Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • aż mnie postawiło w stan SZOK!!! dostaje linka i po zalogowaniu bach czerwony pasek " Nie masz dostępu ...." myślę co jest ? czy znowu ja z moim frendem KKS popłynęliśmy za bardzo emocjonalnie w dyskusji ? nie ostatnio nie było tak źle było dość spokojnie a tu se jaja robicie z błędów przy kalkulacji beee nie ładnie ps: przy okazji dla KKS powodzenia w SD i jego drużynie oraz "piona byku" wiesz o co chodzi

  • Cytat od Wojownik Kajaczenko: „ Przykro mi ze mnie wywalono z PN za moje machlojki... Po prostu mój poziom uczciwości za bardzo odbiegał od standardów tam panujących. ” wiesz co ? Teraz po takim wpisie chociaż nie lubimy się z PN ( częściowo bo są tam też normalni ) to za taki wpis powinieneś dostać z liścia bo jakich by PN nie miał graczy to jednak bronili cię trolli forumowy jak przegrywałem każdą batalię słowna a teraz piszesz że ich standard uczciwości odbiega od twoich standardów . Nie ubli…

  • Brawo PN !!! I Brawo @Haku że są jeszcze gracze z jajami i piszą wprost ! . A my myśleliśmy że kajaka za Avatar wyrzuciliscie z soja . Haku to jest dobre bo sojusz to JAKOŚĆ !!! nie ilość więc dobre posunięcie było pozbywając się balasta z szeregów. Co do wstąpienia do Komornic przez Kajako hmmm swój do swojego ciągnie a i gruby padawan musi mieć mistrza w pushowania bo z kontem ponad 10 Banów chyba udowodnił jaki jest ciamajdek . Nie co co życzyć i gratulować pushu jaki mają wykonał ale życzę b…

  • <a href=5148891f8c42c8dbmed.png">

  • szaman ty mi to nie kracz bo jak by gruby miał oddawać surkę za ostatni BAN push i w końcu zdejmą mu flotę zamiast odsyłki to wyląduje z kontem flotowym w ostatnim szeregu drużyny i ciul wie gdzie pushera dopiszą a tak jak już jestem na forum to od wujka FILU fotosik leci bo szaman mnie zainspirował Cytat od SzamanU68: „jaja byda jak filu dostanie druzyne z grubym ” <a href=5148891f8c42c8dbmed.png">

  • No i super jest wielu chętnych więc rozgrywka będzie jak zwykle ciekawa i w fajnym otoczeniu bez znaczenia kto z kim będzie . W tamtej rozgrywce moja drużyna można powiedzieć że była Drużyną "Znienawidzonych" bo jak to z PN latać ale na przekór wbijaniu sobie kos w SD udowodniliśmy że latając poza podziałami jesteśmy w stanie wygrać i WYGRALIŚMY . W tej rozgrywce obojętnie kogo dostane nawet @ciap jak będę miał to i ona pofrunie . Zróbcie kiedy rozgrywkę na 2 drużyny wtedy to będzie rozpruwaczka…

  • Co za zakała tej gry Grubas łap to Tydzień temu leciałem na konto Jan III i grubas mi napisał Buhahaha a teraz patrz ja ci napisze Buhahaha pusherze myślisz że każdy jest łupkiem jak ty i nie wie że konto to twoje . Jak to mówią kolejny rekord dla KKS i kolejne 10 h na top 1 co za żenada chłopie ty na prawdę masz nie pokoleii w głowie chciałeś udowodnić jak szybko można być top 1 a jeszcze szybciej spaść na łeb ? Udało ci się pusherze . POWIEM WAM ZE BEZ POPCORNU NIE DA SIĘ CZYTAĆ OKLASKIWAŃ PRZ…

  • Leonidas chyba poleciał po tobie ten post jak zobaczyłeś grubego . Jak to tradycja mówi gruby był raz Top1 dwa dni i jak szybko wlazł tak szybko spadł teraz miał kilka godzin być na top 1 i BAN Ja dalej potwierdzam i mam to samo zdanie co Wisior gruby już pokazał że nie nadaje się do SD i tej gry Bana ma w pierwszy dzień na nowym koncie Współczuję drużynie która była by pohanbiona obecnością grubego KKS oraz innych Komornic co gruby będzie wspierał ustawkami . Co do SD 4 x aktywista w tym roku j…

  • no i git 200% pasuje co do grubago KKS to tak jak @Wisior stwierdził że to jest niereformowane wynaturzenie tej gry i nie nadaje się na grę społecznościową już przypomnijmy że 2 edycje temu wyłapał Bana za puszczenie na siebie 100 ataków by uzyskać 100 rw do aktywisty - Żenada i on się udziela coś o aktywiście 1 edycje temu w miesiąc czasu trwania SD 2 BANY za pushe by wygrać złomiarza - wstyd Aj to bym dopisał do apelu Wisiora żeby mieć na uwadze wszystkie konta i ST oraz rw które wykonają komo…

