Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 560.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Strat nie ma, bo w ankiecie jest możliwość zmiany oddanego głosu. Co innego, gdyby takiej zmiany nie możnaby było dokonać

  • Cytat od I am back: „Cytat od cokolwiek: „Jedyny problem będą miały ule zbudowane w układzie z obcym urlopowiczem - ale kto tak buduje to sam sobie winien - więc żaden problem. Nikt ogarnięty na tym ula nie straci, tego można być pewnym. ” Widzisz, potwierdziles tylko regule, ze kazdy topowy flociarz musi miec siatke multikont do tego by sobie zrobic ul do bezpiecznych fs-ow. Ale kazdy topowy gracz uwaza sie przeciez za krystalicznego gracza ” To ja sie zapytam, skoro wiesz lepiej od autora co a…

  • Cytat od I am back: „Dokladnie. Co 5 minut bo topowy flociarz wbije Ci w uklad, postawi telepa za anty i bedzie probowal strzelic flote, ktora od rana stoi na bfs a Ty pokazujesz wszem i wobec, ze akta nie gasnie. ” Lolek raczej pisał o odświeżaniu co 90 dni tych urlopowiczów choć i tak teraz odświeżasz co 30 dni, więc żadna to różnica. Jedyny problem będą miały ule zbudowane w układzie z obcym urlopowiczem - ale kto tak buduje to sam sobie winien - więc żaden problem. Nikt ogarnięty na tym ula …

  • Zapominacie, że zdarzają się idlaki z moonem, nawet te ze słabą punkacją - i taki idlak może zostać wykorzystany także w innym celu. Jasne, odkąd jest skan na pozycje 16 to już nie ma takiej mocnej potrzeby - ale lot na pza dla słabego idlaka (gdzie nie ma obrony, nikt się nie zaloguje, aby powstała obrona i pz) - często jest wykorzystywana przez graczy. Tak więc nie patrzcie tylko i wyłącznie na farmienie ... choć oczywiste jest, że każdy by wolał więcej przestrzeni do życia ... PS. To może, sk…

  • @Legion Tak, to co piszesz to teoria spiskowa i tyle. Nie jest poprawda dowodami, tylko efektem placebo. I co nowa wersja ( 7.1 , 7.2, 7.3, 7.4 plus jeszcze ze dwa razy pomiędzy) był prorok, co twierdził, że w tej wersji GF zmieniło szansę na czarne dziury. I tylko dla takiego wisiora, Starrka, Zefira, co prowadzą statystyki od grudnia, się nie zmieniło. Ale dla proroka - tak. Bo on dostał ostatnio ze dwie czarne, a to oznacza, że cały świat się zmienił. A GF tak bardzo potrafi balasować grę, że…

  • Cytat od Legion: „Grając dłuższy czas, ma się własne obserwację. I można porównać bez problemu częstotliwość pewnych zdarzeń. ” Statystycznie możesz trafiać czarną dziurę 10 / 10 lotów. Szansa mega niska - jak wygrana w lotka - ale istnieje. Ale nie - zawsze się znajdzie random, co twierdzi, że programiści GF spiskują przeciwko niemu. Tak, ci sami goście, co od miesięcy nie potrafią poprawić prostych błędów. Ci sami ludzie, co w najmniejszym wdrożeniu robią 2-3 nowe błędy. I teraz ci goście popa…

  • Cytat od Forumowy As: „Co do handlarza złomu, pomyliłem się. Rzadko go wykorzystuję. Jeśli oprócz czarnych dziur doliczy się do strat spalanie, to rzecz jasna efektywność wyjdzie większa. Można powiedzieć, że doszliśmy do zbieżnych wniosków. ” Niższa. Bo paliwo jest kosztem, więc zmniesza zysk. Można się bawić w bardzo dokładne wyliczenia, ale komu się chce. W każdym razie i tak masz ryzyko, że dostaniesz szybko trzy czarne. A możesz również latać miesiącami, bez czarnej i mieć mega zyski. Fuks.…

