Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 266.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Agresywny Szachista: „ Bejot z pewnoscią należy do ostatnich, nie ma ani grama antymaterii na koncie dla mnie szacun dla niego i pozdrawiam go tu serdecznie a jesli ktos nie jest u nas w sojuszu to nie zobaczy ile ST jest jego na tym uni bo na forum ich niestety nie znajdzie conajwyżej w swoich raportach wojennych pozdro i grajmy bez spiny ” Wiedzę ma, zaangażowanie ma, to się zgadza, ale ...... delikatnie to nazywając to jest manipulant i nałogowy cygan. Na Europie chyba z 5 razy mi śc…

  • winter-is-coming-768x490.jpg Dnia 01-12-2019 16:48:22 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Nice [WINTER] ________________________________________________ Krążownik 218 Okręt wojenny 269 Pancernik 85 _________________________________________ Obrońca Wielebny kenio [300] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 154 Krążownik 102 Okręt wojenny 90 Recykler 92 Sonda szpiegowska 123 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Nice [WINTER] ________…

  • Cytat od Halny: „i tak oto rękawica została rzucona... ” O kolejne nowe konto na forum ? chyba wiem kogo Tylko ciekawe czemu ten Pan cały czas się chowa ? czyżby miał coś do ukrycia ?

  • Graty trafienia Zysk jest wiec nie ma co marudzić i bawimy sie dalej A co do do pana b3joT ( na Europie gracz pod nickiem Black Opium potem Aro ..... i wiele innych ) brak słów. Kto tam grał to swoje wie o tej osobie. Ja gram dla fanu nie dla cyferek, i cieszę się ze ktoś taki jak ty XYZ do nas dołączył

  • Witam Graty starcia przynajmniej parę PH dostałeś bo obrońca był bandyta Dziękuję za złom i polecam sie na przyszłość Może ja opowiem jak to wyglądało z mojej strony? widziałem to już w nocy. wysłałem pilota i patrze na fali a kolega już leciał a ze moje recki wchodziły jakie 7 sekund po lądowaniu to odpuściłem atak, ale recki zostawiłem. i jakież było moje zdziwienie jak przyszedł raport ze zbiórki Pozdrawia

  • winter-is-coming-768x490.jpg Dnia 30-11-2019 02:40:36 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Nice [WINTER] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 245 Ciężki myśliwiec 66 Krążownik 172 Okręt wojenny 211 Pancernik 75 Reaper 2 Mały transporter 258 _________________________________________ Obrońca Imperator Matys [Terranie] ________________________________________________ Mały transporter 37 Lekki myśliwiec 93 Krążownik 96 Okręt wojenny 6 Recykler 5 Sonda szpiegows…

  • graty wykręcenia TOP1 zysk robi wrażenie straty małe, złom pod dom, czego chcieć więcej?

  • winter-is-coming-768x490.jpg Odkrywca też złomuje Dnia 28-11-2019 08:58:40 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Nice [WINTER] ________________________________________________ Duży transporter 1 Lekki myśliwiec 479 Ciężki myśliwiec 165 Krążownik 107 Okręt wojenny 182 Pancernik 10 _________________________________________ Obrońca Proconsul Vega [RENTA] ________________________________________________ Mały transporter 205 Lekki myśliwiec 1.021 Krążownik 145 Recykler 15 Sonda szpiegowska …

  • winter-is-coming-768x490.jpg Odkrywca też złomuje Dnia 28-11-2019 13:28:29 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Nice [WINTER] ________________________________________________ Duży transporter 1 Lekki myśliwiec 181 Ciężki myśliwiec 79 Krążownik 87 Okręt wojenny 182 Pancernik 28 Mały transporter 320 _________________________________________ Obrońca President Charon [Eko] ________________________________________________ Mały transporter 76 Duży transporter 90 Lekki myśliwiec 16 Ciężki my…

  • Cytat od Upsss: „dlaczego viserionzawwze zaczynasz na nowym uni, chwile popajacujesz I zmieniasz serwer na nowszy ? Za trudno później ? ” kolego jesteś nie na bieżąco Po pierwsze gram na indusie - pod innym nickiem Po drugie nic Ci do tego kto ile gra na serwerach. Każdy gra na tyle ile mu czas pozwala. Po trzecie nie gram na każdym nowym uni. Np. na Janice i na Kalyke mnie nie było ( na Kalyke ktoś się podszywał za mnie, prosiłam o zmianę nicku ale bez skutecznie). Mówisz że ja pajacuję. hmmm..…

