Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 258.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Legia Warszawa

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „Nizio(L)^^ napisał(a) Lech znowu fartownie zremisował w 93 minucie Bosacki...;/ Cieszy że Legia liderem jeszcze tylko pokonać wisłę i kuchenkorza i mistrz Legia:)” a w temacie Lecha pisales pozdro dla normalnych kibicow? ahh ta warszawska hipokryzja... Powodzenia w nastepnym meczu, licze na duze widowisko i na to ze ten mecz bedzie meczem wiosny

  • Manchester United

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Bardziej powrot do korzeni bo obejrzalem moze z 7 minut meczu 1 połowy a Cristiano zdazyl w 50 sekund dwa razy wykrzywiac twarz na lezaco po tym jak ktos mu przerwal akcje ps. no i trzymac sie za niby bolącą noge

  • Real Madryt

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Ja w Real wierze, dadza rade! ps. Nie to co Wisła

  • Real Madryt

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „Pad napisał(a) wlasnie, zalezy jak sie na to spojrzy bo mimo ze moze se grac ladnie to przy barsie...” czy Realowi duzo brakuje w lidze do Barcy? Pod wzgledem punktowym nie duzo. Biorac pod uwage to z jakimi klopotami zmaga sie Real i jak bajkowo ma obecnie Barca to jest naprawde niezle.

  • Real Madryt

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „ZioomekS napisał(a) Cytat: „Rassija napisał(a) Real nie zachwyca w meczach, bo go Barca przycmila... Krolewscy wcale nie graja w lidze slabo, wystarczy popatrzyc statystycznie... I tak jest dobrze do ideału brakuje wiekszej ilosci bramek i 1 miejsca... No i jakichkolwiek wiekszych dokonan w LM... Zarowno i Barca i Real graja swietnie w lidze, z tym ze Barca trzyma poziom rowniez w LM.” Statystyki to nie wszystko, ba, nawet czasami nie oddają prawdziwego stanu rzeczy... Barca cieszy się z…

  • TS Wisła Kraków.

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „Y2K napisał(a) Cytat: „LukaszTczew17 napisał(a) Kwestie skuteczności przemilczę ale moim zdaniem sam trening tutaj nie pomorze.” trening moze nie pomoże ale Paweł Brożek powinien pomóc byle wiślacy dalej tyle sytuacji stwarzali :D” pod warunkiem ze sie nie polamie ze wzgledu na za szybkie wybiegniecie po kontuzji. Czysto wariactwo z Brozkiem.

  • Legia Warszawa

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Kar(L)ik popieram. Wybrańca losu zreszta tez.. Cytat: „TeddyBoys napisał(a) ja ci powiem,oni mają za małe getry i to dlatego:P a to że piłki za ciężkie ,boiska słabo przygotowane to już druga sprawa. Słuchaj Janka on ma zawsze racje:) Ja bym wziął jeszcze 3 Hiszpanów i mistrz nasz:)” i siedmu z Zimbabwe ;p

  • Real Madryt

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Real nie zachwyca w meczach, bo go Barca przycmila... Krolewscy wcale nie graja w lidze slabo, wystarczy popatrzyc statystycznie... I tak jest dobrze do ideału brakuje wiekszej ilosci bramek i 1 miejsca... No i jakichkolwiek wiekszych dokonan w LM... Zarowno i Barca i Real graja swietnie w lidze, z tym ze Barca trzyma poziom rowniez w LM.

  • Cytat: „^Zaborca63^ napisał(a) Cytat: „Kar(L)ik napisał(a) No bez przesady żeby z San Marino przegrać to oni musieli by się położyć na boisku i nic nie robić ;)” no w meczu z Irlandią to właśnie pokazali . ;)” tylko Roger czarujac sam z siebie polozyl sie na boisku reszta truchtała

  • Cytat: „ZioomekS napisał(a) Tak najeżdżacie na tego Boruca... Popełnił pare błędów, ale to każdemu bramkarzowi się zdarza. Trzeba też brać pod uwagę to, że gdyby obrońcy grali tak jak powinni to byśmy stracili o 2 bramki mniej :P” Boruc na rowni z obroncami zawinil dwa gole.

  • Cytat: „bERN napisał(a) Racja o Jeleniu zapomniałem. Rassija (jeżeli źle napisałem to sorki, śpieszę się) Boruca wymieniłem za całokształt, widziałeś co robił na Euro :)” i co z tego co robil na Euro w kontekscie tych eliminacji? Szacunek dla niego, ale teraz rozliczamy go z tych eliminacji, w ktorych gra tak ze najlepiej aby narazie byl zelaznym rezerwowym. Idac twoim tokiem myslenia proponuje na bramke wstawic Janka Tomaszewskiego.

