Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-48 z 48.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nie wiem dlaczego ale Orion jakoś obfituje w takie akcje - to już któraś kolejna z cyklu "wszyscy na wszystkich" .. no i bardzo dobrze, ciekawie jest Floty pospadały, procent fajny, zysku nie ma, barwne tło historyczne.. Gratki dla obu ekip, Orion do pewnego stopnia staje się unikalny dzięki wam. Więcej nie ma co komentować, stało się i już. Gramy dalej. .. a Dob jak to rasowy opis akcji zapodał w swoim stylu - to mnie nie zdziwiło ani trochę

  • Cytat od ciap: „elf Ujemne to mogą być wloty w bunkry na iI Na u69 po odliczeniu + zostaje 518 osób. Osoba z 100 pozycji ujemnych ma "-1.697". Więc równie dobrze może być to już wlot w szaraka.” Całkiem możliwe, ale to już sprawa marginalna Fakt faktem, graczy aktywnych jest niezbyt dużo. edit/offtop: Cytat od ciap: „Jak zbieram surowce nie marnuje ich i mam często 0 przyrosty. I z lenistwa zbieram też po 4kkk a potem w jeden dzień rozwożę.” zdążyłaś zedytować ale zajumałem wcześniejszy cytat cz…

  • Cytat od ciap: „Serwer: 101 - Andromeda Osób: 4122 Admini: 15 (0%) Urlop: 1349 (32%) i: 445 (10%) I: 1749 (42%) iI: 2194 (53%) Ban: 102 (2%) Bez iI, bana, urlopu: 1673 (40%)” Cytat od ciap: „Jak zbieram surowce nie marnuje ich i mam często 0 przyrosty. I z lenistwa zbieram też po 4kkk a potem w jeden dzień rozwożę.” Masz sporo racji ciap. Patrząc na infuze i miesięczne przyrosty (mało kto, nie mówię że nikt, ma zerowe przyrosty przez miesiąc) to: Na przestrzeni miesiąca (uni Andromeda): zysk pun…

  • Cytat od jucek: „Spadki to też aktywność, tylko mniejsza ” Zgadza się, to nie są pełne informacje ale chodziło mi raczej o pokazanie trendu w całej populacji. Cytat od jucek: „Ja swoje statystyki mam z Galaxytoola , jednak fakt jest taki że robię się mało ludzi i jakieś łączenie by się przydało, najlepiej jak by dane o aktywnych graczach sam GF podał w co raczej nie wieżę, jednak cieszy mnie to że coś się zaczęło dziać” Gra na wymarłym universum to strata czasu dla graczy (dla GF też.. tylko że …

  • Bazując na infuza.com Wypiszę jedynie osoby notujące przyrosty w ostatnim tygodniu, tak dla powszechnej informacji jak wygląda sprawa na poszczególncyh uni: Barym - 357 Capella - 244 Draco - 592 - x2, 70% PZ Electra - 1271 - x5 Fornax - 1348 - x5, 50% PZ Gemini - 293 Hydra - 527 Io - 473 - 70% PZ, brak ACS Jupiter - 740 - 70% PZ Kassiopeia - 862 - x2, brak ACS Leo - 807 Mizar - 894 Nekkar - 1424 Orion - 2507 - x2, +25 pól Pegasus - 3046 Quantum - 5120 - x5, 70% PZ Uni 1 - 1039 Uni 50 - 379 - x2,…

  • AntiGameReborn

    elf - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    lol, dobra Ciapka.. człowiek gra od 2005 roku a nie zna podstaw punkt 14 FAQ: Walka

  • AntiGameReborn

    elf - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Igła: „A mi dalej przy raporcie szpiegowskim brakuje odnośnikow do symulatorów... A zainstalowałem to 3.11” Kilka postów wyżej masz odpowiedź.. Cytat od zefir: „Cytat za "HussarDiesel" Fajnie. dzieki ale i tak nie ma w wiadomościach dragonsim itp ;/ ani teoretycznego rabunku ;/ troche lipa ;/” Cytat od zefir: „Ustawienia (na górze strony) -> Wygląd -> Wiadomości -> Pokaż pełny raport szpiegowski Antigame -> Wiadomości -> Ukryj szczegółowe raporty poniżej limitów -> i tu wybrać sobie opc…

  • AntiGameReborn

    elf - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od wikerben: „[..] Będziemy musieli troszkę poczekać aż ktoś update-a zrobi Antigame-a” ..albo najpierw poszukać na forum i poczytać. Jest nowa wersja Antigame Orgin dla OGame 5.0. antigame.de/home.php?page=home Stare Antigame odinstalować, wyczyścić historię/cookies, wyłączyć przeglądarkę i instalować nowe Antigame.