Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Nie mam bladego pojęcia dlaczego zestawiłeś tam Carricka, ale nie będę się rozwodził nad tym dlaczego nie wolno wręcz mówić o Nim jako o 'arcydrewnie'. Kto się zgadza ten wie, kto się nie zgadza i nie będzie zgadzał nie chce słuchać. Co do reszty zawodników to do niektórych mógłbym się przyczepić, do innych nie, ale jakieś spektakularne wpadki transferowe to raczej nie są, kilku z nich kosztowało grosze, kilku trochę większe pieniądze. No, ale już pomijając te wszystkie fakty. To i tak nie dużo.…

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Hargreaves miał bardzo dobry sezon w barwach United, był dużym wzmocnieniem i ważnym punktem drużyny, ale nikt nie spodziewał się, że połamie się na 2 lata. Wydarzenie losowe, a nie błąd SAF'a żeby go trochę wybronić. Tevez też nie był najgorszy, co prawda nie był taki jak się wszyscy spodziewali, ale nadal na większość ligowych drużyn był wystarczający, na pewno nie był taką pomyłką jak Chigrynsky (zbieżność klubu naprawdę przypadkowa, żeby nie było :P). Oczywiście Bebe pozostaje chyba najwięks…

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    To, że Jones został na ławce, a w bój poszedł Evans naprawdę było dziwne. Według mnie Jones to aktualnie najpewniejszy obrońca biorąc pod uwagę kontuzje Ferdinanda i Vidica. Smalling porównywalny, ale jednak Jones nieco bardziej niezawodny według mnie. W każdym razie, nie ma co gdybać. Może bał się, że Jones nie podoła derbom? Zważywszy na charakter Jonsa ciężko mi w to uwierzyć, ale nie ma co płakać. Sezon jest długi, a my mamy 'tylko' 5 punktów straty. Glory, Glory Man United!

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Balotelliego trzeba zrozumieć. Może to go nie usprawiedliwia, ale czytałem wiele artykułów o Jego dzieciństwie, dorastaniu i już kariery piłkarskiej i trzeba powiedzieć, że miał bardzo źle. Poniekąd na własne życzenie, ale głównie z powodu koloru skóry. Tam nienawidzi się czarnych, szczególnie jeśli nazywają siebie Włochami. To chore, ale tak jest. Czym sławniejszy i lepszy się robił tym więcej gwizdów na Niego leciało. Nawet własnych kibiców. Dla mnie Balotelli jest przyszłą gwiazdą ścisłej czo…

  • Arsenal Londyn

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    A według mnie Gervinho w pierwszej połowie bardzo fajnie grał, w drugiej za to bardzo źle, ale na pewno pokazał więcej niż 'tylko asyste', bo ta asysta jakaś specjalna nie była, za to poruszanie się po boisku i ściąganie na siebie 2 zawodników za każdym razem jak najbardziej na plus. Gdyby tylko mógł tak grać przez całe spotkanie, a nie 30~~ minut Arsenal grał bardzo fajny futbol, podobał mi się mecz, było na co popatrzeć z obydwu stron mimo przestoju w drugiej połowie.

  • Filmowa Foto-Zagadka

    Yamato Damashi - - Muzyka i Film

    Post

    Film to Hanna. Nie zapomnę tej przerażającej rudej kobiety, ma w sobie coś strasznego. imageshack.us/photo/my-images/8/62906062.jpg/ imageshack.us/photo/my-images/440/94191003.jpg/ EDIT: Zapomniałbym o zagadce. Mam nadzieje, że niezbyt trudna. Jeden z moich ulubionych filmów. wootl.th.jpg 1. Jaki to film? 2. Na dworze jakiego króla gościł jegomość ze zdjęcia? 3. Co jest powodem jego szpetnego wyglądu? EDIT: No dobra. Może faktycznie trochę przesadziłem. Oto i podpowiedź. Pan na zdjęciu jest najp…

  • Legia Warszawa

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Z tymi wszystkimi walutami włącznie z dolarami zimbabwejskimi to na serio?

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Stoke 1:1 Manchester United Pierwsza strata punktów w tym sezonie aczkolwiek można było to przewidzieć. Wbrew pozorom wszyscy oprócz napastników zagrali dobry mecz, który normalnie zakończyłby się zwycięstwem, lecz brak Rooney'a i Chicarito zrobił swoje. Berbatov zagrał jeszcze nawet przyzwoicie, choć bardziej przypominał mi ofensywnego pomocnika, dlatego Jego występ jak i rola na boisku były sprzeczne. Owen za to w ogóle nie istniał. Ta para napastników nie wchodzi w grę, już z Leeds ich współp…

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat od G R A N T: „MU i brak szczęścia w tym meczu ? Bez żartów” W domyśle brak szczęścia w drugiej połowie. No, przynajmniej w ataku.