  • Ja nie wiem co wy zobaczyliscie dzis w Borucu? Nawet pomijajac ta nieszczesliwa bramke z Zewłakowem to on nic wielkiego nie gral! Jest bardzo winny 1 bramki nie byl pewny na bramce a do tego nie rozumial sie z obrona. Gdzie tu sens pisania ze byl jednym z najlepszych w druzynie? gral rownie slabo jak inni. Tacy jak on nie powinni ulegac wielkiemu zdenerwowaniu. Poraz pierwszy zobaczylem ze Boruc nie wytrzymal psychicznie meczu...

  • Cytat: „Orzeszek107 napisał(a) Ano może nam brakuje piłkarzy, którzy z pasją by grali dla Polski. A nie podoba mi się to w naszych piłkarzach, że nie umieją utrzymać poziomu na jaki ich stać. Leo wybiera piłkarzy do rezprezentacji, a potem oni trafiają na ,,swoje złe dni'' i brak im koncentracji, a potem czemu się dziwić rozgrywce. Nie umieją grać równo. I tu jest błąd. Zachodnie reprezentacje mają graczy utrzymujących mniej więcej równy poziom i dlatego są dobre. A my raz skoczymy do góry i wyg…

  • Cytat: „Vasco napisał(a) Zresztą w meczu miał kilka kopnięć, które mu nie wyszły więc mógł się wstrzymywać z takim kopaniem. ” Kilka kopniec mu nie wyszlo? Ja bym powiedzial ze wyszlo mu jedno, dwa no gora 3 kopniecia... On w normalnych warunkach zle gra z nogi a tutaj to juz w ogole..

  • Teraz rozumiem dlaczego kibice Legii smieja sie ostatnio z Rogera... Jelen poza bramka tak na prawde nic nie gral. Sagan zagral wedlug mnie lepiej od niego ale tez nie rewelacyjnie... Blaszczykowski widac ze nie gral duzo, a ze druzyna byla juz pogodzona z wynikiem sam, bez podan nic zrobic nie mogl... Boruc po 1 bramke juz byl strasznie wkurzony, a obrona mu nie pomagala... Jego kolejne dwa koszmarne bledy razem z obroncami i tylko wpadki Fabiana w reprze brakuje.. a no i Załuski. Nikt z naszyc…

  • Legia Warszawa

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „Kar(L)ik napisał(a) Idąc Twoim tokiem myślenia w ogóle nie powinna Polska piłka istnieć!!!” Z roku na rok jestem coraz bardziej za

  • TS Wisła Kraków.

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „Rassija napisał(a) Cytat: „Prorash3r napisał(a) Zdziwisz lub nie ale i tak sobie dajemy dużo lepiej radę w lidze przez ostatnie lata niż wy Marcelo jest za Clebera wiec dajemy rade jak widzielismy w meczu z polonia” [...]” Jakis czas temu ten tekst Prorash3r'a był do mnie. Wybuchłem smiechem, po czym przypomnialem sobie ze ktos w tym temacie pisal o Marcelo jako o zastepcy Clebera... Wybuchłem jeszcze raz Składam wyrazy szacunku dla Wiślakow ktorzy po tych 2 transferach nie pluja jeszcze…

  • Manchester United

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „^Zaborca63^ napisał(a) Cytat: „Rassija napisał(a) Niezgodze sie tu z Toba w kwestii bronienia Holendra poniewaz ostatnia bramka dla Liverpoolu to swietne uderzenie zawodnika i wyrazny blad bramkarza.” piszesz tak jakbyś się nie znał na piłce, a nie wyglądasz mi na takiego. myślisz, że każdy może wygrywać bezbłędnie wszystkie mecze.? podaj chociaż jedną drużynę, która wygrała WSZYSTKIE swoje mecze w lidze, dam Ci konto top 150 na u55. ” jezeli ripostujesz to ripostuj na temat albo wcale A…

  • Manchester United

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Niezgodze sie tu z Toba w kwestii bronienia Holendra poniewaz ostatnia bramka dla Liverpoolu to swietne uderzenie zawodnika i wyrazny blad bramkarza.

  • Manchester United

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Rzeczywiscie kroluje. Zaborca z łaski swojej przypomnij mi wynik ostatniego meczu z Liverpoolem Arcy obiektywny ten ranking :lol: