Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 135.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Witcher - return.

    Witcher - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „graf029 napisał(a) Cze młodzieńcze! Czołem staruchu :P 1. Dużo jeszcze mych farm masz zamiar zbanować? Jeszcze pytasz... W końcu będziesz jechał na samym wydobyciu <: 2. Będziesz grał na u69? Raczej wątpię. 3. Łowisz ryby Nie miałem okazji i jakoś mnie do tego nie ciągnie. 4. Dlaczego Boba był wolniejszy? Bo jest stary, wyrobiony, nie ma takiego młodzieńczego refleksu i zapału pzdr! :P”

  • Witcher - return.

    Witcher - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Dobry Proboszcz napisał(a) Gôdajă po kaszëbsků. : D ale jo, zazejme so <: Marcik mô snôżé oczë? mô, mô, a pikne to je jak cholera ;)” Cytat: „David napisał(a) Dlaczego Wielebny nadaje do Ciebie w obcym narzeczu? Bo ja do niego też czasem w tym narzeczu nawijam. Czy chciałbyś GOwać na uni 69? Co było by w tym fajnego/zabawnego - poza oczywistym skojarzeniem? Niechciałbym tam GO'wać, będzie tam pełno graczy, a ja mam na jakiś czas dość nowych uni ;)”

  • Witcher - return.

    Witcher - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „marcik napisał(a) Cytat: „ Kogo najbardziej koffasz z team? Wszystkie kobiety No wlasnie kogo ??? Już Ty wiesz kogo... ” Czyli to co mi mowiles ze jestem Twoja jedyna i tylko mnie koffasz to nieprawda?!!! Muszę Cię zasmucić, ale... nie do końca kocham jeszcze Proboszcza. dokoncz zdanie Nie potrafilbym obyc sie bez... [...] i [...], ewentualnie [...].” Cytat: „David napisał(a) (+Witcher) David` chamie i prostaku (+Witcher) w moim CT to się nie wypowiesz, co ? A trzeba było zwolnić, jak na…

  • ciap kazała potwierdzić wersję Eurego, sprawdzone - potwierdzam.

  • Witcher - return.

    Witcher - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „WychowaniNaBłędach napisał(a) opowiedz Nam mi się wydawało że 40wr i nikt tego nie przebije...myliłem się... Generalnie dużych wpadek nie miałem, bo uczyłem się - można powiedzieć - od najlepszych (np. Gardens of Kadesh, o ile ktoś jeszcze kojarzy ten nick). Najgłupszą rzeczą, którą zrobiłem, to moim zdaniem pierwsze moje ST na u6 - bitwa z kerado [Templars].” Cytat: „sidha napisał(a) o matko! wiedźmak ale oni Cię kofffają, normalnie pochlastać się Widzisz, ja mam to 'coś', też byś chcia…

  • Edward Elric

    Witcher - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Profesor napisał(a) ale jaka ciekawa ich liczba 333 :D” Ta liczba stąd, że on tylko w połowie jest diabłem

  • Edward Elric

    Witcher - - Archiwum CT

    Post

    Edward lama ma mniej postów ode mnie

  • Witcher - return.

    Witcher - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „WychowaniNaBłędach napisał(a) Ciekawe, jaki popełniłeś błąd w og z okresu "kiedy byłem małą dziewczynką..." blad... hm... kilka ich bylo... ;)” Cytat: „Arnachim napisał(a) Witam, teraz 1 pytanie Ile masz ramu ? 64 :E”

  • Witcher - return.

    Witcher - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „_Billek_ napisał(a) Ty ze zwoim "metr dwadziescia" w kapeluszu i na obcasach grales w kosza ?:D nie dosc, ze pijak, to klamca w dodatku <: Slyszalem ze sporo pijesz, czy to prawda ?xD staram sie jak moge, a, ze duzo moge, to duzo sie staram :P” Cytat: „NieMaMnieDlaNikogo napisał(a) Ile najwięcej punktów zdobyłeś podczas meczu? z tego co pamietam z protokolow, to ze 50 (gralismy z wyjatkowo slaba druzyna).” Cytat: „Dobry Proboszcz napisał(a) Twój pierwszy nick na ogame? z tego, co pamieta…

  • Witcher - return.

