Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    09F45F1.gif Cytat od Shax: „ Zaiste Powiadasz mi ? Nie nudzi Ci się ircowanie po tylu latach ? Kiedyś to nie można było odejść od kompa siku zrobić... bo jak się wracało to już jakaś burda była... teraz tak nie ma i przez to pracy jest mniej, tłumaczę to sobie tym, że ludziska zmądrzały albo zgrzeczniały Ja to należę do takich osób, które się nie nudzą Albo forum i odpisywanie na głupkowate pytania ? Tutaj też już nie ma takiego tłoku jak był kiedyś, pewnie pytania się wyczerpały a teraz po lat…

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Shax: „A co jeśli pamięć Cię zawodzi ? To jest aż niemożliwe I jeśli tak jest toi czy często zawodzi ? Nigdy ! Jakie są najbardziej sprzyjające zjawiska żeby zapomnieć ? Za dużo na głowie albo choroba ... Jak tłumaczysz gdy zapomnisz ? No właśnie nie zapominam to i nie tłumaczę Tylko nie zapomnij odpisać Ha ! zaskoczyłam Cię co ? ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Shax: „Lisek miał za zadanie zobrazować rude dziewczę o ponętnych kształtach A dlaczego akurat dziewczę ? Skoro nie pamiętasz to skąd pewność, że takie pytanie było ? ;o Bo pamiętam, że było ale nie pamietam co sneaky.gif Brzuch jest spoko :o legenda głosi, że ktoś kiedyś ukończył 6 weidera tzn, że znasz kogoś legendarnego próbowałaś kiedyś podjąć wyzwanie ? rsneaky.gif"> nie..jestem za leniwa ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Shax: „Lisek był w cudzysłowie To kim był lisek ? Jakie to było pytanie bo nie pamiętam ? Ja już też nie Cytat od marcik: „...że niby jak masz dużo czasu to "piniondza" też ?” Jak masz dużo czasu to możesz go na pracę przeznaczyć Nie zawsze "piniondz" jest adekwatny do pracy...równie dobrze można napisac, że kto ma dużo czasu ma dużo pracy a niekoniecznie "piniondzorów" ;] Czemu mięśnie nóg ? Napisałeś "ulubiona" a nie wymagana Mięśnie nóg bo lubię ćwiczenia na mięśnie nóg...powinnam pa…

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Shax: „Hał der ju Czemu smutasz ? Zawsze czytam Znam Ci ja takiego gagatka co czyta co drugie zdanie, ;Postatnio (kiedyś tam dawno temu) jak Ci zadałam pytanie to nie odpisałeś Powinno być ładna pupa długie nogi dlatego było ''lisek'' rozkminiaj ocb bejbe Ale ciągle mówimy o lisku? On ma te nogi długie i ładną pupę ? Co do skrótu, prawidłowo Jedyna słuszna formacja itw Przynam się bez bicia, że posiłkowałam się googlem Czemu tak późno odpisałaś wgl ? Byłam na wakacjach Nie uważasz, że c…

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Shax: „Kopytka i dwa rogi ? Nooo Dziwne masz upodobania Tzn ? rsneaky.gif" title=";>"> Rozwiń skrót OPP tylko kreatywnie, jakiegoś badziewia nie chce nawet czytać, za piękny umysł masz Ej i tak nie czytasz co odpisuje Oddziały Prewencji Policji ” Cytat od kwachu: „Hej hej Jak tam wrażenia po urlopie? Wspaniale było ale zdecydowanie za krótko Dlaczego źle wodę wylałaś na icebucket?(za siebie xd) Troszkę mi się omcknęło Ciepło było? Gorąco, wyglądam jak mały murzynek Ile zdjęć zrobiłaś? H…