  • Kilku graczy na pewno wieje zazdrością o aktywistę lub trzęsie kolanami bo poprzenosiło się na 15 pozycje lub swoje konta push/multi i teraz obawia się o satelity których nastukał czasami 100k i nie dopilnuje. Prawda wychodzi też drugą stroną ? czemu w takim razie złomiarzowi nie zrobić progu by każdy powyżej 50k% rw. się tylko liczyło a niższe tylko dla nagrody drużynowej nie inwidualnej . Ktoś pisze że pseudo aktywiści to niech pisze Apel do Rady SD by wycofać takową nagrodę ( aktywista) z SD …

  • FILU MISIE [MISIE] 23296500 Lekkie Myśliwce: 22500000 Ciężkie myśliwce: 62000 Krążowniki: 100000 Okręty Wojenne: 2000 Bombowce: 2500 Niszczyciele: 580000 Gwiazdy Śmierci: 1000 Pancerniki: 500000

  • Cytat od KKS: „Gratulacje Starcia Traffic swojego Ulubieńca to nie lada wyczyn Retsab / Filu Ban przypadek chyba nie ? Kupiłeś konto od Marcina dostajesz baty, później Ban . Wstyd !!! Szkoda RetSab że sprzedałeś konto Filowi mówiłem ci że to zwykła parówa i bd szargał twoim nickiem to kasa ci zaślepiła rozum teraz wisi gad jeden na Banie wraz z swoim kontem Filu, na Uni 68 wszyscy wiemy że jest miękki i śmierdzi pushem ale że tutaj dał się złapać toż to szok może admin już nie jest bliskim znajo…

  • powracają dobre stare czasy gdy pierwsze pw od Wilka był to link do ST . tak trzymaj i ię nie wypieraj że nie jesteś elitą złomiarzy tego uni ale drugi za Krzychem bo ten to niedościgniony jest fenomenem tej gry

  • Pazik tu łobuzie ty naprawdę masz zamiar zaatakować pozycję Ciap. 3mam kciuki za twoje plany i rozwijające się umiejętności oraz zazdroszczę ci czasu. A tak sumując to pal lataj i niszcz i bądź jeszcze lepszy.

  • John fajnie jest patrzeć na upór graczy jak ty mało jest takich kto by się tak zawziął. Nie ważne co piszą inni ważne że robisz swoje i nawet po tylu wtopach dalej masz chęci do gry nawet jak ten z upośledzonym avkiem małpował twój nick ale pamiętaj robią to z zazdrości bo co on by zrobił po pierwszym złomie ? przepuszczalnie 3 dni ssał by kciuka u mamusi w pokoju . Forum schodzi w złą stronę że takim trollom pozwala się dalej prowokować i wyśmiewać graczy a gdy ktoś zacznie ich wyśmiewać lecą z…

  • Wilku graty i mam nadzieje że tylko śmieszki sobie robiłeś z ostatniego twojego pomysły co mi przedstawiłeś w rozmowie że masz dość ty tutaj bądź i rządź bo co by było gdyby taki troll jak @Uziel zrobił gdyby nie miał scenariuszy do swoich popapranych scenariuszy jak to wszyscy mają układy a on sam jest nawet olewany przez układ w swoim sojuszu co się go peeny super pozbyli z soja swoich paranoi [mniam] Administrator Forum kasai:Upominam za offtopic.

  • gracisze Can... i teraz to mam nadzieje że zainwestujesz we flote ciśnij do przodu ---->>>>

  • Pazik albo wiesz co ? dawaj w Top1 Flot bo zwolniło sie miejsce graty i życzę dalszej zabawy

  • Maciek nie ufaj bunkrom zwłaszcza tam gdzie robisz wymianę surowców i zwózki. Zwłaszcza jak milion niszczarek stoi obok . Życzę odbudowy straconych statków, surka to małe piwo dla ciebie przy takim eco i handlach oraz powodzenia i czerpania zabawy z dalszej gry . <a href=2b367b82ff2ce4aamed.png Dnia 14-08-2019 23:04:14 następujące floty spotkały się w walce: Agresor FILU [MISIE] ________________________________________________ Niszczyciel 520.000 _________________________________________ Agresor…

  • No i mamy Numero 1 Chłopca do BICIA na uni jak nie ja go zezłomowałem w fajnej akcji i z super ekipą to po całości zezłomował go Mili z chłopakami w najładniejszej akcji na uni. Graty Krzychu i chcę więcej rannych takich rozmów o planach zwłaszcza na takich pusherach a są jeszcze i wiem że niebawem też padną . Gruby chciałeś być top1 masz TOP1 i rekordy w: - top1 ACS ( z twoją porażką) - top1 w ilości banów - top1 jednorazowo zakupionej surki (push 10 kkk deksu) - top1 Chłopiec do Bicia ( najwię…