Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 964.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Temat widzę został przemieniony do 'przechwałek'. Zamykam te offtopowisko. Dalsze dyskusje prosze prowadzićw DiD!

  • Poszukiwany nowy prowadzący. Wszystkie chętne osoby proszę o wpisywanie się w tym temacie, wraz z informacją jak często będzie temat aktualizowany oraz czy ma już doświadczenie w prowadzeniu takich tematów. Jeżeli ktoś ma zamysł na nowa kolorystykę, to próbka mile widziana Zgłoszenia zbierane będą do 11.01. 20:00. Po tym czasie wybiorę prowadzącego. Jeżeli nikt się nie zgłosi to będzie działała zasada kto pierwszy ten lepszy.

  • Cytat od kasai: „Twój raport musi być jedyny. Raport z bitwy może być umieszczony jednokrotnie na forum. Następne kopie będą kasowane. Zatem zanim umieścisz raport upewnij się, że nie zrobiła tego strona przeciwna. Po bitwie czas na zamieszczenie raportu to 72h. Po upływie tego czasu takie RW, jeśli pojawi się na forum, może zostać od razu usunięte lub zamknięte przez moderatora. ” Starcia wstawione po tym terminie zostały usunięte. Proszę na przyszłość przestrzegać regulaminu.

  • Jeżeli gracze @NoName oraz @ZDOBYWCA1 nie przestaną przenosić swojej osobistej vendetty w każdym mozliwym temacie to każdy temat będzie zamykany. Jeżeli macie taką potrzebę opisywania co się u was dzieje to załóżcie sobie temat w did, a nie odpisujecie już w trzecim temacie, ciągle mówiąc o tym samym.

  • OGame'owy Kalendarz Adwentowy

    kasai - - Forum

    Post

    Wdał się mały chochlik i gracz @leciejek nie dostał jednego punktu. Uwzględniając tą sytuację zmiana ta spowodowała, że wspiął się na pierwsze miejsce. Mimo to, osoby znajdujące się wg poprzedniego rankingu na 3 miejscu nadal swoje nagrody dostaną. Opracowanie zgłoszeń oraz nadanie nagród odbędzie się w przyszłym tygodniu.

  • OKA - Wyniki

    kasai - - OGame'owy Kalendarz Adwentowy

    Post

    Dziękujemy za tak liczny udział w konkursie. Swoje typy oddały aż 134 osoby! Ale oto to, na co wszyscy czekają Wyniki! Miejsce: 1. * @Latający Holender * 28 * @Urbi * 28 * @leciejek * 28 3. * @buleon * 27 * @Danek * 27 * @Hahohe * 27 * @macer * 27 * @Muniek * 27 * @powyginany drucik * 27 * @Starrk * 27 Proszę wszystkie osoby znajdujące się na podium o informacje na pw na forum na jakie konto w grze ma trafić antymateria (uni, nick, koordynaty matki). Kupony "Lucky loser" wylosowane! Szczęśliwcam…

  • OGame'owy Kalendarz Adwentowy

    kasai - - Forum

    Post

    Dziękujemy za tak liczny udział w konkursie. Swoje typy oddały aż 134 osoby! Ale oto to, na co wszyscy czekają Wyniki! Miejsce: 1. * @Latający Holender * 28 * @Urbi * 28 * @leciejek * 28 3. * @buleon * 27 * @Danek * 27 * @Hahohe * 27 * @macer * 27 * @Muniek * 27 * @powyginany drucik * 27 * @Starrk * 27 Proszę wszystkie osoby znajdujące się na podium o informacje na pw na forum na jakie konto w grze ma trafić antymateria (uni, nick, koordynaty matki). Kupony "Lucky loser" wylosowane! Szczęśliwcam…

  • OKA - Dyskusje

    kasai - - OGame'owy Kalendarz Adwentowy

    Post

    Cytat od Ardnas: „W ogóle to kiedy wyniki? ” Bardzo prawdopodobnie jeszcze dziś

  • OKA - Dyskusje

    kasai - - OGame'owy Kalendarz Adwentowy

    Post

    Cytat od Revenine: „Fajny konkurs ale jak dla mnie obnażył totalne braki w opisach statków/budynków itp. Szukanie info na forum w jakiś tematach itp nie powinno mieć miejsca, tymczasem często jest nic nie mówiący opis, a całą mechanikę gry trzeba szukać poza grą, jak co działa. ” Spojrz na to z innej strony. FAQ na forum odpowiadaja takze na najczesciej zadawane pytania. Gdyby byly wcielone do gry to wiekszosc osob by i tak tego nie czytala "bo za duzo opisu". W opisach z gry sa tylko podstawowe…

