Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 100.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • wkoncu moglem zmienic przydomek z oczywistych wzgledow nie bede wchodzil w szczegoly coby obronca nie wiedzial na czym polegal blad. Pozdrawiam cieplutko sojusz Dnia 25-08-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Outs [GK-22] ________________________________________________ Krążownik 50.000 Pancernik 60.138 _________________________________________ Obrońca Farciarz [PSL] ________________________________________________ Mały transporter 4.443 Lekki myśliwiec 108.827 Krążownik…

  • tutaj na falandze, dowiedzialem sie w tym starciu ze na serwie jest 30% z obrony Dnia 22-08-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor ODDDAM ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 1 Lekki myśliwiec 401.156 Krążownik 63.525 Okręt wojenny 30.308 _________________________________________ Obrońca zxvxv ________________________________________________ Duży transporter 734 Krążownik 2.964 Okręt wojenny 1.439 Recykler 2.000 Lekkie działo laserowe 130.000 Dz…

  • Czas sie przywitac Dnia 22-08-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor ODDDAM ________________________________________________ Lekki myśliwiec 434.237 Krążownik 64.223 Okręt wojenny 30.341 Pancernik 3.333 _________________________________________ Obrońca zxvxv ________________________________________________ Duży transporter 237 Krążownik 478 Okręt wojenny 2.443 Recykler 1.615 Sonda szpiegowska 162 Satelita słoneczny 18 Lekkie działo laserowe 200.000 Działo Gaussa 1.500 Wyrz…

  • [ciach] Gratuluje starcia a odbudowy wiadomo że nie będzie //offtop //Miikuu

  • No to juz wiem dlaczego w grze nie odpisujesz, wielka szkoda ale nie bede sie juz rozpisywal tylko wkleje to co juz napisalem, jeszcze raz dzieki za kazda godzine spedzona na glupim gadaniu, jak zona wolala mnie do spania o 2 a ty napisales "niech sie ogarnie my tu knujemy" to do dzisiaj w sojuszu sie smiejemy zdrowka dla rodzinki skoro taka decyzje podjales Padł najlepszy gracz jakiego poznałem na ogame, zawsze wszystko widzial, zawsze wszystko wiedzial, koordy znal na pamiec, kto gdzie lata, j…

  • Padł najlepszy gracz jakiego poznałem na ogame, zawsze wszystko widzial, zawsze wszystko wiedzial, koordy znal na pamiec, kto gdzie lata, jak robi fsy, bez notatek wszystko w glowie skubaniec trzymal, wystarczylo zapytac na gg wpisujac nick gracza i jezeli byl on 100 us w lewo czy prawo od jego ksiezyca to lucky wiedzial o nim wszystko. Jak pisal dzisiaj ze dark z sojuszu terefere robi fs na 2 60 to mowilem mu ze nie, ze flote widzialem na 2 100 ciagle, lucky powiedzial nie, robi fs na 1 60 i ze…

  • Dnia 11-08-2018 21:52:52 następujące floty spotkały się w walce: Agresor OutsideR [SG-UF] ________________________________________________ Mały transporter 1.400 Lekki myśliwiec 1.000 Krążownik 4.444 Okręt wojenny 1.600 _________________________________________ Obrońca zombicz [SGWL] ________________________________________________ Duży transporter 436 Lekki myśliwiec 700 Ciężki myśliwiec 700 Krążownik 202 Okręt wojenny 177 Recykler 1 Sonda szpiegowska 400 Bombowiec 100 Satelita słoneczny 200 N…

  • Dnia 11-08-2018 10:34:08 następujące floty spotkały się w walce: Agresor OutsideR [SG-UF] ________________________________________________ Mały transporter 5.000 Lekki myśliwiec 15.219 Krążownik 4.906 Okręt wojenny 1.759 _________________________________________ Obrońca Stadtholder Star ________________________________________________ Mały transporter 65 Duży transporter 824 Lekki myśliwiec 4.895 Krążownik 46 Okręt wojenny 608 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 261 Sonda szpiegowska 89 Niszczyciel…

