Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 280.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cztery żegna Bell

    zurekiv - - DiD Bellatrix

    Post

    Jo ty cztery jo nie pitol tylko skanuj

  • @Ponczo nie lubie wstawiać ST gdzie nie ma mnie w starciu w tym byłem to wrzuciłem. Czwórka ma chwilowy urlop na forum (czyt. banik) i pewnie jak zdejmą mu a czas nie minie to wrzuci starcie to żadna tajemnica

  • ajajaajjaaj pewnie na moonie stało to i tak na fali bym nie widział... graty wlotu Nah zysk zacny az szkoda ze wczoraj nie skanowałem dużo na belce bo na spicy sobie polatalem przetapiaj w statki piernicz te eko

  • Parę słów od czwórki: Cytat od Cztery: „Wielkie podziękowania dla Żurka że namówił mnie abym coś jeszcze poklikał I jak najbardziej słusznie bo nasze faremki coś się ostatnio rozbrykały Pozdro dla Marka, Vizza, Refa, całego sojka, dostawców dexu i ludków z buddy ” A ode mnie co tu dużo mówić mocna intensywna i upojna noc była, to i efekty były Miały być większe bum ale neistety... innym razem Jako sonda wsparcia pozdro dla znajomych z soja buddy i Tych którzy wiedzą że ich pozdrawiam youtu.be/7…

  • fajnie ze na oddanych kontach gracze ze skillem siadaja bedzie kolejny do zabawy do zobaczenia na orbitach obroncy szo

  • W sumie graty obrońcy szo, jako że zebrał i eko dobre to szybko odbuduje.

  • ST w sumie klasycznie po sąsiedzku, wielkie dzięki dla @Gigant za cynk i stojących gwiazdkach na planecie. Niestety właściciel konta zapalił się na planecie chwile przed wylotem, przetopil surke na planecie, ale chyba z konta wyszedl. Bo atak po wyslaniu 15minut pozniej wszedl jak w bajce. youtube.com/watch?v=BVomQtrtMT…ZfAWGAyZmB_Ue-a50Abq&t=0s Dnia 22-09-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor zurekiv [KoJaK] ________________________________________________ Okręt wojenny…

  • zurekiv [KoJaK] vs. Piat [ISS] ~ 82% Dnia 20-09-2018 12:33:24 następujące floty spotkały się w walce: Agresor zurekiv [KoJaK] ________________________________________________ Mały transporter 1.000 Lekki myśliwiec 35.000 Ciężki myśliwiec 2.021 Krążownik 1.000 _________________________________________ Obrońca Piat [ISS] ________________________________________________ Duży transporter 100 Bombowiec 5 Satelita słoneczny 518 Wyrzutnia rakiet 6.018 Lekkie działo laserowe 2.510 Ciężkie działo laserow…

  • Gratuluje podstawki Tyrek szybko odbuduje pewnie polowa juz stoi ale co do opozniania to panowie sam widzialem raport jak minute przed dolotem stała stało 800kk floty zamist 500kk które miało (200kk bobeek + 300kk gacha które mial na moonie obok i podniosl + 300kk gacha ktore tepnal a twierdzi ze nie puscil wiecej ) takze czasu bylo az nadto niestety ale ogame na telefonach jest trudne do ogarniecia i tutaj zawiniły duże paluszki a pewnie mały ekranik życzę przetapiania by bylo wiecej do polowan…

  • Geneza jest dla nie wtajemniczonych taka, że gracz lemur nagminnie rakietuje obronę kojakom których ma z grubsza w zasięgu. Takie ma prawo, na tym ta gra polega, został przestrzeżony o naszym ewentualnym odegraniu się, nie poskutkowało. W takim razie jako że na swoim koncie nie bardzo ma co stracić poza obroną, to został pouczony że jeśli nie przestanie to zgodnie z zasada która sama według niego skutkuje w drugą stronę (za złom cztery rakietuje innych graczy z sojuszu, jak to sam nazywa odpowie…

  • Lama znow w akcji ;D graty czwóra i wysyłaj sure na 1:177:7 moon kazda ilosc sie przyda obrońcy szo

  • Cytat od bLAcktorious: „Graty Zurek, dostaw krążków ” mam ich 100k

  • O kurde kogo me oczy zmęczone widzą co tam u Ciebie? Graty starcia ex Zjawa

  • Kogo ja tu widze w koncu cos porzadnego oby wiecej

  • Graty Tyrionek w końcu się budzisz ze snu letniego a obrońcy SzO

  • W sumie akcja szybka dosyć, info od dostawcy dexu (którego pozdrawiam ) o locie gsów na niego, liczenie, lot i bum Pozdrawiam @Cztery @Neferet @Incepcja1 @Slaanesh @agawa @Gigant i całą resztę buddy , wspomnianego już dostawcę, wszystkich z KoJaK, dostawców dexu i wszystkich którzy czują się pominięci. aaa zapomniałbym ... ... FOR THE HORDE!! I z mniej ważnych muzyczka Dnia 08-09-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: youtu.be/psHg3gC6_n4?list=PLY2XsG9_lPwmwZfAWGAyZmB_Ue-a50Abq Ag…

  • Bandit do zobaczyska na nastepnym uni Jedna z niewielu osób na tym uni grających flotą a prezentujących jakiś poziom Szkoda, że nie udało się naszym flotą spotkać. Chociaż wiesz że nadal próbuje Cytat od piwofil: „... Pozdrawiam moich sojuszników z Terefere, fajnie mi się z wami grało, miło mi było Was poznać, dziękuje Wam. Pozdrawiam również niektórych "wrogów w grze", których cenię za osobowość i poziom: Lemur, Cztery, zurekiva, Nahzehrer no i (zakamuflowanego) prezesa. Resztę nie poznałem lub…

  • Cytat od Neferet: „Pierwsza KoJaKowa lamka się wpisuje MakarenaMan :DDD Padłam! W końcu widzę, że ktoś namówił Cię do lotu leniuchu Gratuluję i szybkiego przetopu! A obrońcy Skoro ostatni raz pozdro dla KoJaKów to wpisuję ci się pierwszy i ostatni raz, o! ” Nurgle pisał jak na koncercie siedziałem no to pyk pyk i z telefonu lecimy Szału nie ma, ostatnich nawet nie wrzucałem a że acsik to chętnie wrzuciłem No zastanowie się może jeszcze będą

  • W sumie ja tu tylko na doczepkę , Nurgle w sumie konta na forum nie ma to ja wrzucam Flota odebrana z planetki i ładnie sie usadowiła w reckach Pozdro dla całej ekipy Hordy, znajomych, buddy lamek z KoJaK i co by tu jeszcze................. aaaa ..... FOR THE HORDE !!! youtube.com/watch?v=kBBviYMuLS8 Dnia 02-09-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Nurgle [HORDA] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 99.435 Ciężki myśliwiec 1.000 Krążownik 2.000…

  • Graty lamko przez ciebie zaraz totalnie nie będzie gdzie latać ty się opamiętaj albo ci urlop załatwie xd Flota skontrolowana flota skasowana Obrońcy szo