Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 80.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Majs: „Cytat od spirycik: „Naprawdę poziom tej firmy sięga dna. Jak można wdrożyć coś skoro wiadomo, że ma masę błędów... Ktoś dostał premię świąteczną za wyrobienie się w terminie, a my wszyscy ponosimy tego konsekwencje. No może po za pusherami... Majs na święta kupi sobie 30 kont :D. @Art jak się zapatrujesz na tranzakcie wykraczające poza obecnie przyjęte widełki handlowe? Ja to widzę tak: system pozwala mi wymienić się 5:1 za pomocą transporterów i wiem, że dostanę za to bana. Może…

  • Naprawdę poziom tej firmy sięga dna. Jak można wdrożyć coś skoro wiadomo, że ma masę błędów... Ktoś dostał premię świąteczną za wyrobienie się w terminie, a my wszyscy ponosimy tego konsekwencje. No może po za pusherami... Majs na święta kupi sobie 30 kont :D. @Art jak się zapatrujesz na tranzakcie wykraczające poza obecnie przyjęte widełki handlowe? Ja to widzę tak: system pozwala mi wymienić się 5:1 za pomocą transporterów i wiem, że dostanę za to bana. Może tak samo potraktować rynek? System …

  • Ale o co wam chodzi z tymi błędami? Przecież nie otrzymaliśmy wersji produkcyjnej tylko RC. Proszę testować i zgłaszać błędy. Nie marudzić bo wynagrodzenia nie dostaniecie na koniec miesiąca

  • @Art jest szansa, żeby można było budować więcej pełzaczy w przeliczeniu na 1 kopalnię? Obecnie jest 8, a to jest dość mało. Myślę, że 12 byłoby OK.

  • Cytat od Apofis: „Cytat od spirycik: „Jak dla mnie zmiany na plus. Powinni tylko zmienić, żeby zbieracz miał 50% więcej wydobycia z pełzaczy przy mniejszej ilości kopalni. Zamiast współczynnika 8 dał bym 10, 11 lub nawet 12. Daje to odpowiednio 166, 151, 138 kopalni. ” Może będzie można za anty sobie indywidualnie zwiększać Albo np. za anty będzie możliwość zwiększenia wydobycia z 0,02 na 0,03 ” Zbieracz ma 50% więcej wydobycia z pełzaczy więc wychodzi na to samo co 0,03.

  • Jak dla mnie zmiany na plus. Powinni tylko zmienić, żeby zbieracz miał 50% więcej wydobycia z pełzaczy przy mniejszej ilości kopalni. Zamiast współczynnika 8 dał bym 10, 11 lub nawet 12. Daje to odpowiednio 166, 151, 138 kopalni. 138 kopalni wydaje się OK. Jest to wyzwanie na lata, ale realne do osiągnięcia. Daje to eko np. 50/42/46.

  • Zmiana prędkości badań

    spirycik - - DiD Quantum

    Post

    Cytat od Art: „Jeżeli badania są priorytetem, możemy obniżyć eco do x6 i badania dać x12. Innej opcji na razie nie ma z tego co się orientuję. ” Cytat od Ruda: „Przy eco x7. maksymalne badania to x7 ” Jest to decyzja biznesowa czy programistyczna? Jeżeli te pierwsze to czy można ją zmienić? Według mnie logicznym jest, że im większe eko tym szybciej zbiera się surowce, przez co badania stają się coraz bardziej problematyczne. Obecny system skracania czasu badań jest do bani. Nanity skracają czas …

  • Zmiana prędkości badań

    spirycik - - DiD Quantum

    Post

    Cytat od Ruda: „Przy eco x7. maksymalne badania to x7 ” Skąd masz takie info? Mi się wydaje, że prędkość badań mnoży się przez prędkość eko. Np. 7,14,21. Uni Janice ma eko 6 i badania 12.

  • Zmiana prędkości badań

    spirycik - - DiD Quantum

    Post

    Proponuję, aby na Q został zwiększony parametr dotyczący czasu badań. Moim zdaniem temu uni najbardziej z całego ogame.pl przydała by się ta zmiana. Czasy badań na wyższe lvl są kosmiczne. Co wy na to? @Art jest w ogóle taka możliwość?