  • Dnia 11-08-2018 14:56:49 następujące floty spotkały się w walce: Agresor OutsideR [SG-UF] ________________________________________________ Mały transporter 14.295 Krążownik 4.616 Okręt wojenny 1.756 _________________________________________ Obrońca Captain Comet ________________________________________________ Mały transporter 2.500 Lekki myśliwiec 4.000 Ciężki myśliwiec 2 Krążownik 1.300 Recykler 501 Sonda szpiegowska 120 Satelita słoneczny 250 Wyrzutnia rakiet 5.000 Lekkie działo laserowe 7.0…

  • znalazlem haslo do konta na forum Dnia 10-08-2018 06:18:27 następujące floty spotkały się w walce: Agresor OutsideR [SG-UF] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 9.900 Krążownik 4.329 Okręt wojenny 1.794 Recykler 1 _________________________________________ Obrońca Vice Retina ________________________________________________ Mały transporter 1 Duży transporter 100 Ciężki myśliwiec 22 Krążownik 2 Bombowiec 267 Niszczyciel 213 Pancernik 297 Wyrzutnia rakiet 6.262 Lekkie d…

  • Powrót Króla, Go urlop all Dnia 11-04-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Outsider [CAZADOR] ________________________________________________ Krążownik 50 _________________________________________ Obrońca Cesarz [Syndycat] ________________________________________________ Duży transporter 30 Satelita słoneczny 120 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Outsider [CAZADOR] ________________________________________________ Krążownik 50 ( -0 ) ________…

  • Ty z matki, on z kolejnych ED: Czekaj, on jakieś paście zdjął, trzeci na doczepkę jest :p zakręciłem się w tych raportach bo one takie czerwone

  • Mysle ze za udostepnienie PW sie nie obrazisz - Cesarz 08.04.2018 01:14:29 szkoda ze mi wczesniej nie dales znac to bym zawrocil szybko i wyslal mu kontre - Outsider 08.04.2018 01:15:59 robilem nocke ale dziecko mialo goraczke i zostawilem wszystko(ciach!) flota mi stala z 2h na moonie, jak ogarnalem sytuacje , loguje sie patrze 2min do wlotu to uciekam Niestety dzieciak ważniejszy niz ogame, jak narzeczona rykła ze jedziemy do szpitala to wstalem w sekunde, przepraszam tylko piknika z sojuszu b…

  • Pozdrowienia dla sojuszu i Cesarza Iron Mike lecial z odsiecza za kolege ale nie tym razem z dofarmem biednie bo ktos mnie ubiegl ale plakal nie bede Dnia 07-04-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Outsider [DPS] ________________________________________________ Mały transporter 33 Duży transporter 70 Krążownik 167 Okręt wojenny 77 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca marooo [RETRO] ________________________________________________ Mały tra…

  • Cytat od FINEZJA1: „gratki cesarz, kornel szOO o ile bedzie, to dopiero poczatki przeciez ” poczatki a juz polowa gali niebiesko- szara :p do pierwszego zloma- nowa taktyka ogame gz cesarz, uni nudne jak flaki... i raczej nic sie nie zmieni

  • chyba nie edzie opozycji na tym uni, anty floty je zdominowaly gz

  • Drugi raz mi go ściągasz a pisałem na sojuszu że gość z planety lata i dzisiaj trzeba go strzelić bo po 5h stoi... Żeby tak deuter Ci się skończył

  • "obrońca sam się wydymał"- tekst roku Gratylacja wlotu, chociaż też zysk to taki jak z farmingu nocnej produkcji średniej klasy ekonoma

  • Witam po raz pierwszy, pozdrowienia dla sojuszu DPS Śmieszne progi to smieszne starcia ale obronca jak i wielu innych juz na banach (brawo GO), widze ze same "wieczne akty" polecialy na odpoczynek takze jeszcze tylko te powiadamiacze i uni bedzie czysciutkie Dnia 05-04-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Outsider [DPS] ________________________________________________ Krążownik 102 _________________________________________ Obrońca cz0k0sz0k ______________________________…