Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 250.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • akcja zaplanowana 2 ściągnięte moony niestety ale głównej floty nie udało się złapać dzięki za fajna akcje ! Pozdro dla sojuszu Dnia 09-02-2020 05:51:13 następujące floty spotkały się w walce: Agresor TerethJuznieoddam [RONIN] ________________________________________________ Pancernik 23.994 _________________________________________ Agresor ShimanoOddaM [RONIN] ________________________________________________ Pancernik 50.000 _________________________________________ Obrońca Tarbin [RENTA] _____…

  • nie lubie ! cie za to !! gratki

  • Piękne top 1 Graty starcia !!!

  • Skan lot bum . Obrońcy Szo znależć coś w śród urlopowiczów i banowiczów graniczy z cudem xD Dnia 08-02-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor TerethJuznieoddam [RONIN] ________________________________________________ Pancernik 7.000 _________________________________________ Obrońca eMZet87 [ACC] ________________________________________________ Mały transporter 8.994 Duży transporter 6.345 Lekki myśliwiec 5.612 Ciężki myśliwiec 447 Krążownik 732 Okręt wojenny 210 Statek kol…

  • ja to samo mam bylem pewien ze ktos mi specjalnie w uklad robi ekspe z multi bym dziury mial wiec zmienilem moona i tam to samo mialem

  • a jaka rozkimna w nocy blefuje czy nie blefuje mówiłem ci że taki hazard również lubię gratki

  • Uhaha takich to ja lubie gratki

  • Cytat od Tribuni Plebis: „Ale nadal nie rozumiesz że cała obserwacja była bezowocna gdyby lama nie pomyliła godzin odbioru floty. Wbiłeś się idealnie w odpowiedni czas, tu jest więcej szczęścia jako to bywa przy polowaniach niż benedyktyńskiej pracy ” to ty mylisz pojęcia gdybym nie obserwował nie wyłapał bym jego błędu FSA... xD bawi mnie to pozdro

  • Cytat od Tribuni Plebis: „Ładna egzekucja, ładny zysk. Szkoda tylko że opowieść troszkę zbyt epicka, nasz lama pomylił prozaicznie godziny powrotu FS-a i smacznie spała. Więc cała obserwacja była psu na budę bo ofiar spała jak Ty leciałeś Gratulacje za udany skan, lot, bum a obrońcy bilobil aby pamiętał kiedy FS wraca ” człowiek miesiąc czasu obserwowałem świecił się i pilnował dlatego nie było lotu dziś pojawiła się luka wyleciałem .. przecież ja nawet mu moona ściągałem który ustal na 7 gali j…

  • Na tego kolegę polowałem od dłuższego czasu ... na różne sposoby .. liczenia nawet ściągałem moona który oczywiście ustał 6 fal Gś ... potem poszedł na urlop ... zszedł jakieś 2 dni temu ponowna obserwacja... a dzisiaj złapany na minutach Pozdrawiam Sojusz i wiadome dla LHIP .i. Dnia 05-02-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor TerethJuznieoddam [RONIN] ________________________________________________ Krążownik 15.921 Pancernik 21.199 ______________________________________…

  • Haha ty sie ciesz że tylko 300kk ... miałem ciepły teleport ... 12 minut ... więc myślę że zebrał bym lub całość lub więcej niż połowę graty starcia zwłaszcza na Boterskim LHIP ...

  • Gratki starcia . zwłaszcza w tych trudnych czasach gdzie Wszystko poszło na urlop Prawie cały sojusz S-g urlopuje i wielu wielu innych graczy ... ;/ wiec z celami coraz gorzej jeszcze raz gratki pozdrawiam

  • MAGAZYNY

    tereth2 - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od Martinus_: „To że obronę się buduje na moonie to chore.. ale w końcu jak ktoś chce mieć obrone to może i na moonie. Ale ponawiam pytanie po jaką cholere magazyny się przydają... ” obronę się buduje na księżycu by utrudnić moon killing Agresora przynajmniej ja tak uważam nie jest to jakis duzy problem ale zawsze