  • Cytat od Forumowy As: „Cytat od cokolwiek: „2. Jak już masz flotę i chcesz jej się pozbyć - to możesz nią latać militarnie - bo wyjdzie większy zysk ze "złomowania w czarnej dziurze" niż ze złomowania u handlarza czy na pzie. Ale jest ryzyko. ” Efektywność odzyskiwania surowców zainwestowanych we flotę metodą wysyłania ekspedycji można w prosty sposób oszacować. Starrk napisał kiedyś że po osłabieniu odkrywcy średni bilans z ekspedycji militarnych to 2 lub 3 stracone sloty na 10 tysięcy wysłanyc…

  • Cytat od buleon: „Cytat od cokolwiek: „Obecnie na nowych uni (albo grając eko na starych) latasz: - 1 pionier + bojowy (dowolny) + dt do pojemności max metalu (na starych uni 105kk) - 1 pionier + 1 ow + mt do pojemności max metalu (na starych uni 105kk) ” A po co te bojowe? Jak lata pod flotę, to chyba najlepszy rozpruwacz, jeśli nie, to DT + pionier albo MT + pionier. ” Bojowe po to, aby dostawać pance (z pionierem - max ow). A po co pance - pytaj tych, co mają ich miliony ... czemu takie słabe…

  • Jak kiedyś napisałem - co miesiąc pojawia się jakiś random, co twierdzi, że GF namieszało w expach i specjalnie zwiększyło liczbę czarnych dziur. Bo przecież on dostał 2-3 czarne dziury blisko siebie - to na pewno spisek GF Ludzie nie rozumieją co znaczy szansa na zdarzenie w statystyce - i potem są takie posty ... smutek Ale spokojnie, za miesiąc pojawi się kolejny, co tak napisze - w nowym temacie, w temacie odkrywcy albo w temacie 7.x. Pewniejsze niż śmierć i podatki razem wzięte

  • Czyli było tak jak napisałem ... masz nauczkę na przyszłość i tyle. Dość drogą. Trudno. Lepiej ją zapamiętasz. W sumie prędkość atakującego ma znaczenie tylko wtedy, gdy chcesz go kontrować - ale gracze ogarnięci wiedzą co i jak - i jedyne co możesz kontrować skutecznie w takim przypadku to gsy (a pewnie i to było zabezpieczone). Więc wystarczy na te 10-15 min przed (nie wiem czy lot z układu czy spoza - w każdym razie czas lotu pionierów) sprawdzić, wpisać w TS - i już wiesz jaki będzie wynik b…

  • Cytat od Karnado123: „Rozumiem, że dla odkrywcy na Uni x7 eko, expy militarne będą bardziej opłacalne niż cywilne? Myśle w kontekście sprzedaży zdobywanej floty lub złomowania? Jakie militarne kombinacje w takim razie będą najlepsze ? CM:DT czy jeszcze jakieś inne? ” 1.Przede wszystkim - weź przeczytaj ostatnie 10 stron tego tematu. W skrócie - nie opłaca się latać militarnie. Nie będę się powtarzał ... 2. Jak już masz flotę i chcesz jej się pozbyć - to możesz nią latać militarnie - bo wyjdzie w…

  • Cytat od I am back: „@cokolwiek zamiast pogratulowac zaangazowania, poswiecenia masy czasu na akcje to Ty szukasz dziury w calym. Jedno jest pewne, Ty bys zrobil lepiej. No ale ponoc nie grasz wiec juz nic nie zrobisz. Rynce opadywuja. ” A gdybyś jeszcze nauczył się czytać cokolwiek więcej niż ostatni post ... Cytat od cokolwiek: „Gratki atakującym [...] Ale dzięki temu wyszedł bardzo ładny % - i za to gratulacje dla atakujących i obronców. ” EDIT: @I am back bym ci odpisał, ale widze, że trollu…

