Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-54 z 54.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od .:ShockWave:.: „kampił aż się nakampił.” A koledze widzę udzielają się terminy z innej gry Gratuluje zysku i %%%, obrońcy pakiecik

  • Dzięki za pozdro Fajne łupnięcie, rzeczywiście będzie czym napędzić tą pordzewiałą kupę złomu Miłego przetopu życzę i więcej takich lotów!

  • Ooo ho ho, co ja widzę... Dawno już porzuciłem widmo bycia tą gorszą STroną i nie zamierzam do tego wracać, ale Tobie Cass życzę powrotu do formy, jeśli taki planujesz! Pozdro Atakującemu miłego przetopu życzę i kolejnych zysków...

  • Mroczny Rycerz dobrze znany siriusowi Zysk całkiem przyzwoity, ale nie to się liczy! Jest fun, jest dobrze. Gratulacje pierwszego steka po UF, tak trzymać! Obrońcy niczego, bo i tak nic mu nie brakuje

  • Jestem jak najbardziej za! Więcej szczegółów na PW.

  • Dawno mnie tu nie było, ale widzę że niewiele się znieniło Cytat od Logi-tech: „push” Cytat od SoloTM: „push” Cytat od Rentek: „push” Cytat od Kristovv: „push” Cytat od Tyranozaurus Jack: „push” Cytat od mario500v: „PUSH” Pozdro z zaświatów.

  • Cytat od Bulwark BC: „po stracie czegoś tam już się nie chce i już się nie pilnuje niczego. Bzdura, albo gram albo nie” I tu pan, Panie Be gadasz bzdury... Ale komentować zbytnio tego mi się nie chce, bo i tak nie zrozumiesz pisząc że gram lub nie Atakierom oczywiście wielkie (przez wielkie W)gratulacje! Za zysk, procent i generalnie za wyliczenie, bo pewnie nie "stało na moonie" Obrońca, mimo że zdjął mi jednego z lepszych, i tak zasługuje na szacunek, bo widać że zawodnik był dobrego pokroju a…

  • Oczywiście tygrysku! Ja się piszę w całej rozciągłości

  • Loool, na początku gratki starcia, choć rzeczywiście zysk marny jak na tak zacny procent! No i ofiara, do najłatwiejszych kąsków nie należała, za co również wielki szacun. A teraz oświeć mnie proszę (choć pewnie nie przeczytasz komentarza nawet) kto jeszcze wysyłał Ci wiadomości żałosnej treści...?

  • Cytat od GoraGra: „decelowe uni rigiel bo 40% złomu” Tak właśnie. Ci co nie patrzą na ratio złomu (czyt: górnicy, bunkry i inne hybrydy) nie zauważą różnicy na tych dziesięciu procentach, ale dla latających innymi statkami niż DeTy różnica będzie znacząca! Jeśli opcja P R S T, to target Rigiel. I poprę w całej rozciągłości Smoczusia: Cytat od Smoczus: „proszę nie wybiegać przed kolejkę :D”

  • By By Sid

    West Fighter - - Oceń mnie

    Post

    Dwie ostatnie, wilki i miasteczko, wpadają w oko. Świetna robota, ciśnij dalej...!

  • Ooo ho ho! Piękna demolka! Zacny zysk i procent panie... Zwłaszcza że obrońce na pewno nie stał bezczynnie na moonie... Pięknie się patrzy na takie 4-cyfrówki, oby więcej takich.

  • Nooo... Młodzi Wilcy w akcji Patrząc około 16:00 po statystykach wiedziałem już że będzie spory % i było też widać czyja to robota, ale aż takiego się nie spodziewałem!!! Piękny widok, mega starcie, no i zysk! Szacun panowie, grubsza rybka się trafiła! Gratulacje!

  • Witam wszystkich... Na imię mam Grzesiek, 27 lat już się męczę Z okolic Zielonej Góry. W Ogame gram od sierpnia 2013, tylko i wyłącznie, ciągle i nieprzerwanie na u119 zwanym Sirius. Tych którzy chcą zacząć grę na uni x1, 0,3 zapraszam właśnie na Siriusa ---> klik i miłej zabawy! A tym którzy już latają, udanych łowów! Pozdrawiam, West Fighter-Nowa Armia.