  • nie wiem który to już raz ale życzę wytrwałości I FSóW !! po wczorajszym dniu tak mi lżej się zrobiło... Neo i spółka ban.. co cieszy mega !!! i to zasługa jest Wszystkich bo wiem po PW że wielu graczy wspierało pomagało wysyłało tickety co w końcu przyniosło skutek nie wiem za co do końca dostali bana .. i na ile .. ale wiem jedno że jak wrócą to bankowo nie przestane nagrywać hehehe Props Ogromny Dla SGO w końcu !! Dnia 05-02-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Tereth…

  • kibicowałem i weszło ... Brawo Top 1 solo wróciło do ciebie ale nadal u nas

  • Rozpad Uniwersum Leda

    tereth2 - - DiD Leda

    Post

    Cytat od ..Raven..: „a ja nie rozumiem czemu tego nie rozumiesz? serio? gdyby nie expy nie byloby takiego nadmiaru mety. Zabrali handlarza i wprowadzili jakis chory rynek gdzie mozna krecic takie wałki ze to sie w glowie nie miesci. Przeliczniki? haha za taki handel byly kiedys bany teraz na legalu byle noob co podszedl do ogame po raz 1 jest wyzej ode mnie w statach nagradzane jest bezmyslne wysylanie exp a nie Twoje umiejetnosci. , dyrastycznie wzrosla ilosc botow, masa bledow ktore predko nie…

  • "Oddam"

    tereth2 - - DiD Leda

    Post

    Cytat od Tytanowy Bandyta: „Cytat od szturman: „Tak jak panowie wyżej, sprawdź pisownie i porównaj na spokojnie i na trzeźwo nicki SZTURMAN to nie to samo co Szczurman Wszystko dokładnie rozpisał tereth Nie wrzucałeś bo nie zmieniają Ci sie zniszczone pkt prawie nic... przyrosty MEGA a zniszczone bez zmian Przynajmniej byś nie udawał świętego bo każdy wie, że nie Jestes ” Oj, @szturman proszę wybaczyć wszystkie ataki w twoją stronę, faktycznie literówka - nie mniej dalej chodzi o kulfixa (24/7),…

  • "Oddam"

    tereth2 - - DiD Leda

    Post

    Cytat od Tytanowy Bandyta: „To ze nie wrzuciłem ani jednego stejka po za tymi do wojny to ma to znaczenie? Gościu nie wiem jak to robisz prnt.sc/qwil1a prnt.sc/qwil1a Rozumiem że grał ktoś -> potem przejąłeś i potem znowu oddałes koledze? Ktoś tu w chu!#12 leci żeby na jego własny nick nie było Gratuluje ” co za idiota Kulfix zmienil nick bo chcial sie wgłupic bo webber ma swoj fan club sojusz utworzony pod nazwa "weber" a szturman powiedzial " kurde szkoda ze ja nie mam zadnego fun club" a na t…

  • "Oddam"

    tereth2 - - DiD Leda

    Post

    Cytat od Tytanowy Bandyta: „Cytat od tereth2: „Cytat od Tytanowy Bandyta: „Cytat od ---Webber---: „Pisze to gość, który świeci się 24/7 i puszcza ekspy. Cytat: „a za tydzień miesiąc? Kto będzie pamietał webbera ogara, teretha płaczka? ” ha, widzisz, Ty jesteś kompletnym randomem, mnie kojarzą ludzie, z którymi grałem jeszcze w 2005 ” Oj nie znowu mylisz dwie rzeczy.Jedną rzeczą jest grać aktywnie i czerpać z tego przyjemność, a drugą rzeczą jest traktować cyferki jak boga, płakać, krzyczeć, skak…

  • starcie : skan lot bum ogólnie nie ma co się śmiać z kolegi bo pilnuje sie dobrze ale pod takim oblężeniem każdy by padł ... ja wykonałem około 10 lotów ... [ciach] Dnia 02-02-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Tereth ODDAM [RONIN] ________________________________________________ Pancernik 9.000 _________________________________________ Obrońca eMZet87 [ACC] ________________________________________________ Mały transporter 9.362 Duży transporter 3.650 Lekki myśliwiec 2…