  • Cytat od marlamer: „Przez długi czas leciało tylko 3300 GS. A poźniej było już za poźno. Gacha wylogował się, żeby nie wzbudzać podejrzeń. Więc nie mógł zawrócić floty. Chłopaki też nie byli zalogowani. Wiec wyszło jak wyszło... ” No widzisz, czyli spierd. sprawę. Bo to, że wylogował - luz. Wystarczyłoby aby ktoś policzył - pisze do Gachy/dzwoni do niego (oczywiście kontakt inny niż ogame), gość loguje, zawraca. Skoro pułapka się nie udała - to zawraca. I teraz tylko - czy popsuliście, bo nie ma…

  • Cytat od buleon: „Cytat od cokolwiek: „1. Nikt nie wbił flot w TSa? Serio? Ja rozumiem, że atakujący nie wie kto na niego czeka - ale obronca? Serio nie policzyliście jaki będzie wynik bitwy? Poświęcanie dużej floty w nadziei na brak recków u atakujących? Bo nie widzę innego źródła nadziei ... ” Tylko skąd oni mieli znać składy naszych flot, skoro lecieli już od dawna w misji zatrzymaj? Największa flota, czyli Gacha, leciał przez galę, żaden z obrońców nie miał bliżej niż my. Skoro to sam marlam…

  • Gratki atakującym - ale ale: 1. Nikt nie wbił flot w TSa? Serio? Ja rozumiem, że atakujący nie wie kto na niego czeka - ale obronca? Serio nie policzyliście jaki będzie wynik bitwy? Poświęcanie dużej floty w nadziei na brak recków u atakujących? Bo nie widzę innego źródła nadziei ... 2. Plan ataku bardzo dobry - warto było zaryzykować ucieczkę (choć realnie - pewnie w przypadku ucieczki by to oznaczało bana za skrypt ) - aby zebrać więcej zasobów ze złomu. 3. Mnie najbardziej dziwi, że dofarmy g…

  • Nominowałem gracza, który rozsławia to uni, czyni je wyjątkowym. Tak, Octans każdy kojarzy jako uni z największą liczbą pusherów i oszustów (i także - największe oszustwa). Patrząc na top30 - to nie wiem czy doliczysz się pięciu graczy, którzy nie mieli bana / nie pushowali się. Może nie wiem wszystkiego - ale ja do pięciu nie doliczyłem I patrząc na to - tak, nominowanie Fevera miało sens. Mogłem pisać, że grać w top3, jakieś tam ST miał. I co z tego - skoro to konto kupił jako top2, część jego…

  • Cytat od dawca punktów: „Problem z cwaniakami zakładajacymi dziwne konta na uni docelowym można szybko i prosto rozwiązać. Po prostu konta z każdego łączonego uni przenieść na nowo utworzone uni exodus i tyle. Idlaki wtedy sie wysypią, fakt, ale za to rozwiąże się problem z miejscami na kolonizacje/przenosiny, a dajcie pół roku tym niewyżytym to zaraz parę kont przerobią na farmy z dobrym eko. ” 1. Uni exodus = uni źródłowe, które jest porzucane (przestaje istnieć). Więc popraw nazewnictwo 2. My…

  • Cytat od Ruda: „Konkurs nie będzie promował graczy którzy łamią zasady gry @cokolwiek. Od oceny gry jest Obsługa Gry, a nie gracze na Forum. Z całym szacunkiem nie uznaję takiego zgłoszenia jako sprawiedliwego względem innych graczy którzy swoją grą, dokonaniami osiągnęli coś w grze. Blokady konta nie są wyznacznikiem by gracza za coś nagradzać. ” To proponuję najpierw dodać warunek niekaralności kandydatków - i przy okazji zastosować ten filtr do obecnej listy. Pusherów podobno nie chcecie nagr…

  • Przepraszam bardzo, @Ruda - a gdzie moja propozycja, czyli @FeVeR ? Uzasadnienie było napisane i prawdziwe. Nie rozumiem dlaczego gracz został wykluczony konkursu.