Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 465.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Munio nie kombinuj Tak może mowić każdy z każdego uni żeby wbijali na to akurat uni A proszę od wczoraj już naprawdę mocno na uni 25 się zbliżyliśmy - 1.001 A uni 23 też spadło - 1020

  • Vaizard- animowany modek

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    E wiśniowy od truskawkowego jest lepszy Czytałeś władce pierścieni ? Czytałeś inne książki Tolkiena ? Co o nich sądzisz ? Znasz takiego autora jak Wołoszański ? Znasz jego książki, reportaże telewizyjne, radiowe ? Co o nich myślisz ? Jako mały chłopiec zasypiałeś z pluszakiem ?:) dezodorant czy perfum ?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Ale teraz to jesteś chyba w pracy nie ?:P Więc na IRC nie czekasz I co nacieszyłaś się już mną ?:P Czy jeszcze nie i będziesz tęsknić ?:D Piwo z sokiem czy bez ? Lubisz polskie piwo ? Czy polskie piwo jest z chmielu ?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Dobranoc piękna Póki chory to siedzę w domu i korzystam z forum Także naciesz się mną, bo możliwe ze od czwartku nie będę tutaj zaglądał paluszki czy orzeszki piwo czy wódka ?

  • Dobrze że u mnie nie ma jeszcze 3 cyfrowej liczby Ale też chyba niedługo tak będzie 25 - 1.009 23 - 1.024

  • ZAiMeR|OFF - podobno mod.

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Czy jesteś w życiu wredny i uparty ? Lubisz czarny humor ? Chciałbyś awansować dalej ?:)

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    A kaszel, gardlo, temperatura katar:P takze taki standard:P Jak możesz nie lubić takiego soku? Z czosnku jest najlepsze uwielbiam go Woda truskawkowa czy pomarańczowa ? gg czy tlen ? wp czy o2 ? nokia czy sony ericson ?

  • Vaizard- animowany modek

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    No ja mam nadzieję że pod koniec tygodnia też się z tego klubu wypiszę kalendarz ścienny czy w komórce? Lubisz kompot ? Jaki smak ?

  • Witcher - return.

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    cukier w kostkach czy kryształkach ? sok jabłkowy czy pomarańczowy ? Gdy jesteś chory to .... (dokończ) Cytat: „ Patrząc na to że tematów w CT jest 326 a ja umieściłem posta w 25 tematach (chociaż jednego) to tak piszę wszędzie gdzie popadnie A teraz brawa dla Ciebie brawa za inteligencje David Ty zadaj pytanie czy sika na stojąco czy siedząco kisiel czy budyń ?:) Czy wierzysz że gdyby człowiek używałby w chociaż 50% swój mózg to mógłby używać telekinezy ? ” Edit by Vasco

  • Vaizard- animowany modek

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    U ktoś tutaj chory jest;) Witaj w klubie Lubisz chrupki kukurydziane ?:P herbata słodzona czy nie ?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Jestem teraz chory Najlepsze lekarstwo na chorobę ? Piłaś kiedyś taki sok z miodu i czosnku ? Przypomnij mi Twój kierunek studiów

  • Djablica

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Mam juz ponad 4k postów niedlugo CIebie dogonie, co Ty na TO ?:d Ja też palę:P Jakie Ty ? Czytaś kod leonarda da Vinci albo anioly i demony ?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Byłem na weekend w jarosławcu Także jakoś czasu nie było Dziękuje za buzi:) Aż mnie odrzuciło na łóżko jak poczułem te dziesięć buziaków dziekuje Ale Ci powiem brakuje mi pisania tutaj jak nie mogę Lubisz sok jablkowy? Piłaś kiedyś rum ?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Właśnie pisze w Twoim temacie 4000 posta:P W nagrodę chce buzi Widzę ze nowa sygnaturka u Ciebie, czyżby tamta Ci się już znudziła ?:) Lubisz chałwę ? Jakie plany na weekend ?:) woda gazowania czy niegazowana ?

  • A dziwna jesteś:D pomidor czy ogórek ? Ulubiony sport prócz leżakowania i leniuchowania i klikania w klawiature ?:D żel do mycie czy płyn do kąpieli ?

  • O lol to nieźle u25 - 1.069 u23 - 1.094 Jeszcze trochę i te też spadną poniżej 1k

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Dobra z matematyki jesteś hehe Lubisz pączki ? Często dostajesz kwiatki, prezenty itd ?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Weszłabyś prosto w ogień gdybyś miała kogoś ratować ? Chodzi mi o np pożar domu Najlepsza obecna reklama ? 2+2*2 +3*2-5= ?

  • Djablica

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    A ja dzisiaj oblałem prawko Mój egzaminator bynajmniej tego błędu nie popełnił Na ile osób była rodzinna imprezka ? Aż tak dużo było ludzi ;)? paliłaś kiedyś albo palisz ? Czym zajmujesz się na ogół?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    A jak wygląda jajecznica na miękko ?:D Lubisz małe dzieci ? Chciałabyś mieć małego bobasa ? Piłaś herbatę z whisky ?