Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 581-585 z 585.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • cięŻko zrozumieć coś z tego twojego bełkotu kolego, gram na x5 i jeszcze nie spotkałem się z agresorem który po moim info że jestem nie zawrócił ataku, widzę że mojego argumentu na temat brakującego miejsca nie skomentowałes, Cytat od Mirmir: „ Co do tego ,że przy minusowej produkcji energii nie będą się wydobywały inne surowce też nie masz racji bo energia będzie z innych źródeł ” i to zdanie mnie dobiło, zaprzeczyłeś sam sobie, jakich źródeł? Skoro produkcja energii jest na minusie, skąd weźmi…

  • Sposoby na zniechęcenie UFSów

    2+2 - - Gra

    Post

    ogotcha.universeview.be/pl/rep…72-524f-a011-6c9581785378 jednak się da

  • Cytat od Mirmir: „ Co do pól to mniej zabiera niż słoneczna a stawianie tysięcy satelin słonecznych to głupota i mówię tu o rozwiniętych kontach , Pozdrawiam ja:) ” Co do pól, przyznam sie mam słabe eko ale nawet ja zaczynam liczyć na palcach brakujące miejsca pod zabudowe, zacząłem nawet w przód elektrownie słoneczną wyburzać, satelity nie zabierają ich wgl Cytat od Mirmir: „Dodatkowo jak na planetkach jest sporo satelit to atakier mniej chętnie zawraca jak już leci ,dlaczego bo rozwali trochę …

  • ciekaw jestem kto się polasi na te tysiące satelit, przy minimum obrony 30kk co do pól zwykla też je zabiera a to miejsce można inaczej zagospodarować

  • Sam fakt że zżera nasz ceny dex przekreśla pomyśl budowania tego budynku, a na wyższych poziomach elektrowni fuzyjnej ilość zabieranego deu nie jest adekwatna do ilości wyprodukowanej energii