Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-49 z 49.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wasze ulubione książki

    SIDUS - - Rozrywka i hobby

    Post

    Cytat od satanek172: „Grzechy Chodzą po Ludziach-Jerzy Urban Skasować Drugie Ja-Adam Hollanek (stara książka) Księżyc w Nowiu-Stephenie Meyer (saga) i wiele innych książek :p Pozdrawiam ;]” A może opisz te książki, dlaczego są Twoimi ulubionymi ?

  • Wasze ulubione książki

    SIDUS - - Rozrywka i hobby

    Post

    Cytat od Cronos94: „Cytat od SIDUS: „Ale moją ulubioną jest: Dywizjon 303 Arkadego Fidera.” Czytałem tą książkę i szczerze mówiąc to zasypiałem po kilku stronach.” Wiesz.. Trzeba mieć wytrwałość do książek, D303 to książka "typowo" wojenna dlatego też może Cię nie zainteresować.. W końcu każdy jest inni i ma inne zainteresowania EDIT: Poprawki.

  • Wasze ulubione książki

    SIDUS - - Rozrywka i hobby

    Post

    Książek to za dużo ja nie czytam (tak 1 na 1,5 miesiąca, bo mi się po prostu nie chcę) Ale moją ulubioną jest: Dywizjon 303 Arkadego Fidera. Cytat: „Arkady Fiedler[1] (ur. 28 listopada 1894 w Poznaniu – zm. 7 marca 1985 w Puszczykowie) – polski prozaik, reportażysta, przyrodnik i podróżnik, porucznik Wojska Polskiego.” Na prawdę świetna książka opisująca dzieję polskich lotników (oraz jednego Czecha). Nie będę wam mówił o "co chodzi" w tej książce. Bo większość gimnazjalistów pewnie wie( powinna…

  • Magius

    SIDUS - - Prezentacje użytkowników

    Post

    Cytat od .Ivan.: „Ja nie mogę, dzisiaj znowu do 16 w szkole. :quasi:” Takie życie./ciach no cóż Nas interesuję ASG a ich to.... /Proszę nie umieszczać linków do Youtube, jeśli w komentarzach znajdują się wulgaryzmy *sisko

  • Linkownia ... Miejsce na ciekawe linki

    SIDUS - - Spam

    Post

    Cytat od meloon: „Cytat od Psycho Siersciuch: „ youtube.com/watch?v=H_75HNOS3jE&feature=fvw Coś takiego w ramach hobby chce robić w czasie, kiedy będę miał nieco więcej wolnego czasu i kasy na tyle by być nieco ekscentryczny :D” Ło czad. Widziałem to Podawacz nakrętek do usług :O” Skoro gadamy o maluchach to tu popis chłopaków z Częstochowy: youtube.com/watch?v=9qWQN1kkXQo

  • Witam 1.Jak masz na imię 2.Skąd pochodzisz 3. Jakiej słuchasz muzyki Nie wiem czy można zadawać pytania, ale zawsze warto zaryzykować

  • Żużel (Liga polska + SGP)

    SIDUS - - Sport

    Post

    Cytat od 1CRonaldo7: „no i Włókniarz się rozleciał... ciężko będzie walczyć o więcej niż 5 miejsce...” Nie wiem dlaczego tak mówisz trzeba ufać junior-ą Przecież Miturski bardzo dobrze jeździ

  • marcik - szefowa szefow;)

    TheTurelo - - Archiwum CT

    Post

    Witam 1.PS2 CZY PS 3 2.SŁUCHANIE MUZYKI czy OGLĄDANIE TV. 3.JAZDA NA ROWERZE czy CHODZENIE 4.WODA GAZOWANA czy NIEGAZOWANA 5.A MOŻNE JEDNAK COLA 6.W JAKIEJ SIECI MASZ TELEFON 7.JAKI MASZ TELEFON 8.GG czy TLEN 9.A MOŻE JEDNAK SKYPE 10.FOTKA czy NASZA KLASA 11.PIERZYNA CZY KOŁDRA 12.BMW czy MERCEDES 13.A MOŻE JEDNAK AUDI 14. I OSTANIE PYTANIE CZY BIEGUNY GEOGRAFICZNE ŁĄCZĄ SIĘ Z MAGNETYCZNYMI

  • marcik - szefowa szefow;)

    TheTurelo - - Archiwum CT

    Post

    Witam 1.PS2 CZY PS 3 2.SŁUCHANIE MUZYKI czy OGLĄDANIE TV. 3.JAZDA NA ROWERZE czy CHODZENIE 4.WODA GAZOWANA czy NIEGAZOWANA 5.A MOŻNE JEDNAK COLA 6.W JAKIEJ SIECI MASZ TELEFON 7.JAKI MASZ TELEFON 8.GG czy TLEN 9.A MOŻE JEDNAK SKYPE 10.FOTKA czy NASZA KLASA 11.PIERZYNA CZY KOŁDRA 12.BMW czy MERCEDES 13.A MOŻE JEDNAK AUDI 14. I OSTANIE PYTANIE CZY BIEGUNY GEOGRAFICZNE ŁĄCZĄ SIĘ Z MAGNETYCZNYMI