Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 361-380 z 380.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Puk puk nowa EUROPO

    kruchy1916 - - DiD Europa

    Post

    póki co jest po 14 i nic się nie dzieje

  • no i pięknie mordzia wyślij coś tego deu z Merka do mnie na Xanthus

  • miało być dobrze ponad 1k % a prawie wyszło 997 huh ponad 50 baniek w locie na bunkier- nie najgorzej. obrońcy chyba powodzenia w realu bo urlopik załączony. Pozdrowienia dla całego sojuszu ZłySen, buddy ,jak i znajomych ktorzy już skończyli z tym nałogiem Pozdrowienia również dla wszystkich fanow sportów zimowych już niedługo widzimy się na stoku ! Dnia 10-02-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor kruchy [ZlySen] ________________________________________________ Mały trans…

  • Gratki Truskaweczka przetapiaj na recki złomu mogłeś nic nie zebrać przy dobrych wiatrach także tragedii nie ma. obrończy szo

  • Gdyby ukati leciał sam mielibyśmy inne rw owens popsuł zabawe

  • 105,74% Dnia 30-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor kruchy [ZlySen] ________________________________________________ Mały transporter 30 Duży transporter 66 Krążownik 2.457 _________________________________________ Obrońca Lord Pan [COD] ________________________________________________ Mały transporter 2.147 Lekki myśliwiec 33 Sonda szpiegowska 1.140 Satelita słoneczny 454 Wyrzutnia rakiet 3.365 Lekkie działo laserowe 275 Wyrzutnia plazmy 47 Mała powłoka ochronna 1 D…

  • nocny lot na 6tą gale. odwrót 4.99 więc zysk tylko taki złom mój co do śrubki. pozdrowienia dla sojuszu. Dnia 28-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor kruchy [ZlySen] ________________________________________________ Mały transporter 1.432 Lekki myśliwiec 13.266 Krążownik 6.405 Okręt wojenny 222 Pancernik 1.527 _________________________________________ Obrońca Senator Tau ________________________________________________ Mały transporter 1 Duży transporter 400 Lekki myśl…

  • gwiazdki spadły, dofarm był. zysk niczego sobie gratki Draco

  • ładnie Truskawa Mścicielowi po raz kolejny szo

  • stało zbyt długo bez opieki. złom mój bez 100 recków. dofarm jedynie na 8k z powodu braku slotów Dnia 23-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor kruchy [ZlySen] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 5.000 Okręt wojenny 451 Pancernik 1.065 _________________________________________ Obrońca BSS [HSR] ________________________________________________ Mały transporter 525 Duży transporter 431 Lekki myśliwiec 49 Ciężki myśliwiec 251 Krążownik 41 Okręt…

  • no pięknie czekamy aż zaczniesz spawać stateczki na Xanthusie

  • Bandit prosił o udostępnienie to wrzucam. Bandit " Z mojej strony pozdro dla truskawkowyy za calkowita pomoc i za wsparcie , dla sojuszu za pomoc i odbudowe po zlomie a co do superjajo farmil satelity i sie przejechal. zlom caly moj i pozdro :-)" Dnia 14-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor SuperJajo [MNS] ________________________________________________ Krążownik 3.998 _________________________________________ Obrońca Bandit Explorer [ZlySen] ________________________…

  • pierwszy lot na 100 % i do tego bez związku i tak to musiało się skończyć :DD pewnie gdybym był dedmenem z AnT wpakowałbym 100 zl w anty i to ja bym wklejał rw ale sobie coś obiecałem przed rozpoczęciem gry odbudowa może i będzie, póki co klepie eko! jakby co mam recki na wypożyczeniu czekam na komentarz pajacyka dedzika i nie wielkie graty KolesGit bo z poprzednikiem latałem razem w ACS i dzwonił z informacją , że usuwa z buddy bo konto odaję. niech się ujawni ten kto złomował hehehehe a to jed…

  • hehe night na tym uni bylo już ku chwale narkomanom, ku chwale koronie , a teraz jest ku chwale AnT. tu chyba zabawisz dłużej? a dla Zohana gratki kolejnych steczków

  • Rakiety dla zysku czy odwrót był ? ładna akcja przy takim % odwrót ;D co ja pitole

  • Japson nawet slowa nie powiedział , że ktoś na niego poluje... nie rozumiem. od czego jest sojusz? Również potwierdzam, sam opuścił sojusz bez słowa wytlumaczenia...szkoda.

  • 675% proszę adminów o aktualizacje wyniku Dnia 05-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor kruchy [ZlySen] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 10.668 Krążownik 3.343 Okręt wojenny 1.046 Pancernik 329 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Raulek [COD] ________________________________________________ Mały transporter 3 Duży transporter 400 Krążownik 122 Okręt wojenny 1.143 Recykler 496 Sonda szpiegowska 290 ______…

  • stało i nie stoi. co tu więcej pisać pozdrowienia dla sojuszu. Dnia 05-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor kruchy [ZlySen] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 10.668 Krążownik 3.343 Okręt wojenny 1.046 Pancernik 329 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Raulek [COD] ________________________________________________ Mały transporter 3 Duży transporter 400 Krążownik 122 Okręt wojenny 1.143 Recykler 496 Sonda s…

  • troche wieje nudą tankowanko + dofarm 143% -0 Dnia 04-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor kruchy [ZlySen] ________________________________________________ Mały transporter 1.313 Krążownik 1.800 Pancernik 419 Okręt wojenny 1.180 _________________________________________ Obrońca TonySop [COD] ________________________________________________ Mały transporter 4.135 Satelita słoneczny 300 Wyrzutnia rakiet 700 Lekkie działo laserowe 2.000 Działo Gaussa 30 Wyrzutnia plazmy …

  • pięknie hahaha dedmen ty pajacu, pilnuj multikont =D