Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 355.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Pole zniszczeń > 40 %

    Danek - - DiD U68

    Post

    Cytat od Selene: „Pamiętajcie przy tym że jest 8 uni z prędkością flot x1, w tym tylko 3 ma pz poniżej 50% (u68, Nekkar i Taurus) a połowa - 70%, nie wiem jak podniesienie pz wpłynie na przyszłą fuzję, ale wcześniej czy później podniesienie pz nas czeka, tak więc skoro już ustaliliście to 60% a nie 70 to tak zaznaczam, zapewne nie przejdzie ale zawsze można próbować, chociaż tak jak napisałam wcześniej, sytuacja nie zmieni się bez wprowadzenia limitu na pz z piratów i obcych. ” Trafne spostrzeże…

  • Pole zniszczeń > 40 %

    Danek - - DiD U68

    Post

    Przecież bez capa na piratów nic to nie zmieni .

  • Najlepszy gracz U68

    Danek - - DiD U68

    Post

    Cytat od john malkowitz007: „Witam Podaje troche wiecej informacji o sobie Gram aktywnie , bez UFS .a Nie posiadam multi , pushowek , moonowek i GS.owek Nie kupuje AM , nie korzystam z Rynku Nie dostalem nigdy Bana Stale gram na tym samym koncie i pod tym samym nikiem ” Niestety nie spełniasz wymagań :).

  • Najlepszy gracz U68

    Danek - - DiD U68

    Post

    W końcu jakaś afera!

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Danek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Punktów buddy już nie ma, ale antymaterii nie przybyło :).

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Danek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    @Art Po jakim przeliczniku mają być konwertowane punkty Buddy na Antymaterię? Tak samo jak PBP?

  • Cytat od dexPL: „Cytat od Elkanen: „Cytat od RolnikSzukaZony: „Ruda nie kompromituj się i nie kasuj postów. Wszystko jest o cudownej wersji a przy okazji o naszych pseudo zwierzchnikach. ” Ale ona przeciez od tego jest by wg wlasnego widzimisie uznawac co jest na temat a co nie i dawac bany z dupy za "nadmierna ilosc postow niezwiazana z tematem" Btw, widze, ze wiele ludzi narzeka wiec i ja ponarzekam robia aktualizacje do gry, ktora ma cos poprawic niby. Moze i jedno poprawili ale dlaczego przy…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Danek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Kolejne świetne zmiany, nie ma co :P. Ciekawe kiedy ta gra definitywnie się wykrzaczy...

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Danek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od 19dawid45: „Co by offtopu nie było: Jak sie nowe dopalacze podobają? korzystał już ktoś czy trzymacie to tylko jako ciekawostkę? ” Tak jak się spodziewałem, tego dziadostwa pełno jest na ekspedycjach i u handlarza. Z import/eksport - na 5 dni, miałem 4 razy, w tym jeden platynowy... Cwana zachęta do wymiany na inny za antymaterię, GF to jednak geniusze :). Co do przekazywania informacji, to faktycznie zespół daje ciała, no chyba że mają przykaz publikowania wiadomości po jakimś tam czas…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Danek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Teraz możecie kupić sobie super nowe dopalacze w promocyjnych cenach, tylko się nie pozabijajcie w kolejce :).

  • Cytat od piink : „Dear community, on Wednesday, 8th of April we will have new items available in the shop. 2020-04-02_OG_Announcement_graphic_for_energy_items.jpg These energy boosters increase the energy of your colony temporarly. The following items will be available: - 40%, 60%, 80%. - 7 days, 30 days and 90 days. The item prices are exactly the same as the already existing resource boosters. The 20% version of the items is not available in the shop, but will be available with events. The 7 d…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Danek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Muniek: „Po pierwsze mało kto tego chce. ” Czytając ten temat mam inne wrażenie, ale może to kwestia próby .

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Danek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Coś dziwnie wygląda ta promocja w tym momencie, czy nie będzie tak, że dużo osób zmieni teraz klasę na odkrywcę, po czym nagle pójdzie nerf?

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Danek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Wrum: „Spoko, moim zdaniem zmierza to w jednym kierunku, mianowicie gdy wszyscy zmienią klasę na odkrywcę... odkrywca dostanie takie nerfy, żeby znowu wydać 500k anty albo puszczać ekspy botem bo inaczej będzie miało się to nijak do zysków pozostałych klas Wtedy nawet generał będzie miał sens, bo tym, którzy nie będą chcieli zmieniać odechce się grać i nie raz nie dwa zostawią floty na moonie przez allegro albo o nich zapomną ” Też mi się tak wydaje . I tak w kółko, aż do końca gry .

  • Grubyy

    Danek - - DiD U68

    Post

    Pewnie znowu nie jest to perm i wróci .

  • W sumie lepsze to, niż nic. Ciekawe za jaki czas eko będzie podbite do xnaście/xdzisąt .

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Danek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Apofis: „Gdzie ta aktualizacja? miał dzisiaj być dodatek do pozycji 1-3. ” Przecież już jest (na 100% był przed Twoim postem :P).

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Danek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    A ja tam czekam, aż gra będzie działała na Mozilli tak szybko, jak działała przed aktualizacjami i zostaną usunięte pozostałe błędy. Co do przedstawionej zmiany, zróbcie boost dla wszystkich planet, np. (cyfry od czapy): 1 - 100% 2 - 90% 3 - 80% 4 - 60% 5 - 50% 6 - 45% 7 - 40% 8 - 35% 9 - 30% 10 - 25% 11 - 20% 12 - 15% 13 - 10% 14 - 5% 15 - 0/1% Wtedy zwiększy to na pewno podaż Kryształu i zrobi dobrze wszystkim w ulach :D.

  • Rynek - dyskusje

    Danek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Ruda: „Temat służy do dyskusji na temat rynku w wersji 7.x. ” Mój głos w dyskusji - zlikwidować rynek. Pozdrawiam.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Danek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Za wypuszczenie takiego bubla, pracownicy GF powinni dostać bana na robienie gier.