Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 57.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • marcik - szefowa szefow;)

    Eurynomos - - Archiwum CT

    Post

    ulubiony horror ? Najmilsze zdarzenie/rzecz ostatniego miesiąca Kiedy idziemy do kina na Motel lub Hostel 2 a może Sadysta i kiedy dostane buziaczka :*~~~~~~

  • marcik - szefowa szefow;)

    Eurynomos - - Archiwum CT

    Post

    Granger noo szczęście me że zaprzedałem dusze tej diablicy wrednej fochatej i lubiącej mieć ostatnie zdanie Ale za to kochanej

  • marcik - szefowa szefow;)

    Eurynomos - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Stockholm napisał(a) * Schodami czy windą ? schodami * Chrapiesz ? nie chrapie ale za to się wierci i kopie :P ” hie hie hie Ostatni Kajako i Loolek jak ja wam zaraz dam głupiemu to wam się ban przez rok nie sciagnie No i ba !!! ja to mam szczęście trafić na taki skarbek jak marcik

  • OnlineGamesNet

    Eurynomos - - IRC - FAQ

    Post

    Ogólny regulamin sieci OnlineGamesNet Servery: https://www.onlinegamesnet.net << link ogólny Lista serwerów: onlinegamesnet.net/servers.php Porty: 6660, 6666-6669, 8080, 7776(SSL Port) Kanały: #ogame.pl - Jest to kanał ogólny na którym gracze mogą ze sobą porozmawiać i uzyskać ogólną pomoc. Jeżeli potrzebujesz porozmawiać z Operatorem Gry należy wysłać zgłoszenie na kanale #ogame.pl za pomocą opcji /msg pomocnik Uni NR - krotki opis problemu Aktualizacja: 10.07.2018

  • marcik - szefowa szefow;)

    Eurynomos - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Ramzesik napisał(a) Kurde no, ja chce takie przynajmniej w bieliźnie :(” taa może takie w różowym bardzo jaskrawym bikini btw Dream on @Angela Imprezka była bo fotki są właśnie z niej btw marcik odpisze najwcześniej w Sobotę bo jej nie ma w kraju

  • marcik - szefowa szefow;)

    Eurynomos - - Archiwum CT

    Post

    Moje ty kochanie Wracaj mi szybko z tych wakacji zagranicznych :*~~~~

  • @rozdaje moony jestes lamkaaaaaa @Lodowka tak wiem @_Billek_ nie interesuj sie, nie jesteś w moim typie, wybacz @succubus nie lubię jak sie fochasz cukierki z emause były dobre tylko smak nie wiadomo jaki

  • @HypnOS dziwny pojazd - wózek widłowy nie tak projekt hmm ogame.pl ofkors awans ->> when h3ll frozen z Succubus sie tańczy ZAJEFAJNIE i jeszcze lepiej :tongue: hmm ty oj bilet za granice hmm jakieś 500Euro z łapówkami @Sonic a ty byś mi piwo kupił a nie odpowiadał w moim temacie @David jak sie MisQ da wyciągnąć na picie teamowe @Astheroth no ba wiadomo ze satysfakcjonuje hmm bardzo hmm albo mniej bardzo a kto to wie hie hie hie

  • @Coquette hmm wierszyka to ja ci nigdy nie napisze brak mi takiego talentu @^demolka^ my to tu mamy zloty na zawołanie chociaż ostatnio to trzeba z wyprzedzeniem minimum tygodniowym organizować.

  • @Turles no jest fajny bo ciebie tam nie ma ! @LaraMaye Dzięki truskawki z bitą śmietaną hmm tancerka GOGO

  • @Astheroth bo jestem sadystą hmm zero przynajmniej o tylu wiem a kto mówił ze cie nie lubię @JohnDro hmm eggdrop = jagoda @succubus hmm Ciebie to ja UWIELBIAM !!! jak mnie zaprosisz i na pewno na kebaba @czitXXXXXXXXL nie bo nie na pewno

  • huhuh sporo nowych pytań xD @Rodzio 1. bo jesteś ślepy i nie widziałeś tematu 2. stringi ale na kobiecie 3. pewnie ty :tongue: 4. nasz kochany minister edukacji to jakaś parodia on jest przeciwieństwem tego co powinien prezentować minister edukacji - czyli powinien znać sie na tej robocie a nie jakieś durne wprowadzanie mundurków O_o etc @Kajaczenko motka T192, bo zrobili ten telefon jak jeszcze kolorowych wyświetlaczy nie było :P, nie mówią patrzą co to za dziwny telefon <rybka> @Dark R0bert AC…

  • @Niszczyciel95 bo to lubię @Kajaczenko aka Kay ze niby ja pytaj GA/FA dlaczego cie kazali wykluczyć ja jestem tylko marnym supporterem @Succubus hmm może wpadnę z buteleczką do krk :tongue: jak zaprosisz ofkors }:-> @David hmm pifko no zapewne jakieś by sie wypiło w końcu ekipa ze śląska jest spora trzeba tylko ustalić, a co do krk w ten weekend to nie da rady siedzę w Czechach

  • @succubus hmm ostatnio tak a dokładniej dziś 2 wytrawne czerwone wina hrhr mała kolekcja sie robi }:-> @Sonia bo byś mi to wypił ciebie trzeba pilnować ty teamowy alkoholiku @masti tylko a może aż dwa w dwa dni z rzedu Cytat: „Patrzcie lame, myśli, że jak ma temat to jest fajny hrhr ];-> 1. Jak to jest klepać młotki bez perspektyw na coś innego? 2. Co z moją płytką/schematem do wzmacniacza? 3. Czy wiesz, że wisisz mi ~2 coca-cole? 4. Kiedy zostanę IA? [; 5. W tej Twojej Rudzie mają tramwaje? edi…

  • Cytat: „various napisał(a) Tramwaj czy autobus ? ;)” no wiadomo ze tramwaj byle nie taki stargany

  • Cytat: „succubus napisał(a) Cytat: „Sleepy napisał(a) Jaką Kobiete z Team kochasz lubisz najbardziej :>?” Cytat: „Eurynomos napisał(a) Lubię hmm te które znam osobiście ofkors :P” Czyli którą ? :P” oj Weronika a które znam osobiście

  • Cytat: „Sleepy napisał(a) hmmm..., Eury Jakiego GA lubisz najbardziej ? Jakiego FA lubisz Najbardziej Jakiego IRC Administrator Lubisz najbardziej ? Jaką Kobiete z Team kochasz lubisz najbardziej :>?” Wiadomo ze Arta Wiadomo ze Sirius'a :tongue: Wiadomo ze Sleepy'ego ze szkoplandi ofkors Lubię hmm te które znam osobiście ofkors

  • @An T jak Tajne @Lidzia no ba

  • Cytat: „Icek napisał(a) Kawa czy herbata ? Koza z nosa czy kocie jajka z chrzanem ?” kawa kawa i tylko kawaaaaaaa ani koza ani jaja

  • Cytat: „masti napisał(a) dlaczego nie startujesz do kobiety ktora jak sie wydaje ma cos do ciebie (wiesz o kim mowa (panna T:P))” mastki gdyby była hmm na śląsku obecnie to maybe Miss T rotfl