Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nikt nie ma 15 planet ? Teraz zerknalem na ranking bo ruszyłem z eko jak widze ze obrona nie ma sensu...a tu raczej archiwum w ranking Czy moge dodac swoje ? tzn moge ale czy bedzie aktualka ? Fajniej by mi sie budowało bedac w rankingu...juz tam kogos mijam

  • algorytmy i wyliczenia ogame jak widać działją idealnie...

  • Ja kończe dyskusje. Jak ktos chce niech kupuje, napędza ogejm by nie upadło, ja gram za darmo, mi to jak najbardziej pasuje. Nawet zachęcam do kupowania anty (byle bym ja nie kupował) Ja spokojnie i tak mine Was na evencie. Pozdrawiam i zapraszam do kantyny.

  • Licza z boosterami, pelzaczani, dodatkami ze zbieracza.....a polecam przeczytac opis paczek.

  • Cytat od I am back: „Ogame coraz to bardziej przyspiesza. Nie korzystasz z anty, latasz by ja zdobyc a nie kupisz by sobie pomoc to jestes coraz to bardziej w ciemniej pupie. ” Rozumiem ze jak Cie ktos minie w statsach bez anty to bedzie noobem eventowym bo za free radzi sobie lepiej niz Ty za kase

  • Mylisz cebulactwo z kupowaniem skilla i pay2win. Nie przetłumacze ci...inne pokolenie.

  • Rachunek jest prosty, nie jestem tylko pewien czy zdajesz sobie sprawe ze to sie dokładnie nazywa "ide na łatwizne"

  • Relokacje ? Ja mam najmocniejsze pozycje - 8mki. Pewnie, łatwiej kupic Po co gra c i sie meczyc. Klikniesz 300 pakietów a jak braknie to kolejne 300. Im back dalej boli ?

  • Jak nie ogarnales doku to tak jest edit: jakiej teorii ?> ze nie trzeba anty ? chłopie zwykła matematyka surowce beda, tylko wolniej, zbudujesz to samo chcesz dowody ? ile st potrzebujesz ze złomowania "misttrzow anty" ? cos nie ogarniasz tematu

  • Potrzebne Ci argumenty i dowody na to ze bez anty da sie miec mega dobre konto ? Bez komentarza...

  • To odpadasz czy prosisz o wyjasnienie tego czego nie rozumiesz bo co dwa zdania piszesz w lewo a co dwa w prawo.

  • Staram sie otworzyc oczy innym że mozna bez anty. Mało tego...zawsze mozna było. To czy gracze anty to zaakceptują czy nie, to juz nie moja brocha.

  • Nie potraficie zrozumiec ze są tu gracze ktorzy grali zanim wymyslono anty. Ja gram bez bo to tdaje wiecej satysfakcji. Nie dziwi sie ze nie zrozumie tego osoba ktorza wrzuca screen i ma 300 pakietow sury za kase Inny typ gracza. Jak juz pisałem - szach mat

  • Zakładasz ze bez anty bedziesz mieszkał w chlewie. Wniosek: bez anty nie umiesz mieszkac w pałacu szach mat, dzieki czesc

  • Jest beznadziejne. Zaklada ze bez anty konta są słabiutkie, dziurawe, przeciekające. Rozumiem takie myślenie u kogos kto nie radzi sobie bez anty, ok.

  • Nie chodzi o to, to porownanie jest bardzo nietrafione.

  • Cytat od nowynick: „Cytat od Muniek: „Uwazam że gra bez kupnej anty to dodatkowe fajne wyzwanie. Zbierac anty z eventów i expów mozna i kisić ją na te potrzebne rzeczy jak geolog czy relokacje. Jak dla mnie super dodatkowy aspekt gry (zakladajac ze go nie kupimy za kase). ” Ja mieszkam w starym domu bo też uważam, że tak jest ciekawiej jak czasem przecieka dach a czasem myszy skrobia w scianach. Zamiast wydawać pieniądze zbieram po prostu rozne rzeczy po miescie ktore moga sie przydac jak znow s…

  • Uwazam że gra bez kupnej anty to dodatkowe fajne wyzwanie. Zbierac anty z eventów i expów mozna i kisić ją na te potrzebne rzeczy jak geolog czy relokacje. Jak dla mnie super dodatkowy aspekt gry (zakladajac ze go nie kupimy za kase).

  • Nie wydaje, nie widze sensu.

  • Item zmiany klasy (na zbieracza) już mam za free, jak kiedys eko zrobie to moze se klikner. Item zmiany uni tez by sie za free przydał z eventu obok doku za 305.