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od kwachu: „Ale jak nie umiesz? :c /me nauczy ! wątpię Woda gazowana czy niegazowana? Ostatnio obejrzany film? ostatnio na filmy patrze 10 minut i zasypiam Co robisz jak jest tak gorąco? chłodzę się ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od kwachu: „/me Wita `marcik-a /me wita kwasika W ilu teamach jesteś? 3 Który team jest najfajniejszy? Każdy jest fajny i każdy jest inny Co jadłaś dzisiaj na śniadanie? Kiełbaski z wczorajszego "grilla" Dlaczego nie chcesz nauczyć się tańczyć? Chce ale nie umiem Lubisz Pingwiny z Madagaskaru? Lubię /me macha ręka na pożegnanie o/ /me odmachuje na dobranoc \o/ ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Shax: „Hej Marta Hej Odpowiedz mi proszę na pytanie gdzie jest marcik kiedy śpi No jak to gdzie ? W łóżku ma sie rozumieć I dokończ wierszyk : chodzi ''lisek'' koło drogi ... ma kopytka i dwa rogi ... Zajrzę niedługo i mam nadzieję, że odpiszesz, pa Zapraszam przecież zawsze odpisuję pa ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od kwachu: „:D /me omomomom `marcik Otrujesz się i tyle z tego będzie rsneaky.gif Marcik wyśle mi kartkę z OSLO? (podam adres na prv:D ) Tak A wstajesz o której? Kiedy ? Gdzie nauczyłaś się irca? Wyssałam z mlekiem matki ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od kwachu: „Dlaczego akurat 22:00? Bo najczęsciej wtedy idę spać ]:-D Ile jest marcikow? To zależy gdzie Dlaczego marcik jest trujący ? Żeby nikt jej nie zjadł ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od kwachu: „Ulubiona godzina? 22:00 Lubisz zumbe i co tam robisz? To zależy gdzie i kto prowadzi a co tam robię ? Tańczę...a raczej próbuję Lubisz mnie rsneaky.gif"> ? ano ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od kwachu: „OOOO Pistacje mniami:> Ty też nie lubisz otwierać ich? Czasem się takie zdarzą uparte :X faktycznie mogłyby być pootwierane A może cukier nie jest słodki? Ale chyba Twój ;P Ulubiony Aktor? nie mam Ulubiona Aktorka? j/w Lubisz memy? Czasami się znajdzie perełka ale jakoś specjalnie nie przepadam. ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od kwachu: „wrrrr. Jakie lubisz orzechy? pistacje Czego nie lubisz na ircu? Tego, że jest moim nałogiem Dokończ zdanie. Kwachu jest kochany, bo ....cukier jest słodki :fsmile: ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od kwachu: „Najdziwniejsza potrawa: Cytat: „A) Ale taka, którą jadłam ? B) Chciałabym zjeść? c) Widziałam? Nie ma takiej 019.gif ” Lubisz orzechy? lubię Wymień 3 zalety IRC-a nie ma zalet hahaha25.gif /me czeka na cdn (to to z irca:D) a co tam jest ? ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od kwachu: „Cytat od marcik: „Cytat od kwachu: „No najdziwniejsza potrawa:D Ale taka, którą jadłam ? Chciałabym zjeść? Widziałam? Czy jak mam potraktować to pytanie ? No każdą :D Ale każda tzn. że co? [...] ” ” Dlaczego nie pijasz herbaty? Bo nie lubię ? sneaky.gif Jeśli kawa to coś jesz do niej słodkiego? Każda i często jem do niej coś słodkiego Ile przeważnie śpisz? Mogę spać, spać i spać. Uwielbiam i jeśli mogę to spię do bólu ale rzadko tak mogę ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od kwachu: „No najdziwniejsza potrawa:D Ale taka, którą jadłam ? Chciałabym zjeść? Widziałam? Czy jak mam potraktować to pytanie ? Dlaczego chcesz mnie bić? Bo jestes niedobry i mówisz, ze jestem zła :wrr: Jesteś brutalna? Tak Wzór na kocyku? Tygrys /me kizia `marcik /me kicra kwachu ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od kwachu: „Każdą najdziwniejszą ? NIE BIJ! Nie? Co robisz jak Ci jest zimno? Wchodzę do wanny z gorącą wodą albo ubieram się ciepło, przykrywam ciepłym kocem czy kołdrą. Ulubiony smak? słodki Papryka ostra czy słodka? /me mizia `marcik /me kizia kwchu ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od kwachu: „auć to boli Najdziwniejsza potrawa? Ale taka, którą jadłam ? Chciałabym zjeść? Widziałam? Czy jak mam potraktować to pytanie ? Najbardziej nielubiany smak lodów? Nie lubię owocowych Lubisz kreskówki? Tak /me gryz w ucho `marcik /me pac kwachu ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od kwachu: „Ulubiony gatunek herbaty? Nie pijam herbaty...sporadycznie malinowa owocówka Ulubiona czekolada? biała Ulubiony kamień szlachetny? niebieski diament Ulubiony pierwiastek? nie mam /me smyr marchewką `marcik /me chlosta kwachu porem :bicz1: ”