Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 232.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Teraz wszystkie serwery są specjalne Btw. Nie dajmy się zwariować... Jak chcesz się wyszaleć, zapraszam tutaj -> board.pl.ogame.gameforge.com/i…30017-Wymarzone-uniwersa/

  • Dokładnie. Szacuję, że zdecydowana większość gra bo gra. Robi laserową na 14. poziom i w poważaniu ma ankiety.

  • Profit dla dużego cargo z poniesionych kosztów dla kolejnych poziomów technologii: * Poz. * Kryształ* * Deuter* * Pojemność Dt * 1 * 4 * 2 * 26.250 * 2 * 8 * 4 * 27.500 * 3 * 16 * 8 * 28.750 * 4 * 32 * 16 * 30.000 * 5 * 64 * 32 * 31.250 * 6 * 128 * 64 * 32.500 * 7 * 256 * 128 * 33.750 * 8 * 512 * 256 * 35.000 * 9 * 1.024 * 512 * 36.250 * 10 * 2.048 * 1.024 * 37.500 * 11 * 4.096 * 2.048 * 38.750 * 12 * 8.192 * 4.096 * 40.000 * 13 * 16.384 * 8.192 * 41.250 * 14 * 32.768 * 16.384 * 42.500 * 15 * 65…

  • Cytat od Ruda: „5% ” images @ciap, dokładnie to samo pomyślałem!!!

  • Wystarczy przejrzeć rankingi na uniwersach, albo zestawienia danych z zewnętrznych stron i na pierwszy rzut oka widać, że zdecydowana większość graczy gra flotą. Z tej większości kolejno większość zadowala się drobnymi łupami, a gdy dociera do nich, że cała praca jest syzyfowa, bo top należy do nieco bardziej doświadczonych, wolą zacząć na kolejnym uni - z tym samym efektem. Wydają hajsy na anty, z czego co dwa miechy GF ma swoje własne "farmienie". Nadzieja graczy to główny motor napędowy tej m…

  • By By Sid

    Hermes - - Oceń mnie

    Post

    Masz do tego talent. Ja w 2D też swoje bazgram, ale wolę się nie chwalić. Rzeźbić wolę, bo też lekką ręką cuda mi wychodzą. Btw. Najbardziej z Twoich prac podobają mi się mistyczne, przestrzenne pejzaże.

  • By By Sid

    Hermes - - Oceń mnie

    Post

    Nie wszystkie przypadają mi do gustu, ale zdecydowana większość hipnotyzuje. Robisz swoją robotę.

  • Przecież o tym właśnie mówię...

  • Cytat od Vertigo77: „widać czas dać sobie całkiem spokój z tą grą” Moim zdaniem każdy gracz powinien popróbować gry na różnych uni i wyczuć na jakiego typu parametrach czuje się najlepiej. Uni takie jak to jest bardzo wymagające dla flociarzy, więc jeśli gra się preferując bardzo agresywny styl, trzeba się liczyć z konkurencją. No ale parcie na topkę w początkowych fazach gry tak właśnie się kończy (i nie tylko na stricte flociarskich uni) - z całym szacunkiem. Nie znam się, ale się wypowiedział…

  • AntiGameReborn

    Hermes - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Po podzieleniu tego co widzę, wychodzi 24992,285..., czyli faktycznie podstawowa ładowność. Widocznie trzeba jeszcze poczekać na kolejny update i liczyć metodą przedwojenną (jak wspomniał wyżej kolega Guderian, możesz zgłosić to na .origin). Mnie osobiście to nie przeszkadza, bo i tak liczę wszystko na kartce. Trzeba się cieszyć, że i tak jest już dużo zrobione.

  • AntiGameReborn

    Hermes - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Guderian: „ślepym zapaśnikiem sumo ” . Wypisz, wymaluj... 18361-e7fc0738283de2661911f31241c29a09d32c95d3-128.jpg Sorry za mały offtop

  • AntiGameReborn

    Hermes - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od ciap: „Oba zespoły zaczęły w pewnym momencie oskarżać się o kradzież kodu. ” Ahahahah... Jaki piękny świat... Cytat od Guderian: „AGR ma pare wad (...) co z ludźmi, którzy nie wchodzą na boarda i wtyczka obecna w zyciu ogejmowicza przez X lat przestała byc oficjalnym tolerowanym dodatkiem? ” Np jakich? Wydaje mi się, że przez pewien czas farmerzy mający pojęcie o nowszej wersji będą mieli trochę łatwiej. Ja zostałem zdeterminowany przez bugi AGO do reinstalacji rozszerzenia i AGR samo r…

  • AntiGameReborn

    Hermes - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    @luszek, próbowałeś zresetować AGR?

  • Powrot na ogame

    Hermes - - Zadawanie pytań

    Post

    Spokojnie, cierpliwości Zanim serwer zostanie udostępniony, musi potrwać parę dni. Programowanie parametrów serwera po analizie najczęściej typowanych odpowiedzi w ankietach zwykle trochę trwa. Jeżeli się nie mylę, będzie to czas około tygodnia, do dwóch tygodni. Nie pilnowałem takich sytuacji, więc może ktoś dopowie, albo mnie poprawi.

  • Powrot na ogame

    Hermes - - Zadawanie pytań

    Post

    Bodaj przedwczoraj wypełnialiśmy ankietę dotyczącą preferencji konfiguracji nowego uni. W związku z masową fuzją uniwersów polskich serwerów mieliśmy pauzę w wyścigu szczurów

  • dok-kosmiczny-interstellar.png

  • Spam własnej floty we wiadomościach

    Hermes - - Gra

    Post

    Pomyślałem i o tym. Dlatego właśnie najlepiej żeby było to indywidualną konfiguracją graczy

  • Spam własnej floty we wiadomościach

    Hermes - - Gra

    Post

    Od jakiegoś czasu zastanawiam się na co potrzebne mi we wiadomościach informacje o ruchu cargo własnej floty, kiedy mogę rozwinąć listę z górnego panelu interfejsu. Bez-tytu-u.png Raporty szpiegowskie ok, wojenne ok, ekspedycje ok, ale związki-transport i treść dotycząca powrotu statków ze zwózki są średnio potrzebne. Dla grających stricte flotą, na dłuższą metę to bez znaczenia, ale kiedy lata się transporterami rutynowo, to i tak wie się mniej więcej jaka jest sytuacja. Chodzi mi głównie o to,…

  • kopernik.png planetamatka.png

  • Cytat od new_mateuszgg: „tyle tylko ze zacytowales czesc mojego postu a nie calosc ” Odniosłem się do całości, a tylko w zacytowanej kwestii poprosiłem o sprostowanie. Myślę, że skoro i tak się nie zrozumiemy, zrezygnuję z tej prośby, powściągnę język i zachowam dalsze uwagi dla siebie. Miłego wieczoru życzę @Das140 wydobycie w standardowej proporcji eko, obrona wyważona, ale skromna. To ma sens na takim uni. Powodzenia więc