Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 635.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Dyskusje na temat

    Angelo Di Livio - - DiD Taurus

    Post

    Jak juz Kayto,to zmianom a nie ą W kazdym razie jezeli mamy wynaturzenie w postaci x7 eko, to idzmy dalej, zrobmy tak zeby kazdy mial szanse...ja jako fociarz nie mam tylu opcji,czy tez udogonien...dlaczego? Speed ja bym wolal zostawic,ale dajmy wszystko pod dyktando ludzi... PS... to sa tylko czyniki, ktore wzial bym pod uwage podczas ankiety...niech wszyscy zadecyduja...a nie garstka... % z obrony jak najbardziej.... ja na pewno bede lobbowal

  • Witka:) Coz ktos nastepny zgubil surowce... Rw dla Kamionki i znajomych...sojusznikow/... [url]https://www.youtube.com/watch?v=5j1RCys4R0g[/url] Lecimy dalej N.C nigdy nie zginie...zapamietajcie sobie.... Dnia 17-06-2019 14:37:03 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ryjek [N C] ________________________________________________ Pancernik 25.000 _________________________________________ Obrońca Eclair [Nebula] ________________________________________________ Mały transporter 8.663 Duży t…

  • Dyskusje na temat

    Angelo Di Livio - - DiD Taurus

    Post

    Przemyslalam wszystko dobrze Jezeli nie ma rozwoju, nie ma kroku naprzod. Minusy sa takie,jak ludzie sie zatrzymuja... mysla ze wszystko jest ok... a tak sie nie da... Jakim jest sensem grac, skoro wszystko zostalo przeksztalcone na profil ekonomiczny? OK...nastepnym razem bede ekonomem...nudnym... zsylal bede surowce na jedna planete i...uwaga... bede unikal atakow... wtf czy ludzie sa az tak ograniczeni.... rozwijajmy sie....prosze....bo da sie rozwijac ta gre...tylko ograniczenie, jest najwie…

  • Dyskusje na temat

    Angelo Di Livio - - DiD Taurus

    Post

    Spokojnie Blade,swoja lyzeczka odmierzasz swoje zdanie, skoro dostali ekonomisci eko x7, niech dadza szanse innym... Zagrajmy na rownych szansach,a nie...ze tylko jedni maja przywileje... Chcesz sie mierzyc, mierz sie z najlepszymi,ale warunki niech beda wyrownane... a nie ze ktos ma lepiej...

  • Dyskusje na temat

    Angelo Di Livio - - DiD Taurus

    Post

    Wisior ale o to chodzi, jak ciezko pracujesz,wiesz,ze zyjesz Jak grasz o cos, to wiesz,ze grasz a tak jak zwykly przecietny plebejusz, jeszcze w czapce ala garnuszek.... nie wiesz co masz zrobic....wykonujac zwykle czynnosci,zgadzajac sie ze wszystkim co Ci ktos "nakazał" Bedzie Fun ,dostaliscie eko x7, flociarze,tez niech sie bawia

  • Dyskusje na temat

    Angelo Di Livio - - DiD Taurus

    Post

    Dodaj prosze do ankiety ta opcje z obrona, Speed mozesz tez dac,ale mamy zwykle uni wiec, raczej bym to kultywowal... ale to tylko moje zdanie, a zdanie ma kazdy... wiec uszanujmy to... Dzieki za odzew, cchoc tyle, sie zmieni,bo widze,ze Ci flociarze z Zagadry/Betele to zdania swojego nie maja... Uklon dla Maniaka za walecznosc, o to mi chodzilo

  • Nie ma to jak Krazkiem zakosic gsa...:D Gratki Slawku Lecimy dalej

  • Dajcie mu sie odbudowac Dla Buleona to chyba juz nie ma policzka ktorego by nie nadstawil... nadstawia wszystko co sie da...za koleja...ale to chyba nie o to chodzi Gratki Sco Kos dalej i buduj flote dalej

  • Witka Lecimy oczywiscie dalej, w blasku slonca i opadow deszczu Pozdrowienia dla Kamionki Sojuszu i znajomych, teraz na swieczniku niech bedzie Skjamp & Monster [url]https://www.youtube.com/watch?v=_CL6n0FJZpk[/url] Dnia 16-06-2019 14:30:02 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ryjek [N C] ________________________________________________ Pancernik 55.555 _________________________________________ Obrońca Stoeff [PIR] ________________________________________________ Mały transporter 317 …

  • Dyskusje na temat

    Angelo Di Livio - - DiD Taurus

    Post

    Ale zostalo dodane eko x6 No to halooo, ma byc tylko w jedna strone? Moze jeszcze badania x6 to juz w ogole... grasz flota lecisz na ferming, ktos ma 2kkk surki, przeklika to na obrone w 1sek... lezysz... Formula flociarza sie wyczerpuje... Ja musze kombinowac tak,ze juz w ogole... jaki to jest sens... strata czasu...jeszcze kilka stkow zrobie i raczej koniec... grajcie sobie sami i bwcie sie w eko