  • winter-is-coming-768x490.jpg Ktoś mówił że Odkrywca jest na końcu układu pokarmowego ?:D Dnia 26-11-2019 04:26:45 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Viserion [WINTER] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 175 Ciężki myśliwiec 70 Mały transporter 131 Okręt wojenny 102 Pancernik 7 Krążownik 105 _________________________________________ Obrońca Tang0 ________________________________________________ Mały transporter 3 Duży transporter 21 Lekki myśliwiec 9 Cięż…

  • Cytat od Switek: „idealnym celem dla generała jest właśnie odkrywca. ” Każdy cel jest idealny jak jest skuteczny. Czy złapany ekowiec z wypchanymi po brzegi transporterami nie jest fajnym celem ? A prawda jest taka że najlepszą szybkość rozwoju w początkowej fazie gry ma odkrywca. To po pierwsze Po drugie kto powiedział że odkrywca nie może złomować ? dlatego że ma trochę wolniejsze statki niż generał? Przy dobrze nierozwiniętych napędach i tej prędkości uni i tak to będzie raptem paręnaście min…

  • Cytat od KapitnChorazyTorpeda: „Wydaje mi się, że dużo osób na początku startuje eko, a dopiero po miesiącu albo po zrobieniu pierwszych księżyców startuje z latawcami. ” Po miesiącu to uni będzie puste, ale za to na nowym serwerze ludzię będą bogatsi o ta wiedzę i wszyscy będziemy odkrywcami Takie to nam przygotowali nowe wspaniałe uni

  • winter-is-coming-768x490.jpg Witam Przy okazji tego ST jeśli mogę chciałbym podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie nowości wprowadzonych:- po pierwsze nie równości miedzy klasami delikatnie mówiąc bardzo duże. Jako że lubię latać wziąłem generała. Natomiast ten kto wziął klasę odkrywca wygrał na tym. Przy małym nakładzie sił ( tylko wysyłaniu statków na ekspo mają większe przyrosty od flociarzy ( nie wiem jak jest ze zbieraczami, ciężko mi się odnieść). Jak ktoś mnie zna, to wie że siedze…

  • winter-is-coming-768x490.jpg Dnia 20-11-2019 02:56:05 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Viserion [WINTER] ________________________________________________ Okręt wojenny 23 _________________________________________ Obrońca Nelo [LHiP] ________________________________________________ Pathfinder 32 Wyrzutnia rakiet 5 Lekkie działo laserowe 3 Działo jonowe 2 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Viserion [WINTER] ________________________________________________…

  • winter-is-coming-768x490.jpg Dnia 20-11-2019 04:35:25 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Viserion [WINTER] ________________________________________________ Krążownik 75 Okręt wojenny 24 _________________________________________ Obrońca Emperor Nekkar ________________________________________________ Sonda szpiegowska 4 Satelita słoneczny 168 Crawler 113 Wyrzutnia rakiet 535 Lekkie działo laserowe 21 Ciężkie działo laserowe 2 Działo jonowe 1 Mała powłoka ochronna 1 Duża powłoka ochron…

  • winter-is-coming-768x490.jpg Dnia 18-11-2019 09:33:19 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Viserion [WINTER] ________________________________________________ Krążownik 70 _________________________________________ Obrońca Wredny Jan [BOBER] ________________________________________________ Duży transporter 4 Lekki myśliwiec 61 Ciężki myśliwiec 2 Krążownik 22 Recykler 8 Sonda szpiegowska 15 Wyrzutnia rakiet 100 Lekkie działo laserowe 5 Mała powłoka ochronna 1 ____________________________…

  • No i pięknie Najlepszy Boss? Spakowany i podany na ciepło Boss Przetapiaj dalej na zabawki i jedziemy dalej

  • winter-is-coming-768x490.jpg Dnia 18-11-2019 04:42:33 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Viserion [WINTER] ________________________________________________ Krążownik 30 _________________________________________ Obrońca Capt Hector Barbossa [VIRUS] ________________________________________________ Mały transporter 4 Duży transporter 1 Lekki myśliwiec 8 Ciężki myśliwiec 2 Krążownik 4 Recykler 3 Wyrzutnia rakiet 27 Lekkie działo laserowe 13 _________________________________________ Po b…

  • winter-is-coming-768x490.jpg Dnia 18-11-2019 03:52:08 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Viserion [WINTER] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 8 Krążownik 67 Duży transporter 17 _________________________________________ Obrońca BOB ________________________________________________ Mały transporter 45 Recykler 4 Sonda szpiegowska 19 Satelita słoneczny 58 Crawler 1 Wyrzutnia rakiet 60 Lekkie działo laserowe 30 Mała powłoka ochronna 1 _______________________…