencie jest to nasz priorytetowy temat. ” A co z surowcami z ST i farmingów, flotą sojusznika która zniknęła, flotą która została kupiona za WYFARMIONE I ZDOBYTE surowce i AM która wyparowała z kont, które zostały "wyjątkowo łagodnie" potraktowane? flotę @FILU również zamierzacie zabrać? 81…

  • Odnośnie tego zażynania... unknown.png prorok czy co

  • @dexPL rozumiem, że można być złym, rozżalonym czy co tam czujesz ale nie róbmy z kolejnego wątku roastfiesty - zajmijmy się czymś innym... jak na przykład znalezieniem platformy na której można założyć prywatny turniej korespondencyjny na lichess jest opcja stworzenia turnieju jak Cios napisał, ale niestety nie mogę tam znaleźć opcji aby utworzyć turniej korespondencyjny... także jedyna opcja jaka nasuwa mi się w tym momencie na myśl jest stworzenie drabinki, w którą każdy będzie mógł zerknąć i…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Wrum - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od ciap: „Cytat od justvroum: „to może podziel się z nami wszystkimi tą objawiającą informacją zwrotną? ” Pisałam już kiedyś że GO dowiaduje się w tej samej chwili o tym co GF ma do przekazania. A teraz wybaczcie. Sprawy teamowe ” to po kiego każesz nam wypisywać do twórców gry skoro sama pisalas i doskonale zdajesz sobie sprawe z tego, ze nie otrzymamy zadnej odpowiedzi? czy ty jestes normalna? czy mam grzeczniej pisać do SIR TEAMOWCA bo mnie znowu zwyzywa na privie? xD

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Wrum - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    to może podziel się z nami wszystkimi tą objawiającą informacją zwrotną?

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Wrum - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    @ciap skoro tak chętnie udzielasz odpowiedzi na nasze pytania, to może warto wyjść przed szereg i samej zapytać twórców czy mają zamiar z tym cokolwiek zrobić? może dostaniesz o 10zł droższy talon sama skupujesz dex po 1:1 za metal w niebotycznych ilościach i wypisujesz takie debilizmy z jakiej paki ja mam ślęczeć przed kompem i wyliczać sobie na kalkulatorku ile surowców za dużo dostałem, a ile powinienem dostać? tym bardziej, że rynek nie działa prawidłowo i osoba sprzedająca dostaje jedynie 8…

  • Nie no jest platforma gdzie można rozgrywać normalne partie, jak i partie korespondencyjne, wystarczy się zarejestrować -> lichess.org

  • Siemka! grając w sobie w szachy z @ale cios antynazista wpadliśmy na pomysł zorganizowania jakiegoś turnieju szachowego polskich ogejmowiczów ;d Czy są tu jacyś szachiści, którzy byliby zainteresowani? No i pytanie do Was czy wolelibyście poświęcić parę godzin w jeden weekend aby wszystko rozegrać, czy lepszy byłby tryb korespondencyjny gdzie każdy miałby parę dni na ruch, bo wiadomo że czasami bywa bardzo różnie z czasem pozwolę sobie spingować osoby, które wydaje mi sie, że mogły by być zainte…

  • Rynek - dyskusje

    Wrum - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Nie zostawiaj, ale na Boga przyjacielu, nie koloruj postów kolorami, których nie da się rozczytac na tym forum

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Wrum - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Wszystko jest do ogarnięcia, wystarczy chcieć. Przyszłość gry będzie zależała od tego jak GF się zachowa, ale po tym co zobaczyłem w ciągu ostatnich kilku miesięcy jakieś świetlanej przyszłości nie wróżę

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Wrum - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    W jaki sposób odróżnisz czy ktoś robił to specjalnie, a kto przez przypadek? 20 znajomych zarejestruje/dostanie konta sie na jakimś uni, pomieli surowce, kazdy będzie miał "tylko 500kk", a główne konto sobie ich przyfarmi za miesiac, dwa, trzy jak sprawa ucichnie... no ale przecież będzie ok i nikt nie dostanie bana bo przecież kto mógł wiedzieć... no stary;p

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Wrum - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Piszesz też, że to GF ma się napracować... ale to nawet nie oni będą odkręcać ten cały syf tylko WOLONTARIUSZE, którzy robią wszystko za anty... xd nawet mnie nie dziwi, ze art ma wszystko gdzies skoro on i tak nic nie bedzie musiał robić

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Wrum - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Ale to nie żaden bugusing tylko korzystanie z nowego systemu który GF testował przez ponad 2 miesiące, g.... mnie obchodzi kto za to odpowiada i dlaczego, głowy powinny lecieć strumieniami, CM który chowa głowę w piasek jak struś, chowa się przed userami i unika jakiejkolwiek odpowiedzi. już nawet nie chodzi o gaszenie pożaru, a o jakąkolwiek informacje! jest całe mnóstwo osób, które powinny również dostać bana za bugusing bo są nawet nieświadome procederu, zaledwie promil graczy zagląda w ogóle…

  • Przepraszam Was

    Wrum - - DiD Indus

    Post

    @Gruntownik @pavilus!!! sądząc po tym co GF robi z grą odnoszę nieodzowne wrażenie, że ogame staje się kolejną grą dla matołów, którzy nawet nie potrafią nic zrozumieć... smutne

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Wrum - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    a Ty rozumiesz jak ogromna jest skala problemu? Nawet normalnie handlując i specjalnie nie przyglądając się wiadomościom z rynku można nieuczciwie zarobić. Cała ekonomia gry ma dostać po dupie bo ktoś poświęcił trochę więcej czasu? Rozumiem, że nie chcesz stracić włożonego czasu, ale spójrz na to z innej strony - to jest raptem parę dni gdzie ostro grałeś, a ludzie grali ostro całymi latami, chcesz aby cała gra poszła się kochać? Właśnie gdy nie będzie backupu ukarani zostaną wszyscy gracze, gdy…

  • Cytat od Koloc: „Ale tak to wymyślili jak ktoś chce dostać 100 % to powinien mieć możliwość ustawienia tolerancji 0% a takiej nie ma jest tylko 1 % i to w autoofercie czy autozapytaniu więc i tak nikt nie zobaczy co kto wystawił ” a za wystawienie takiej oferty dostaniesz perma witaj w ogame 2020

  • A pozdrowienia dla mnie gdzie? Graty, procent jak i zysk robiący wrażenie, "górniku" Szkoda, że 100k nie pękło ale zapewne to tylko kwestia czasu, spawaj więcej latajek Obrońca pewnie się szybko odbuduje z handlu, niemniej jednak szo