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Pierwsza połowa bardzo dobrze, jednak muszę zauważyć, że współpraca Andersona z Fletcherem nie wypadała tak dobrze jak z Cleverley'em. Wydawało mi się, że nie za bardzo wiedzieli co mają robić, a czego nie. Skutkiem tego były straty i powielanie swoich zadań. Szkoda, że Tom ma kontuzje, chciałbym zobaczyć go z następnym wymagającym rywalem. Niech szybko wraca, trzeba wykreować kolejną gwiazdę. Nani zagrał bardzo dobre zawody okraszone piękną bramką w odpowiednim momencie. Widać, że konkurencja r…

  • Te rezerwy Niemiec mają prawdopodobnie kilkukrotnie większą wartość od Naszej reprezentacji, więc dla mnie to nie argument, bo nadal to był o wiele mocniejszy skład, o wiele większe indywidualności od tych które my posiadamy. Ten 'Kakao' z którego tak bardzo się śmiejecie w Bundeslidze jest zadomowiony od dawna strzelając wiele bramek, więcej niż jakikolwiek polski piłkarz w ostatnich latach w Niemczech. Toni Kroos. Wiecie w ogóle kto to jest? Przecież ten młodzik 2 sezony temu trząsł Bundesligą…

  • Cytat od G R A N T: „Obraniak zareagował zbyt agresywnie i tyle.” Gdyby ktoś mnie rozczochrał też bym tak zareagował prawdopodobnie. Sędzia słusznie wywalił Obraniaka z boiska, ale według mnie w takiej sytuacji stosuje się taką samą karę dla obydwu piłkarzy. Sędzia tego nie widział, boczny raczej też nie zwrócił uwagi, więc jeśli wyrzucać to obydwu, jeśli żółta kartka to też dla obydwu. W każdej lidze na świecie po spięciu piłkarzy karze się obydwu tak samo. Nie rozumiem dlaczego teraz tak się n…

  • Arsenal Londyn

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    No nie zmienia fakt, że w poprzednim sezonie United z 2 średniakami w środku pola + słabą prawą obroną (o ile nie grał Rafael, bo On jakość dawał) zdobyli mistrzostwo i doszli do finału LM. Z czego ci średniacy z pola wcale nie byli piątym kołem u wozu, tylko tak samo ważnym punktem zespołu jak inni. Średniacy (czy jak ja ich nazywam rzemieślnicy) są potrzebni w każdym zespole.

  • Arsenal Londyn

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Nie zapominajmy, że taki 'średniak' Arteta może wystrzelić na koniec kariery w dużym klubie. Przecież On nie grał w światowej piłce jeszcze, jak miał zachwycić cała ligę? Przypomnę transfer Valencii do United, gdzie nikt nie dawał mu szansy na pierwszy skład, na wniesienie czegoś do zespołu. Jak pokazały pierwsze sezony poradził sobie bardzo dobrze, według wielu z kiepskiego klubu przechodząc do mocnego stał się jednym z najlepszych skrzydłowych w lidze. Sądzę, że Arteta też może tak wystrzelić,…

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat od Rassija: „Arsenal grał jakimiś głębokimi rezerwami czy co? ...” To jest wydźwięk tego czym stał się Arsenal po odejściu dwóch najlepszych zawodników. Duże kluby nie mogą sobie pozwolić na takie rzeczy, zwłaszcza jeśli nie ma się nawet dla nich zastępców. No i spora w tym zasługa kartek i kontuzji w Arsenalu. Jednak sądzę, że nawet gdyby byli w najmocniejszym składzie to po prostu przegraliby mniejszą liczbą bramek.

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Jak sądzicie, która bramka najładniejsza? Osobiście skłaniam się ku pierwszej bramce Younga.

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Tym razem nie będę się rozpisywał. Da się to opisać jednym słowem. Bliskie ideału za wyjątkiem tych 3 sytuacji które sobie stworzył Arsenal (z czego dwie wykorzystał). Byli dziś nie do zatrzymania. Not arrogant. Just better.

  • Porto robi swoje transfery, w swoim stylu. Ściągnęli już 2 zawodników z Santosu, ponadto słyszałem o jakimś napastniku nowym który też już jest z Nimi. To jest Porto, Oni nie kupują za 20-30 milionów (za wyjątkiem Hulka), tylko wydają malutkie pieniądze żeby sprzedać z duuużym zyskiem.

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat od Rzeźnik drzew: „Cytat od Yamato Damashi: „wszyscy wczoraj” Hi Hi dwa dni to pisałeś Z całością się zgodzę. Całość mnie cieszy :D” Miałem ten post napisać zaraz po meczu, potem następnego dnia się zbierałem żeby coś naskrobać, a finalnie napisałem go dziś. Natłok myśli i napięty terminarz po prostu. Cytat: „Damashi, nie zabiraj "pracy" Zaborcy ” Oj tam oj tam. Cytat: „z tym zgadzam się w 100 % i powiem nawet że przeganie z takim MU to czysta przyjemność o ile przegrana może być przyjemno…

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Nigdy nie rozpisywałem się szerzej na temat pojedynczego meczu, raczej komentowałem ogólną sytuacje, ale jako, że to dopiero początek sezonu, a pierwszego meczu nie miałem okazji zobaczyć muszę podzielić się spostrzeżeniami z meczu z Tottenhamem jako ogół. To może być błąd, ale jednak zaryzykuje. Podziwiajcie. Zacznę od Phila Jonsa. Pewnie Ci co postarali się zwrócić na Niego uwagę (co jest nieco trudne przy obrońcach) wiedzą dlaczego. Był rewelacyjny, według mnie bliski ideału (za wyjątkiem nie…