Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 176.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Całe szczęście kupiłem przedmioty przed północą, ale gdybym kupił anty i nie mógł kupić przedmiotów to bym pisał ticket o zwrot pieniędzy, bo detroidy to jedyna przydatna rzecz za anty pomijając handlarza

  • @---Webber--- i tak i nie. Mnie na początku gry na Virgo (powrót po x latach przerwy) irytowało, że się człowiek obróci na 10min i przeorana planeta Ale są plusy, na nowym uni dopóki nie zaczną GSy na niszcze latać to można cuda z tym speedem ugrać jeśli się umie grać (nie tylko na expach oczywiście :D). A nie wyobrażam sobie teraz na nowym uni, bez napędów, bez "turbo" latać - to na Virgo szybciej bym GSami doleciał niż na nowym uni x3 reckami na spalinowym lvl 8 Więc kwestia przyzwyczajenia ja…

  • Cytat od Elkanen: „Cytat od KissOfTheDragoon: „to jak juz otwieraja nowe to niech dadza w koncu jakis speed uni z flota x7 anie kolejne gowno x4 ” Nie kazdemu pasuje taki speed floty. Sam gram na x2 od poczatku swojej ogejmowej egzystensji i nie wiem czy bym sie teraz, po latach przyzwyczajenia, odnalazl na innym speedzie.Cytat od skar: „Cytat od Joker15297: „Czyli wychodzi na to że zarobek ważniejszy od zadowolnych i chcących nadal grać a nie wegetować na cmentarku? Fajne podejście ” to sie obu…

  • O czym Ty piszesz, masz kalkulator - flota obcych / piratów zawsze stanowi X z Twojej floty. Więc jedyna granica to to ile Ty wyślesz statków na ekspedycję. Póki co najwięksi ekspedytorzy latają flotami wartymi od około 250kkk (miliardów) do 450kkk. Granicy nie widać. Edit: tak, kalkulator ten stary z wersji 3.xx - ilość floty obcych/piratów cały czas stanowi X z Twojej floty, żadnych zmian tu nie ma.

  • Takie tam, już rutynowe prawie, że Pozdrowionka dla całego sojuszu PUSH, @Neferet, @Ruda oraz każdego kto jeszcze klika te cyferki Dnia 05-05-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ojczyznoslaw [PUSH_1] ________________________________________________ Pancernik 70.000 _________________________________________ Obrońca Oksytocyna ________________________________________________ Mały transporter 21.015 Duży transporter 150.000 Lekki myśliwiec 25.688 Ciężki myśliwiec 84 Krążow…

  • Dalej nie umiecie policzyć % poprawnie.... Poprawny % z tego starcia to 7 271 701,48% EDyTA: Teraz się zgadza w końcu

  • Zweryfikujcie z RW z gry czy się % zgadza i bilans, bo Ogotcha nie radził sobie z konwertowaniem starć gdzie rozpruwacze biorą udział, jeszcze niedawno trzeba było ręcznie poprawiać. EDIT: Dodaliście opis więc edytuje wpis: Dramat, nie potrafić obliczyć % we własnym topowym starciu, no cóż... Bajka o usypianiu - dobra, ale dla dzieci. Tyle lat nic się nie udało zdziałać, a tu magicznie jak się US obok wprowadziliście to Wam Maryś zasnął, mimo, że Was widział i ataki testowe również . No nic, gra…

  • Gratki za cycki! Reszty nie oglądałem to się nie wypowiadam

  • Floty nie ma, a lata Gratki, oby więcej takich i tłustszych

  • Zostały mi jakieś pancki mimo latających expów więc można było je przewietrzyć Pozdrowionka dla @Neferet i całego sojuszu PUSH Dla agawy szybciutkiej odbudowy, i pilniejszego pilnowania obrazków Dnia 29-04-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ojczyznoslaw [PUSH_1] ________________________________________________ Pancernik 5.000.000 _________________________________________ Obrońca agawa 55 [HORDA] ________________________________________________ Mały transporter 416.580 …

  • Wow, w końcu, ile można czekać na latające prosię Gratulacje, rośnij duży okrąglutki

  • Floty nie masz, że dofarmy nie weszły? Gratki, zbuduj coś w końcu

  • To mi się podoba, najważniejsze, że u nas Obrońcy kolejne SzO

  • Cytat od Muniek: „To bzdura, team tez nie we kto ile ma surki i co ma włączone, nie mają podglądu na konto. ” Mylisz się. Cytat od BlackLatteCoffee: „Wiadomo że w praktyce to jest nie do sprawdzenia ile miałem surki 3 dni temu na przykład (przy reakcji teamu na zgłoszenia ) ale jednak powinno to być wyjaśnione zgłoszenie napisałem ,"czy gracz X może mi wysłać surowce " odpowiedz pewnie za 2 tygodnie edit : Ktoś wyjaśni jak przeliczać surowce na punkty ? co z surowcami w rynku ? co z flotą w rynk…

  • Ja się już nie wypowiadam, bo gdzie nie napiszę to spece co mają po 200kk na PZcie z piratów wiedzą lepiej

  • Też jestem ciekaw, może ktoś mądrzejszy się wypowie

  • Pozdrowienia dla całego sojuszu PUSH oraz dla @Neferet i @Inny_koles - lamusie Dnia 22-04-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ojczyznoslaw [PUSH_1] ________________________________________________ Pancernik 50.000 _________________________________________ Obrońca Lucjan Motowidelko [N-W] ________________________________________________ Mały transporter 50.582 Duży transporter 2.004 Lekki myśliwiec 2.699 Ciężki myśliwiec 121 Krążownik 1.660 Okręt wojenny 25 Statek koloni…

  • Obrońcy padł net, zdarza się najlepszym Pozdrawiam cały PUSH @Neferet oraz każdego kto jeszcze klika w tę grę od czasu do czasu :E Dnia 21-04-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ojczyznoslaw [PUSH_1] ________________________________________________ Pancernik 500.000 _________________________________________ 3xg794.jpg Obrońca L-4 ________________________________________________ Mały transporter 36.327 Duży transporter 46.428 Lekki myśliwiec 4.129 Ciężki myśliwiec 21.717…

  • Bardzo ładnie, oby tak dalej, nie daj Smurfom sobie celów zabierać

  • Z jednej strony ograniczenie jest dobre, bo jak ktoś wspomniał była surka pakowana w Multi czy jakieś GSówki. Ale z drugiej... @Ruda jak i ja zostaliśmy odbudowani przez sojusze właśnie w ten sposób, że mieliśmy surkę zmrożoną w stoczni i cały sojusz wtedy mógł nam słać surowce na odbudowę konta. Tak jak ktoś wspomniał, oczywistym wydaje się, że Ci którzy zasady nie rozumieją, nie muszą, a Ci którzy rozumieją to już nie będą mogli jej nadużywać. Zmniejszy się skala dmuchania surą GSówek/handlówe…