Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-128 z 128.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • bash uni virgo

    malach - - Zadawanie pytań

    Post

    truck vi em ze na virgo mogę wysac te farmy jak Reksio szynkie:):).

  • bash uni virgo

    malach - - Zadawanie pytań

    Post

    truck driver miałem kilka takich ild. rano po 2.5 surki wysłałem 4 fale po pracy patrze znów 2mln suroki 4 fale i cały czas się obawialem ze baslh po log bo ild mial12 dni

  • bash uni virgo

    malach - - Zadawanie pytań

    Post

    dzięki op. game.za odpowiedz. szukałem gdzie zadać to pytanie .ale logistyka u mnie -5 ostatnio. ale ciap link do uni virgo nie tlumączy tego :(chyba że starośc juz mnie dopadla:( by nie zaśmiecać ostatni post nie pan romek jestem :):):)

  • bash uni virgo

    malach - - Zadawanie pytań

    Post

    dzień dibry choć pewnie niektórym na forum dybry wieczór . choć pewnie ktoś nawiązywał ten wątek ale nie mogę znaleźć odp. mam 2 pyt. 1. czy system bash obowiązuje na uni virgo ?? czy jest to system dla każdego uni (ps fajna farm a nie zbiore na 6 razy :(((() 2. czy bash odnosi się do ild.????. ps przepraszam za pytanie ale długo nie grałem a wiele zmian a w soju ktorych byłem 10 wersji :):) wiec poproszę mod o odpowiedz . ps good game have fun i pozdro z deszczowego gooteborg :(:(

  • sorry ze tak późno odpowiadam. . ci co wiedza o przyczynie thx kwadrat i za próbę pomocy .A wiec szacUn marbax dobrze ze nie modliszka bo słyszałem ze miał smaka a oblizal się tylko smakiem szkoda ze nie mogLem reagować ale czasem tak bywa Cytat od heptun: „No proszę ledwo do nas przystąpiłeś i już eSTek - graciuchy @Marbax - pięknie pojechane Mam nadzieję, że to początek siania ZARAZY w Twoim wykonaniu na tym uni Obrońcy lizaczek lub szpadel na odbudowę ” heptun daj to i to . cały czas się zast…

  • Terefere w natarciu co cieszy . % ładny zysk spory tylko obroncy szkoda ze nie bierze się za odbudowę Cytat od SeeQu: „No i to są stki ! Oby taj dalej i przejmujemy to uni na wyłączność. ” seequ nie wiem czy już wymieszać biała flagę

  • kondi powrót z urlopu i niezły strzał

  • szkoda radox ze dałeś się złapać no ale taka gra raz zabierze a raz da powodzenia w odbudowie . Dla agresorki .