Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 150.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Na każdego przyjdzie czas, na niego nadszedł już dawno temu, dziś udało się zgrać czas, chęci do głupoty obrońcy, latać w układzie z dwoma lotkami agresorów, na własnego pzta, umysłem nie ogarniecie Akcja prosta, ale śliczna, pierwsze klikanie dało 10 sekund zwiechy, flota wróciła po naszym ataku, obrońca zrobił najlepszy dla nas ruch, pewnie myślał, że odpuścimy więc odbił flotę na powtórny fs, na własne pz, szybkie klikanie, pilot, dołączenie floty i bingo, posprzątany. Niestety jak na super g…

  • Cytat od FaTaL1Ty: „Ojeju! Jak to było Sarmik? Kewstia czasu, a zostaną po mnie śrubki? Jak [ciach] Graty, miło zobaczyć jak ''praca'' Sarmik i jej multikont się zmarnowała, choć to była tylko KWESTIA CZASU 8-)” Jesteś nudny jak obrady sejmu o północy, jak widać po Twojej różyczce, na tym uni to kwestia czasu jak praca Twoich multi zostanie odpowiednio doceniona, bo póki co marnuje się jak lata wstecz, na Ursie, puszerku bez skilla Limfa szo, dasz radę i pilnuj tyłka bo speed rządzi się innymi p…

  • Panowie, phi... Dzięki chłopaki za wspólny lot, do następnego

  • Logitech, nie przekręcaj mojego nicka to raz, dwa, mam taki różowy znaczek pod awatarkiem, który informuje, że nie jestem ON, więc z łaski swej zacznij używać tego forum jak przystało bo póki co jedyny jad jaki wylewasz, to własne niedoinformowanie, jak się tego nauczysz to możesz do mnie pisać. I nie, nie płaczę bo nie ma fuzji, jak każdy aktywny gracz lubię jak coś się dzieje, nie kręci mnie gra ufs, mimo, że gram na speed x4, gra sama w sobie powinna się rozwijać, dając graczom bodźce do więk…

  • Czyli nie ma szans by 1,5-2 letnie uni załapały się pod fuzję? Przykro cholernie bo tam powoli nie ma co robić, zamiast co chwila otwierać nowe (nomen omen znów wybrano debilną konfiguracje, która później będzie stwarzała taki sam problem jak Ursa), powinniście zainteresować się bardziej starszymi, oraz ich graczami, którzy w przeciwieństwie do "jednorazówek" z nowych uni, grają nie rzadko od dłuższego czasu, nawet pierdołowata tel. komórkowa ma do swoich stałych klientów inne podejście, a tu je…

  • Pogratulowałam w grze, pogratuluje i tutaj, lecz jedynie Piotro bo reszta nie wykazała się niczym specjalnym, w sumie to nie dziwi, nigdy na Ursie bwolf nie pokazał czegokolwiek ciekawego, taka krowa co dużo ryczy... Piotro gratki, cieszy mnie, że moje konto straciło flotę w taki sposób, nadarzyła się okazja lotu w tej akcji, lotu który wiedziałam jak się skończy więc skorzystałam i cieszę się z tego, Ursa to specyficzne uni, wiele na nim było przyjemnych i mniej fajnych momentów, wiele śmiechu,…

  • Art, a co z resztą uni, tych trochę młodszych, coś słyszałam, że zagraniczniaki łączą uni, które nie mają nawet pół roku, Art pomóż

  • Art a co z resztą tych trochę młodszych uni? Jeżeli góra tak szybko zaakceptowała te fuzje to spróbuj przepchać i inne

  • AntiGameReborn

    Sarmik - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Gdzie w ustawieniach ago można powrócić do wcześniejszego wyglądu raportów?

  • Wiara w bunkry Pozdrowienia dla sojuszu, buddy , znajomych, dostawców dexa oraz od nazzika speszyl dla metalu , kryształu i deuteru Sutek, pamiętamy! youtube.com/watch?v=1SUbUTczTmI Dnia 21-02-2016 01:20:17 następujące floty spotkały się w walce: Agresor NaZz [HRB] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 1.631 Okręt wojenny 15.000 Bombowiec 2.000 Niszczyciel 10.000 Pancernik 30.000 Lekki myśliwiec 740.511 Ciężki myśliwiec 10.000 Krążownik 100.000 ________________________…

  • Art a co z pozostałym uni, które też są już wymarłe

  • haha pozamaiatany, mniej kropeczek to może zacznę czytać to co piszesz, na Ursie grałam, wiem jak to wyglądało, teraz klikam na x4 więc nie dopisuj mi ideologii i marudzenia bo osobiście jest mi kompletnie obojętne gdzie trafię, ważne by trafić. I taka dobra rada, nie nazywaj obcej sobie osoby dziecinką, odrobinka kultury jest zawsze mile widziana.

  • Flociarz stawiający flotę na uni eko x3, może mieć później spory problem by taką flotę ruszyć, pomyślcie o tym zamiast kłapać dziobami, żeby Ursę zrobić x1 Zamiast cieszyć się, że coś zostało ruszone to jest płacz, lament i miauczenie jak to źle i nie dobrze, ja się ucieszę jak w ogóle te fuzje ruszą bo na razie to słowa na wiatr, ale jak się jakimś cudem uda, Art, nie pomijaj młodszych uni, to już nie są czasy kiedy uni wymierały po 2-3 latach, teraz to się liczy w miesiącach, masz roczne uni n…

  • Tak fatuś, ale grałam, w przeciwieństwie do Ciebie Starajcie się połączyć możliwie najwięcej uni, do tych mających rok, młodsze niech się rozwijają swoim tempem

  • Cytat od Art: „Przypominam, priorytetem są na prawdę stare Universa oraz fakt, że możemy mieć ograniczoną ilość migracji.” Błąd Art, dzięki temu proponujesz fuzję dla uni, które już ją miały, a te, które wymierają są pominięte tylko dlatego, że mają np. 1,5 roku, sporo takich uni zdechnie (dosłownie) przez takie podejście, quantum i electra radzą sobie całkiem nieźle. Co do Ursy, proponuję połączyć z Vegą, możne Ursie podnieść flotę do x2, eko zostawić jak jest i robi się sympatycznie.

  • Jakie nowe, czytaj dokładnie, U to Ursa i istnieje już kilka lat

  • Art, pomyśl nad Cygnusem, to uni mimo fajnej konfiguracji (x4 eko/flo) jest praktycznie wymarłe Opcja 1 całkiem fajna, czyli trzeba odzyskać konto

  • AntiGameReborn

    Sarmik - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od PsujeObrazki: „To załatwia inna dostępna wtyczka na board.origin” Poza skynetem jest coś jeszcze?

  • AntiGameReborn

    Sarmik - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Sarmik: „Grzecznie prosimy o speedsima i wyliczanie slotów do farmienia ” ciągle i niezmiennie o to samo

  • AntiGameReborn

    Sarmik - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Podnoszę, coś wiadomo?