  • Dyskusje na temat

    Angelo Di Livio - - DiD Taurus

    Post

    Wlasnie to jest przekierowanie na temat,ze uni stalo sie atrakcyjne,ale wylacznie dla ekonomow, flociarzy jest malo,a wlasnie o to chodzi by bylo wiecej, samo podniesienie eko nie jest wywazone. Zobacz chociazby na gre Heroes of the Storm, tam masz kreatywnych ludzi ktorzy caly czas maja inerakcje z graczami i to jest odczuwalne, moze nie na az tak idealnie,ale jednak...., na tym polega kreatywnosc i ambicja, podejmujesz nowe wyzwanie...a w ogame ludzie po prostu mysla prostolinijnie... od punkt…

  • Dyskusje na temat

    Angelo Di Livio - - DiD Taurus

    Post

    Nie chce mi sie,ale musze Oczywiscie,ze popieram Kovala, bo razem zesmy byli zgodni co do tych propozycji Nie ma wspolczynnika zuzycia spalania dykty na naszym uni 0,5...jest 1 Ja bym dorzucil jeszcze % z obrony, z tego wzgledu,ze zeby ruszyc cos z budowa floty, niekoniecznie inwestujac w eko. Mam jeszcze kilka propozycji co do samego profilu ekonomisty,a flociarza,ale to sa innowacyjne pomysly, a znajac ten beton z teamu to zostana olane... zreszta wystarczy zwrocic uwage na sam system S&D, zas…

  • Łaski nikomu nie robisz,ze wklejasz rw Zreszta nie oszukujmy sie,jakis dobry to Ty nie jestes Po prostu widać,że boli prawda, pewnie to rw tez jakies szemrane i zrobione na kolanie Push nigdy nie smakuje, a to jest przykry przypadek jak mozna sie bawic pod tytulem "Pay to Win" Zaiste.

  • Gratki Jeden chociaz normalny z tego calego szemranego towarzystwa wzajemnej adroacji z Zagadry Jeszcze tylko brakuje tu Maniaka, farbowanego lisa

  • Witka Trzeba byc twardym i lecieeeeeeeeeeeec daleeeeeeeeej Wooooooo yeahhhhhhhhhhhhhh! [url]https://www.youtube.com/watch?v=8lKBro5YkPs[/url] Pozdroienia dla Kamionki @Dill @zielu75 @Matek85 Lukos Znajomych z Xanthusa Sojusznikow i Znajomych Dnia 07-06-2019 10:50:02 następujące floty spotkały się w walce: Agresor dziki nastolatek [N C] ________________________________________________ Krążownik 219.225 Okręt wojenny 92.399 Pancernik 120.130 _________________________________________ Obrońca Furia …

  • Witka Od sciany do sciany, odbijam sieeeeeeeee Pozdrowienia dla Kamionki @Dill @Lukos Znajomych i Zdecydowanie sojusznikow Ahoj Taurusie! To gloryyyyyyyyyyyyyyyyyyy! [url][url]https://www.youtube.…1fJM&index=40[/url][/url] Dnia 06-06-2019 22:19:53 następujące floty spotkały się w walce: Agresor dziki nastolatek [N C] ________________________________________________ Okręt wojenny 55.555 Pancernik 116.602 _________________________________________ Obrońca machek ____________________________________…

  • Ja dalej czekam na stki z oddam konto, tam tez niezle zyski byly i sa:E Gratulacje, kiedy acs z latte? albo Ramzesem? Mozna powiedziec,ze to takie wyszukane rw... (jakby ktos nie znal slowa wyszukany, to jest synonim...) Oczywiscie w pozyywnym slowa znaczeniu, To jak Kayto, po takim rw,to chyba mozna powiedziec,ze sie osiagnelo wszystko?

  • Ahhh ten Scofield, gdyby nie mozna bylo spokojnie budowac bunkrow on zawsze musi cos zepsuc Gratki

  • Witka Nie zatrzymujemy sie Pozdrowienia dla Kamionki @Dill Znajomych i Zdecydowanie sojusznikow Ahoj Taurusie! To gloryyyyyyyyyyyyyyyyyyy! [url]https://www.youtube.com/watch?v=d2hRTLdvdnk[/url] Dnia 05-06-2019 19:30:19 następujące floty spotkały się w walce: Agresor dziki nastolatek [N C] ________________________________________________ Krążownik 15.000 _________________________________________ Obrońca strusiek ________________________________________________ Duży transporter 14.859 Lekki myśliw…

  • Witka To lecimy Pozdrowienia dla Malutkiej Znajomych i sojuszu Ahoj Taurusie! [url]https://www.youtube.com/watch?v=zTj6nQkStns[/url] Dnia 05-06-2019 14:25:10 następujące floty spotkały się w walce: Agresor dziki nastolatek [N C] ________________________________________________ Mały transporter 55.555 Pancernik 36.000 _________________________________________ Obrońca RONINZGR ________________________________________________ Duży transporter 12.200 Satelita słoneczny 50 Gwiazda Śmierci 15 Wyrzutni…