Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 930.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Antharas: „Gracz A wysłał flotę na gracza B. Na pustym moonie gracza B zastacjonował gracz C. Gracz A przegrał bitwę. Jaki próg w Starciach Tytanów powinien być zastosowany? Solo czy ACS? skoro moon był pusty to nie było tam obrony ani floty gracza B była tylko flota gracza C o którą rozbił się gracz A odpowiedziałem źle ponieważ bardzo podobała mi się opcja SOLO "- zwycięzcą jest kilku połączonych obrońców przy czym dołączane floty nie przekraczają 5% wartości floty i obrony obrońcy (w…

  • @Muniek aktywuj sobie sztab! Zobacz, że w pierwszej randze w nagrodach premium masz dok do wygrania 60kkk sury a anty za sztab i tak zwróci Ci się, bo wydajesz 42.5k na sztab a 45k zwracają w nagrodach premiowanych

  • OKA: Dzień 17

    Avinashi - - Pytania

    Post

    49

  • a może to Wy szukacie najzwyczajniej dziiry w całym? Tak po prostu... żeby tylko sie doczepić... dlaczego większość z osób biorących udział w konkursie nie ma takich głupich zastrzeżeń a kilku z Was (nawet nie wiem czy biorących udział????) cały czas się dopieprza bez sensu...

  • OKA: Dzień 16

    Avinashi - - Pytania

    Post

    Acs

  • OKA: Dzień 15

    Avinashi - - Pytania

    Post

    35000

  • Cytat od UKM-2: „Info dodatkowe i ogłoszenie: kto robił ze sztabem zadania od samego początku? Widząc wpisy mam wrażenie że mieliście strasznie pod górkę z zadaniami, ja najtrudniejsze to miałem zniszczyć 100ss innego gracza bez pomocy by się nie obyło. i jak mniemam robiliście bez sztabu? znaczy się nie robiliście tego prawilnie jak GF przewidział? I teraz mam takie wrażenie że ci ze sztabem co robili to prawilnie mieli łatwiejsze zadania albo mi się wydaje. Ktoś ze sztabem potwierdzi? ” przeci…

  • Cytat od skorek: „Odnośnie sztabu i nagród. Aktywowałem sztab po trzech nagrodach. Nie da się odebrać z tych wcześniejszych poziomów. ” i tak właśnie to działa najpierw odebrałeś podstawowe nagrody za 3 poziomy, a dopiero potem aktywowałeś sztab. Nie wiem gdzie tu logika w takim działaniu, ale w każdym razie system Cie nie oszukał. To Ty się oszukałeś.

  • OKA: Dzień 14

    Avinashi - - Pytania

    Post

    14.03.2005

  • OKA: Dzień 13

    Avinashi - - Pytania

    Post

    agresor musi stracić przynajmniej 5% floty o wartości powyżej 150 000 surowców w walce

  • sieć działa na stałe co do sztabu to odbierając go jako nagrodę z 1 rangi pod koniec eventu będziecie mieć możliwość odebrania nagród premium z pozostałych rang... Było to nawet pisane przez smoki w poście o evencie. Cytat od smoki: „Podczas wyboru nagrody, posiadając WSZYSTKICH oficerów, oferowane są dodatkowe nagrody na stronie Jeśli oficerowie stanowią nagrodę, NIE ZALICZAJĄ się oni do obecnego poziomu! Bonus 20% będzie częścią kolejnego poziomu, jeśli będzie on aktywny do czasu jego osiągnię…

  • OKA: Dzień 12

    Avinashi - - Pytania

    Post

    7

  • OKA: Dzień 11

    Avinashi - - Pytania

    Post

    od 2:453 do 2:146

  • Jeśli chodzi o aktywki to wchodzenie w import/eksport sprawia że odświeża Ci całe konto takie czary, w sumie nie głupie, bo nie trzeba klikać X planet i moonów Co do GFu, czy to Was dalej dziwi? Mnie już nawet nie śmieszy

  • OKA: Dzień 10

    Avinashi - - Pytania

    Post

    1825

  • no to nie mam pomysłu myślałam, że masz zajęte wsio sloty i temu możesz wysłać tylko 9, no ale skoro ilość eksp jest 9/9 to jest to zwyczajny błąd. Wszak wiadomo, że nie pierwszy i nie ostatni, a już tym bardziej nie jedyny

  • a może slotów nie masz by wyslac 10?

  • OKA: Dzień 9

    Avinashi - - Pytania

    Post

    2008

  • sztab nie dziala w przypadku nagrod premium z 1 rangi Mowa oczywiscie o aktywnym sztabie wybranym jako nagrosa z 1 rangi. Dopiero w kolejnej bedzie mozliwe odebranie nagrody premium o ile sztab wciaz bedzie aktywny

  • OKA: Dzień 8

    Avinashi - - Pytania

    Post

    Sirius ?