Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Szefo daje przykład jak złomować. Gratulacje, bo zysk bardzo przyjemny a i gwiazdek spadło całkiem sporo. Gratulacje! Obrońcy SzO.

  • Harry Potter

    Yamato Damashi - - Rozrywka i hobby

    Post

    Transmutacji.

  • Harry Potter

    Yamato Damashi - - Rozrywka i hobby

    Post

    Oczywiście.

  • Harry Potter

    Yamato Damashi - - Rozrywka i hobby

    Post

    Jaką formę przyjmował bogin Dumbledora?

  • Harry Potter

    Yamato Damashi - - Rozrywka i hobby

    Post

    Płomień tej drugiej nigdy nie gaśnie?

  • Harry Potter

    Yamato Damashi - - Rozrywka i hobby

    Post

    Faktycznie chodziło mi o imię, niezbyt precyzyjnie zadałem pytanie. Ingolf, zadajesz!

  • Harry Potter

    Yamato Damashi - - Rozrywka i hobby

    Post

    Jak nazywa się zwierze, przez które Hagrid został wydalony z Hogwartu jako uczeń?

  • Harry Potter

    Yamato Damashi - - Rozrywka i hobby

    Post

    Hogsmeade?

  • Gra ktos jeszcze ?

    Yamato Damashi - - Wspominki

    Post

    W razie gdyby ktoś z u26 dalej się kręcił - rekreacyjnie wróciłem sobie pograć na Quaoar. Ktoś gdzieś jeszcze gra?

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Jedna połowa spokojnie by starczyła gdyby podyktowano 2 karne w pierwszej połowie i kolejnego w drugiej. Ps; ktoś chce powiedzieć, że United kupiło wszystkich sędziów w Anglii?

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Ja tam wolę oceniać zawodników wyłącznie za to jakimi są piłkarzami, bo nikt z Nas nie wie jacy są naprawdę. Mam gdzieś czy zawodnik zdradza swoją żonę, póki na boisku jest znakomity i szanuje swój klub dając 100% na boisku z siebie. Z tego względu Owen dla mnie jest znakomitym piłkarzem, bo dla Liverpoolu, Realu i United grał z pełnią serca, nie narzekał, nie kłócił się, robił swoje. Wyjątkiem tutaj jest Balotelli, bo uwielbiam tego gościa mimo, że gra jeśli mu się chce. I tak po wielkich afera…

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Zaborca, to ja dałem Ci calutki dzień na napisanie jakiegoś fajnego podsumowania z którym mógłbym się zgodzić, a Ty znikasz i nawet krótkiego komentarzu nie dasz do najlepszego meczu United w tym sezonie? Wstydź się. Krótko i zwięźle, moją uwagę zwrócił w tym meczu oczywiście główna gwiazda meczu, debiutant, Alex Buttner oraz równie młody (ale już nie debiutant), Danny Welbeck. Tego pierwszego bronią statystyki, gol i asysta dla bocznego obrońcy to znakomity rezultat i mimo, że ma jeszcze trochę…

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Postawić? Szczerze, może trochę przesadzam ze względu na to, że jednak jestem kibicem United, ale kiedy ostatnim razem Arsenal wygrał? Staram się sięgnąć pamięcią jak najdalej i przypominam sobie pojedynki w Premier League, Lidze Mistrzów oraz pucharach krajowych i za każdym razem padały albo remisy (bądź co bądź, sporadycznie), albo United zwyciężało. 8-2 tak naprawdę było tylko podsumowaniem tego jak wygląda konkurencja między United a Arsenalem od kilku lat, czyli jak sam stwierdziłeś, Arsena…

  • Arsenal Londyn

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Jeśli najlepszego zawodnika drugiej linii zeszłego sezonu oraz najlepszego zawodnika w całym zespole po odejściu Van Persiego z kontraktem obowiązującym na 3 lata, mającym 26 lat zdaje się, w czołowym klubie Anglii i Europy sprzedaje się za 19 milionów euro to mam spore wątpliwości czy faktycznie powinno się nazywać Arsenal jeszcze wielkim klubem skoro widocznie sami siebie nie szanują.

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Strzelają sporo, tracą mało, nie jest to futbol pełen tricków i efektownych zagrań, ale wystarczy by ograć każdą drużynę na świecie jeśli mecz idzie po ich myśli. Już na pewno starczy by regularnie spuszczać manto Arsenalowi po 3-0.

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Mam nadzieje, że nikt nie będzie odbierał tego postu jako atak bądź przechwalanie się, ale jak można powiedzieć, że United jest 'dobrą' drużyną? Odkąd pamiętam krytycy zawsze mówili, że następny sezon będzie tym ostatnim dla United. Zawsze mówi się, że nie ma gwiazd, że kryzys, że przeciętna drużyna. Tymczasem kiedy patrzę na papiery to widzę znakomitą drużynę, na dodatek wzmocnioną bardzo dobrym nazwiskiem (Kagawa) oraz wspaniałym zawodnikiem jakim jest Van Persie. Denerwuje mnie, że tylko dlat…

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Jeśli Sahin faktycznie byłby do wyciągnięcia za 12 milionów to z radością taką ofertę bym złożył, ale z tego co ja czytałem (a wiadomo, wiadomości na temat transferów United jest pełno wszędzie) Real życzy sobie aż 25 milionów, co jest wysoką kwotą biorąc pod uwagę to, że Sahin nie grał rok w piłkę i tak naprawdę nie wiemy czy największy futbol jest dla niego (ze Snijderem, Robbenem było inaczej, grali na niezłym poziomie, po prostu się nie spodobali któremuś tam trenerowi...) . Odnośnie Lucasa …

  • Juventus Turyn F.C.

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Gwoli ścisłości, po ustalonym okresie czasu następuje 'cicha licytacja' gdy obydwa zespoły zapisują na kartce kwotę, którą są w stanie zapłacić drugiej drużynie za owego zawodnika. Łatwo się domyślić, że wyższa oferta wygrywa, pieniądze wędrują do zespołu, a zawodnik staje się pełnoprawnym członkiem jednej z drużyn.

  • Arsenal Londyn

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat od Cezarcfc: „Nie było by transferu Giroud gdyby nie było pewne odejście Robina nie w Arsenalu.” Może weteran Wenger wreszcie zrozumiał, że jeden czy dwóch napastników którzy wprowadzają jakość to za mało na zespół który ma zamiar walczyć? Wydaje mi się, że żaden z tych trzech napastników nie jest ograniczony wyłącznie do pola karnego, co pozwala im swobodnie stosować 4-3-3 z dużą zmiennością pozycji czyli to co Wenger lubi najbardziej. No i zawsze jeden z dwóch nowych zakupów może się nie…

  • Arsenal Londyn

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Gdyby Wigan zagrało pierwsze 20 meczów tak jak 10 ostatnich to też walczyliby o mistrzostwo. Ba, powiem więcej, gdyby Sweansea wygrało 38 meczów to byłoby niepokonanym mistrzem Anglii z rekordową liczbą zwycięstw. Gdyby.