Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 201-207 z 207.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • to nieco uszczypliwości i śmieszków =] Cytat od valadin: „Graty Slowianin procenciku do wojny...w sumie to nie procenciku tylko PROCENTU...:P...i pozdrowienia dla niedowiarkow ktorzy raczej nie dawali nam szans na wygrana i sadzili ze pewnie wojna zakonczy sie na max kilkudziesieciu marnych procentach i ze bedzie nudna...ale jak widac mozna mimo ze do konca jeszcze 3 tygodnie...;]... ” zacytujesz mi, z czystej ciekawości wypowiedzi "nie dające szans" sojuszowi z przewagą iluś tam krotną floty, p…

  • UNI 38 OZIMEK, A Kyszz itp itd !?

    Aramil - - Wspominki

    Post

    ja swojego nie zachowałem, to jest drugie, na ten sam nick zrobione =/ mam jeszcze parę innych ale ręką nie tknięte konwerterem niestety, i nowe konwertery nie przetwarzają już starych raportów także nawet sobie nie pooglądam bo samemu nie chce mi się tego przerabiać - już nie te czasy

  • UNI 38 OZIMEK, A Kyszz itp itd !?

    Aramil - - Wspominki

    Post

    Spikus grał ze mną do samego końca, zaraz jak wrzucili pomysł częściowego uni-fusion coś umarło, była jedna próba reaktywacji - na uni Barym, ale pomysł długoterminowo wygasł. Stki pokradli, nawet linki z hall-of-fame wygasły, nie da się ich otworzyć =/ Ale coś mam w notatnikach pokonwertowane i zapisane Niewiele bo po nowy komp.. Do starego już części brak, jak teraz to czytam, jaki ja byłem młody i głupi To będzie ST z 13 maja 2010 roku (Ukryta treść)

  • Głupi by narzekał Ale pancerników to masz biednie ;p Szukaj dalej żebym miał co oglądać dopóki swojego się nie dorobię =] Ładnie to wyszło, a jak podebrał znaczy ma chęć bawić się dalej

  • Szukajcie a znajdziecie. Masz przynajmniej jeszcze jeden taki do obskoczenia

  • /post powstał z nastawieniem i ukierunkowaniem humorystycznym, osobom nie mającym dystansu do gier przeglądarkowych nie poleca się czytania niżej przytoczonego wywodu Cytat od valadin: „Cytat od Krucjo: „Potrzebujecie motywacji? Do przodu żółtodzioby ! Powodzenia obu stronom, bez nieczystych zagrywek. Widzę że już się staracie i rw się pojawiają. Oby tak dalej. ” Krucjo...ilosc ptk nie swiadczy o tym czy ktos jest jak to napisales ZOLTODZIOBEM...moze ktos grac na innych uni albo zaczac przygode …

  • UNI 38 OZIMEK, A Kyszz itp itd !?

    Aramil - - Wspominki

    Post

    Cytat od Penioozm: „Sienio z VVV ? dobrze pamietam ;)? ” dobrze pamiętasz ;p