Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 507.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Jestem zaskoczony. Nie spodziewałem się takiego wyniku głosowania. Uważam, że każdy z nominowanych jest lepszy ode mnie. Na jednego z nich sam oddałem głos. Dziękuję wszystkim, którzy zagłosowali. Nagroda dla mnie to tak naprawdę nagroda dla Ekonomistów, najlepszej ekipy z jaką grałem, dla której i z którą przeszedłem Ogame. Jeszcze raz dziękuję.

  • Bkg dużo nie spadło. Tak jak napisałeś, dwa dni grania i odbudowane. Odpocznij i wracaj. Jeszcze trochę pogramy DrZgon gratulacje. Pograj eko trochę, wyludniasz uni

  • Cytat od One Soldier Army: „Nie rozumiem czepiania się :p gość zrobił co mógł, na tyle na ile pozwalał stan floty, należy pogratulować z pokorą a nie czepiać sie szczegółów :p i to jeszcze wyfarmiony szuka "ale"- tego jeszcze bie grali biggrin.png zrobil sobie z Ciebie sługusa dla ktorego zbierales sure kolego guff wiec siedź grzecznie na urlopie, wróć i zbieraj mu sure dalej, po takim doładowaniu next time z pewnością o pomoc prosic nie bedzie musial ” Pogratuluję jeśli zrobi starcie od początk…

  • Fajnie Cię tu widzieć baldi graty złomowania Top na flotę a chęci powrócą Obrońcy SzO.

  • Wiadomo, że bez urazy i wiem kto pomógł Rozbiłeś się o detki Wiem, że atak doleci mimo u, szkoda że nie włączyłem wcześniej. Pogratuluję tylko nuty, jest niezła

  • Ps. Chociaż nuta na poziomie

  • Szczerze, nie ma czego gratulować. To nic osobistego, ale zawalił po całości Główne starcie na remis. Gdyby nie pomoc w dofarmieniu, nic by nie zyskał. To tylko detki, każda strata jest do odrobienia.

  • Skoro już wiadomo jaka decyzja i że nie będzie odbudowy floty, chcę podziękować za wspólne granie Das, za to co zrobiłeś dla ekipy, za to że razem przeszliśmy ogame Zaglądaj na kanał i jeszcze raz powodzenia w realizacji postanowień. Ode mnie i od ekipy tradycyjnie nuta dla Ciebie. youtu.be/CQAT5qdG8tI

  • Nie masz za co przepraszać Dastan, zdarza się najlepszym. Trochę mnie znasz i wiesz, że gram dla tego co po drugiej stronie, nie dla cyferek. Odpocznij ile trzeba. Mam nadzieję, że to nie pożegnanie i zagramy jeszcze razem w ogame. Powodzenia cokolwiek postanowisz. DrZgon gratulacje top 4 solo. Ganiamy za sobą na tym uni odkąd pamiętam. Piłeczka i chęć rewanżu znów po stronie Eko.

  • Widzę, że spodobała Ci się zabawa Dokończyłeś to, co zacząłeś. Gratulacje Top na pance i na więcej czekamy Ps. A nuta?

  • graty trafienia tak jak napisałeś, grunt to dobra zabawa, a tej nie zabrakło

  • Czego w tej Chwili Słuchacie ?

    guff - - Spam

    Post

    youtu.be/Q93n3dvaaTI

  • To teraz już wiem kto mi ten bunkier przeorał Graty wlotu Przetapiaj na co potrzebujesz. Obrońcy SzO

  • Graty podglaz pierwszego ST w barwach Eko. Ładnie zezłomowane Top na pance, bo mało jeszcze i czekamy na więcej

  • Jeśli chodzi o Ducha Puszczy to dodam tylko jeszcze, że 31 grudnia 2019 przeszedł Ogame i wyszedł z tej próby zwycięsko. Jako jeden z nielicznych współpracował i pomagał przy usunięciu baga związanego z klonowaniem surowców w rynku, za co otrzymał specjalne podziękowania od Smoki.

  • Witam, ST, ilości rw, ranking to tylko cyferki Najlepszy gracz to jak dla mnie najlepszy sojusznik i przyjaciel w grze. Rozszerzył bym trochę tą kategorię, ale ponieważ trudno to udokumentować, pewnie nie spotka się ze zrozumieniem. Chciałbym zgłosić trzech graczy kandydatów do nagrody: 1.Dastan [Eko] : współorganizator i uczestnik top 1, 2, 3 i 4 acs uni Himalia, dodatkowo ponad 40 starć na forum, najlepszy sojusznik i kompan w grze 2.baldi [Eko] : współorganizator i uczestnik top 1, 2, 3 i 4 a…

  • W imieniu sojusznika Ode mnie gratulacje pierwszego ST Dzięki za zaproszenie do zabawy " Pozdrowienia dla Całej ekipy Eko , pisać że jesteście najlepsi nie muszę bo wiadomo że tak jest ;) Podglaznik jesteś lama dajesz się farmić i muszę to dobierać, pij mniej ofc ja też zostałam zfarmiony przez Pana Ye, ale odebrałem co moje z nawiązką z pomocą Seffa , wiecie, on dobrze liczy ale zer usuwać przenosić nie potrafi Panu Ye Szo, ale wsumie dużo nie stracił. Jeszcze raz Seff dziękuję za pomoc podczas…

  • Pytanie jaka jest definicja słowa wkrótce

  • Zysk nieważny, liczy się to że wracasz. Dobrze widzieć Cię znów w locie. Top na co potrzebujesz. Obrońcy SzO.

  • Szczerze, to też coś przeczuwałem, ale że GF zostanie aż tak doładowane, tego się chyba nikt nie spodziewał. Nie masz za co przepraszać Dastan, cieszę się, że zostajesz w grze. Każda strata jest do odrobienia. Jesteśmy z Tobą i baldim całą ekipą.