    Witcher - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „NieMaMnieDlaNikogo napisał(a) Cytat: „Wolisz wazeline czy smalec ? ni jedno, ni drugie” na ślinkę... xD Uprawiasz jakiś sport? uprawialem. Jaki? koszykowke, przez kilka lat. musialem zakonczyc treningi i gre w lidze przez kontuzje kolana. Czy oglądasz transmisje sportowe z udziałem naszych rodaków [mistrzostwa, olimpiady...] hm... jedynie siatkowke.”

  • Witcher - return.

    Witcher - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „NieMaMnieDlaNikogo napisał(a) Znasz się na na rzeczy, same dobre marki...choć Westy Ice są dla mnie zbyt mdłe...wolę bez aromatów. Zapałki, zapalniczka gazowa, benzynowa, elektryczna... zdecydowanie gazowa” Cytat: „Ariel Szary napisał(a) wolicz gąski czy panzki ?? ciezko okreslic... wszystko zalezy od uni, od reszty skladu mojej floty, od rozlozenia planet, od tego, czy mam wypadowke, czy nie. lubie oba (z wymienionych) rodzajow, ale na to co jest bardziej przydatne sklada sie wiele czyn…

  • Witcher - return.

    Witcher - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Dobry Proboszcz napisał(a) Czemu palisz? Odpowiedi: "Bo lubie"; "Bo agatka tez" się nie liczy. bo lubie, ale zamierzam rzucic. Chciałbyś rzucić? j/w.” Cytat: „NieMaMnieDlaNikogo napisał(a) Cytat: „Dobry Proboszcz napisał(a) Czemu palisz? Odpowiedi: "Bo lubie"; "Bo agatka tez" się nie liczy. Chciałbyś rzucić?” Ulubione papierosy/cygara/dealer co powiesz o moich ulubionych Lekkich Myśliwcach, Lubię Małe, Lepiej Myślisz... (L&M) wole West Ice, Pall Malle, ewentualnie Camele.” Cytat: „Rauta …

  • Witcher - return.

    Witcher - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „NieMaMnieDlaNikogo napisał(a) Znowu strąciłeś kilka gwiazd :O, niegrzeczny jesteś ;p Lubisz budyń? ta. Wąchasz czasem lakier? wole farbe. A co sądzisz o pomarańczach? eee... fajne sa.”

  • Witcher - return.

    Witcher - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Edek napisał(a) Witam, Ile Miałeś najwięcej spalonego deuteru na nie udany atak? z tego, co pamietam, to 40kk Ile moonow komuś zdjąłeś maxymalnie żeby go zezłomować, nie muszą być zdejmowane w jednym czasie? 3 ;)” Cytat: „dj juhas napisał(a) edek, witcher nigdy nie pali deuteru na nieudany atak to część jego szczwanej taktyki hmm a pytanko... jabłko czy japko?” Cytat: „NieMaMnieDlaNikogo napisał(a) co sądzisz o efekcie cieplarnianym? jest przereklamowany. lubisz kajaka? tak w kij. czy hm…

  • Witcher - return.

    Witcher - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „kiciak napisał(a) hejka! czesc jak że Qashqai Cię pomęczył pytaniami to ja tak tylko kilka: Lubisz koty? niet. Kot czy pies? czemu CT? a czemu nie ? Jak Ci minęły święta? nie narzekam, dziekuje. jakie masz teraz na sobie skarpetki (wiem że nie masz ^^)? fajne. uważasz się za spamera? raczej nie :P” Cytat: „Matiq napisał(a) Ja mam jedno, ale bardzo wazne pytanie! Od kiedy jestes lama i dlaczego tak dlugo? na pewno nie dluzej niz Ty :P” Cytat: „Dobry Proboszcz napisał(a) Napisz tu. Pytanie…

  • Witcher - return.