  • Próbował ktoś przenieść planetę? Ja od 2 dni mam "done". Postanowiłem przenieść kolejną i jest to samo. ibb.co/wWFnYYz

  • "Zbieracz: większa produkcja surowców, szybsze statki handlowe" @Art te zdanie jest strasznie ogólnikowe. Czy mógł byś je doprecyzować? Tak jak @ciap zauważyła można je interpretować na różne sposoby. Nawet samo zwiększenie wydobycia można rozwiązać wielorako: - samo wybranie klasy Zbieracza zwiększa eko - jakieś badanie tylko dla klasy Zbieracza zwiększa eko - stacjonowanie na planecie nowego statku zwiększa eko (mało prawdopodobne, ale zawsze) Może coś jeszcze innego? Jak już uzyskamy odpowied…

  • Cytat od Marys: „Cytat od Das140: „Z tego co rozumiem (albo nie), następuje przeładowanie strony po zrobionym RW, aby zaktualizować stan floty obrońcy. Przy ataku samymi sondami flota obrońcy nie zmieni swojej liczebności, a więc nie trzeba "odświeżyć" obrońcy. ” Jakie to ma znaczenie? Każda akcja na serwerze ma swoje "wejście" i "wyjście", niezależnie co zrobisz, musisz poczekać na odpowiedź. Co za różnica czy szpieguj czy atakuj? Przecież tutaj chodzi tylko i wyłącznie o odpowiedź od źródła, ż…

  • Cytat od Yossar: „nie mozna tego tak zrobic. Pzty z sond sa bardzo waznym elementem gry. ” W poprzednim poście pisałem o PZ z takiego zajścia. Nigdy nie twierdziłem, że PZ ma nie powstawać. Przechwycenie sond pomija bitwę i wysyła je od razu na PZ. Tak samo powinno to wyglądać w przypadku ataku samymi SS.

  • @Art chyba jedyne konkretne rozwiązanie to zabezpieczenie od strony technicznej, żeby nie dochodziło do bitwy jeżeli agresor wysyła same SS. Dopóki to się nie stanie, trzeba polegać na indywidualnym podejściu GO. Zarzuty o bezstronność będą zawsze. W końcu taka praca :P. Jedyne co mnie martwi, to fakt że obrońca nie odzyska floty po takim lagowaniu. Z drugiej strony skutecznie odstraszy to od wymuszania bana na agresorze.

  • Moim zdaniem najskuteczniejszym sposobem zapobiegania lagom byłoby niedopuszczanie do bitwy jeżeli atakujący/skanujący wysyła same SS. Przykład: atakujący wysyła SS na szpieguj na moona obrońcy co 1s. Za każdym razem sondy są przechwytywane ale do bitwy nie dochodzi. PZ może powstawać na skutek przeliczenia ilości sond. Podsumowując: sam fakt przechwycenia sond powoduje automatyczne wysłanie ich na PZ pomijając bitwę, która powoduje lagi. Niestety trzeba to opędzić w kodzie, więc na zmianę przys…

  • Cytat od ciap: „ Takie badanie zrobi max 1-3 osoby na serwerze. ” Wszystko to kwestia czasu. Kiedyś posiadanie 14 planet było ogromnym wyczynem. Za parę lat granica się przesunie. A może zwiększą prędkość eko i będzie jeszcze prościej.

  • Cytat od ciap: „Cytat od Das140: „Przemyślałem sobie sprawę i stwierdzam, że liczba punktów jest wynikiem wszystkich parametrów uni, więc tym trzeba się kierować. Tzn. że pomysł tworzenia grup na podstawie średniej punktów to dobry pomysł. ” Pewien gracz porównuje swoje konto (Quantum) do mojego (uni68) gdzie jego serwer przeliczając na speed x1 ma 18.138 dni a moje konto ma 7.488 dni. To różnica 10.671 dni. Grając eko po 18 tys dni gry jestem w stanie zrobić konto 1,3kk punktów. Sama mam teraz …

  • Pytanie zasadnicze po co włączał kasacje? Sam jest sobie winien.

  • @Art dobra robota. Ja bym na Twoim miejscu wlepił wszystkim bany i kazał surkę do GO odesłać. I tak jesteś łaskawy. Hipokryzja niektórych osiągnęła najwyższy możliwy poziom. Dobrze tak pusherom jednym :D. Teraz czas zabrać się za wykrywanie multi. Mam parę pomysłów ale wymagają jeszcze przemyślenia.

  • Pancerniki, astro, plazma, koszt kopalni kryształu (1,6) w porównaniu do metalu i deuteru (1,5) co poziom wpływa na brak kryształu na uni. Jest to celowy zabieg GF, żeby używać handlarza. Sprzedajesz dex u handlarza i masz kryształ, jak chcesz to sprzedasz metal i też masz kryształ. Przelicznik nie ma tu znaczenia! Liczy się fakt użycia handlarza. Jak ktoś nie będzie z niego kożystał to będzie zmuszony sprzedać dex/metal komuś kto go używa. Tak jest teraz i tak będzie po wprowadzeniu stałego prz…