  • OKA - Dyskusje

    kasai - - OGame'owy Kalendarz Adwentowy

    Post

    Z mojej strony chciałabym podziękować wszystkich biorącym udział. Nie myślałam, że będzie aż tylu zainteresowanych Dziękuje także za te pozytywne, ale i negatywne komentarze. Oczywiscie tylko te, z jakimiś argumentami bo napisanie, że ''konkurs jest do bani bo nie lubię teamu" się dla mnie nie liczą Oraz osobiste podziękowania dla @Ruda i @Toadie którzy zostali lekko przeze mnie zmuszeni do pomocy mi oraz elfowi @Neferet za liczenie Wyniki na dniach

  • Temat przeczyszczony. Wesołych Świąt

  • OKA: Dzień 24

    kasai - - Pytania

    Post

    Odpowiedź: Tak oto prezentują się tegoroczne choinki/stroiki teamowców :): KqXWEyf.jpg YlrEb2W.jpgT0kaX2v.jpg6DWFMjc.jpgl2I1OzS.jpgujk1Ydn.jpg 8QgZn7Z.jpgp0Xgbth.jpg oraz coś na osłodę z teamowej piekarni BGgCC4g.jpg

  • OKA: Dzień 23

    kasai - - Pytania

    Post

    Odpowiedź: 944

  • OKA: Dzień 24

    kasai - - Pytania

    Post

    A8VuZX9.jpeg Zadanie nr 24: Pochwal się swoją udekorowaną choinką. Jeżeli takiej nie posiadasz to możesz ją namalować. Zadanie jest warte 1 pkt.

  • OKA: Dzień 23

    kasai - - Pytania

    Post

    A8VuZX9.jpeg Pytanie nr 23: Ile wynosi liczba ticketów z Gry (w systemie support OGame.pl) opracowanych w ostatnich 30 dniach? Osoba której odpowiedź będzie najbardziej zbliżona do poprawnej otrzyma 3 pkt, następna 2 pkt, a kolejna 1 pkt.

  • OKA - Dyskusje

    kasai - - OGame'owy Kalendarz Adwentowy

    Post

    Cytat od john malkowitz007: „1. Każdego dnia, o godz. 20 będzie założony temat z nowym pytaniem/zadaniem, w którym użytkownicy będą na nie odpowiadać. 2. Odpowiedzi udzielamy tylko do momentu ogłoszenia prawidłowej odpowiedzi przez organizatora konkursu. Wysylajac odpowiedz nie bylo jeszcze Pani odpowiedzi na pytanie ,a temat nie byl zamkniety , bo inaczej nie mogl bym wyslac odpowiedzi ” Ad1. No tak, codziennie o godzinie 20 jest zakładany nowy temat z pytaniem. Forum umożliwia nam automatyczne…

  • OKA - Dyskusje

    kasai - - OGame'owy Kalendarz Adwentowy

    Post

    Cytat od john malkowitz007: „Szanowna Pani Kasai Dlaczego moja odpowiedz na wczorajsze pytanie zostala usunieta ? Odpowiedz wyslalem o godz 19:59 Odpowiedz byla prawidlowa Pani podala prawidlowa odpowiedz okolo 2 ..3 min przed godz 20:00 i zamknela temat Bardzo prosze o zaliczenie mojej odpowiedzi Czekam na Odpowiedz ” Szanowny Panie @john malkowitz007 niestety ale spóźnił się Pan z publikacją Swojego posta. Nie wiem kiedy go Pan wysłał, ale dotarł on na forum PO moim poście. Odpowiedzi do pytań…

  • OKA: Dzień 21

    kasai - - Pytania

    Post

    Odpowiedź: Ładowność podstawowa: 5 000 Bonus badań: 18*0,05 = 0,9 5000*0,9 = 4500 120.000.000/9500 = 12632 mt

  • OKA - Dyskusje

    kasai - - OGame'owy Kalendarz Adwentowy

    Post

    Cytat od Muniek: „Nie no chodzi mi o to ze ja moge wejsc we wszystko co widze. Czyli są jakies całe działy na forum ktorych wogole nie widze i nie wiem o ich istnieniu tak ? Ok to by zmieniło moje szacunki w odpowiedzi nie samo policzenie ich tylko wiedza o ich istnieniu ” Są działy userskie i działy teamowe. Nie ma tam dużego ruchu ale są Ale nigdy nie było to jakąs tajemnica, więc można było się domyślić ich istnienia