Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 981-1,000 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Często oglądasz TV? Ulubiony serial masz? Oglądasz "tasiemce" ?

  • Łatwo jest Cie czymś znudzić? A zainteresować? Łatwo ulegasz małym pokusom ?:)

  • /me reanimuje Asiulka przed następnymi pytaniami Ulubiony film? Łatwo się wzruszasz? Popłakałaś się kiedyś przed filmem?

  • Co byś wolała dostać kwiaty czy bombonierkę? Boże narodzenie czy Wielkanoc? Najlepszy prezent jaki dostałaś?

  • Cytat od marcik: „Najlepszy polski film jaki widziałaś? nie lubie polskich filmow i nie ogladam Polacy nie umieją robić filmów? ” Ja jestem największym szpam00rkiem?

  • Ulubiony kolor? Ulubione kwiaty? Ulubiony brat? Ile masz mam, tat i rodzeństwa?:D

  • Cytat od asiulka:): „Już się zastanowiłaś? nad? Czy jesteś przesądna! Bliżej Ci do diabełka czy aniołka ? haha Damashi trudne pytania zadajesz nie mnie to oceniać, ale to zależy od wielu ważnych czynników i aspektu zadanego pytania ogólnie chyba tak po środku Znaczy sie masz ogon diabełka i aureole ?:) Masz na coś uczulenie ? na coś? hmm chyba nie, jak narazie - nie ale na kogoś.... ojjj tak... Kogo? Kogo :D? ” Czemu tak wolno odpisujesz?

  • Cytat od marcik: „Widzisz sąsiada w sklepie z biżuterią który nie może się zdecydować który kupić swojej żonie. Jaki byś mu doradziła wybór ? ten lepszy ...zobacz ze to pytanie jakos nie ma sensu ? Miało być "co kupić żonie" w sensie czy byś mu doradziła kolczyki czy jakiś inny "stuff" ” Najlepszy polski film jaki widziałaś? Masz swoje zdanie nt. "Polańskigate" ?

  • Widzisz sąsiada w sklepie z biżuterią który nie może się zdecydować który kupić swojej żonie. Jaki byś mu doradziła wybór ? Lubisz dzieci? Wierzysz w przeznaczenie?

  • Cytat od marcik: „Wstawiłbym zdjęcie, ale to chyba będzie karane nawet jako tort pewnie tak :fgrin: A zjadłabyś taki czekoladowy z polewą śmietankową czy miałabyś opory :fgrin: ” Masz dobry refleks? Zdobyłaś kiedyś jakiś medal ?

  • Mati

    Yamato Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Jaki człowiek ma cel na ziemi według Ciebie? Co chciałbyś osiągnąć? Przeszkadza Ci hałas?

  • Cytat od marcik: „A co Ty na tort w kształcie ...eee... no wiesz hehe nie wiem Wstawiłbym zdjęcie, ale to chyba będzie karane nawet jako tort :P ” Ja też mam niebieskie oczy! Często chorujesz?

  • Mati

    Yamato Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Ulubiona pizza? Szynka czy salami? Pieczarki czy ananas?

  • A co Ty na tort w kształcie ...eee... no wiesz Dużo jesz warzyw? Przeciwieństwa się przyciągają czy takie same osoby?

  • Cytat od marcik: „Wymarzony wieczór panieński ? oczywiscie w gronie najlepszych psiapsiułek i kolezanek ...jakies disco z czipendejsami Czipendejsi tacy robotnicy, kominiarze a może policjanci ?:D Ile % szaleństwa a ile % odpowiedzialności jest w twoim życiu? szalenstwa jakis 1% reszta to odpowiedzialnosc :fgrin: Czemu tak mało :D? ” Co by było gdyby była tylko jedna płeć

  • Już się zastanowiłaś? Bliżej Ci do diabełka czy aniołka ? Masz na coś uczulenie ?

  • Mati

    Yamato Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Jesteś wybredny jeśli chodzi o jedzenie? Chleb czy bułki? Zapiekanka czy frytki

  • Cytat od marcik: „ Nic? Zero? Żadnej? no nie-e Czyli jesteśmy bezwartościowi :D? ” Wymarzony wieczór panieński ? Ile % szaleństwa a ile % odpowiedzialności jest w twoim życiu?

  • Mati

    Yamato Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Każdy ma jakiś ukryty talent? Ludzie są z natury dobrzy czy z natury źli? Kiedy planujesz zagościć w ST?

  • Mati

    Yamato Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Jak idzie nauka gry na gitarze? Masz zamiar napisać jakąś własna piosenkę? Masz zamiar zrobić karierę :D?