    Witcher - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Rauta Rehki napisał(a) 1.Hiszpania czy Niemcy? 2.Dresy czy Dzinsy? 3.Ow czy Pc 4.Mt czy Dt? 5.Kot czy Pies? 6.Cropp czy House? 7.Dziewczyna czy Chlopak? 8.Dollar czy Euro? 9.Chleb czy bulka? 10. Rogal czy Chalka? 11.Samochod czy motor? 12.Autobus czy tramwaj? 13.Deszcz czy snieg? 14.Slonce czy mgla? 15.Dezodorant czy perfum? 16.Pioro czy dlugopis? 17.Tygrys czy lew? 18. Co by bylo gdyby ryby glos tez mialy? mowilyby. 19. Co by bylo gdyby czarny byl bialy a bialy czarny?nic, i tak istnial…

  • Witcher - return.

    Witcher - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Astheroth napisał(a) jabluszko sandomierskie to drugie najlepsze tanie wino w polsce moj regionalny przysmak teraz juz wiesz trzeba bedzie skosztowac :P dlaczego nerwisz Asiulke ?:P a tak... lubie potem sie z nia godzic ;) lubisz ze mna nabijac posty ?:P pewno :*” Cytat: „asiulka:) napisał(a) Cytat: „Astheroth napisał(a) dlaczego nerwisz Asiulke ?:P ” bo to jego hobby :p /me wklada Witcher do klatki i od tej pory Witcher bedzie robil za kanarka:P /me kladzie Asiulka na lozko i... ju noł …

  • Witcher - return.

    Witcher - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „ciap napisał(a) Nie boisz się że te wszystkie kochanki dowiedzą się że nie są jedyne? a po co ? ide dalej kolekcjonowac kochanki... Czemu odpowiedzi piszesz na niebieski? źle się czyta. Może róż? zostane przy niebieskim :P” Cytat: „Dobry Proboszcz napisał(a) Falcon 20:56:49 zalozylem CT Falcon 20:56:49 mozesz spamowac Twój wybór. Już nie odwołasz. Jadymy do 10k postów. no to dawaj ;) 1. : Dlaczego mnie nienawidzisz? (Wypowiedź rozbudowana) juz Ci tlumaczylem... Szosz: ;*” Cytat: „Wujek S…

  • Witcher - return.

    Witcher - - Archiwum CT

    Post

    no to jedziem... Cytat: „Astheroth napisał(a) a lubisz wodke zoladkowa czysta de luxe ?:D zolodkowa moze byc :) kiedy znajdujemy okazje przejechac sie przez cala polske bo ja wiem... zaproponuj :> wiesz ze jestem z samego poludnia polski a Ty z polnocy ?:Dwiem lamo :P pall malle light ?:P normalne, albo mocne ;) eee najlepsze tanie wino z tanich win jakie w zyciu piles ?:P (chodzi o te ponizej 4 zl :P) jak to sie zwalo... wisnia mocna, czy jakos tak.” Cytat: „Elmo napisał(a) ce ce... mialo byc m…

  • Witcher - return.

    Witcher - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Garfield. napisał(a) Lubisz dropsy ? nie. Dlaczego takie po 2zł ? bo tanie. Co Ciebie łaczy z Astherkiem ? wszystko... <: Chcesz kupic dobre konto ? jestem biednym studentem. To dac Ci linka na aukcje dla WOSP ? juz dales, to po co pytasz :P Kochasz mnie ? :d nie. Dlaczego nie ? bo nie. A pokochasz ?:D to zalezy... :> ” Cytat: „Astheroth napisał(a) no wiadome ze chanserv kUamie myslalem ze nasza nastepna ofiara bedzie plci przeciwnej niz my ale to jeszcze obgadamy (Natana :D) jestem za ^…