Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 131.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • 06.06.2018 02:46:34 - EzeQ [Keira] - 8062 % Atak na księżyc 06.06.2018 02:46:34 Od: dowódca floty Flota z xxx (Księżyc) [xxxx] dotarła do księżyca planety xxx (Księżyc) [xxxxx]. Gwiazda śmierci wystrzeliwuje grawitony w kierunku księżyca, rozrywając go. Wszystkie budynki na księżycu zostają zniszczone - pełny sukces. Flota wraca na swoją rodzimą planetę. Szansa na zniszczenie księżyca: 15.56 % Szansa na zniszczenie GŚ: 44 % 06.06.2018 07:53:49 - EzeQ [Keira] - 6131% Atak na księżyc 06.06.2018 07…

  • 05.06.2018 08:57:18 - EzeQ [Keira] 5621% Atak na księżyc 05.06.2018 08:57:18 Od: dowódca floty Twoja flota z: [xxxx] dotarła do księżyca planety Księżyc [xxxxx]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej floty. Nie ma szans na unik. Twoja flota ulega doszczętnemu zniszczeniu. Szansa na zniszczenie księżyca: 36.77 % Szansa na zniszcz…

  • 04.06.2018 22:03:35 - EzeQ [Keira] 7071% Atak na księżyc 04.06.2018 22:03:35 Od: dowódca floty Twoja flota z: [xxxxx]dotarła do księżyca planety KUPIE DEUTER (Księży [xxxxxx]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej floty. Nie ma szans na unik. Twoja flota ulega doszczętnemu zniszczeniu. Szansa na zniszczenie księżyca: 22.63 % Sza…

  • 03.06.2018 04:20:23 - EzeQ [Keira] 5892% Atak na księżyc 03.06.2018 04:20:23 Od: dowódca floty Twoja flota z: xxxx (Księżyc) [x:xx:x] dotarła do księżyca planety Księżyc [x:xx:x]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej floty. Nie ma szans na unik. Twoja flota ulega doszczętnemu zniszczeniu. Szansa na zniszczenie księżyca: 24 % Sz…

  • 24.05.2018 19:31:43 - EzeQ [Keira] ~ 939.05% Dnia 24-05-2018 19:31:43 następujące floty spotkały się w walce: Agresor EzeQ [ANGELS] ________________________________________________ Mały transporter 4.500 Lekki myśliwiec 36.929 Ciężki myśliwiec 11.406 Okręt wojenny 1.439 Bombowiec 3.387 Niszczyciel 2.939 Pancernik 1.700 _________________________________________ Obrońca Lukaszel ________________________________________________ Duży transporter 120 Lekki myśliwiec 425 Ciężki myśliwiec 79 Krążownik …

  • Jest to moje pierwsze ST raczej ku chwale Sojuszu i funu w S&D. Pozdrawiam Johna, Złotego, Piłata, Justyne i cała ferajne ANIOŁÓW! Stateczki trochę polatały, pajęczyny zdjęte i przewietrzone hangary. Dnia 24-05-2018 19:31:43 następujące floty spotkały się w walce: Agresor EzeQ [ANGELS] ________________________________________________ Mały transporter 4.500 Lekki myśliwiec 36.929 Ciężki myśliwiec 11.406 Okręt wojenny 1.439 Bombowiec 3.387 Niszczyciel 2.939 Pancernik 1.700 ________________________…

  • Brawa dla sojusznika! . Odkurzam temat na złość klakierom hehehe . Zysk fajowy gratulacje John

  • - EzeQ - The Angels Of Apocalypse [ANGELS] - jest bo jest- podam drużynie - 59483 Flota: Lekkie Myśliwce:36500 Ciężkie myśliwce:10300 Krążowniki:5050 Okręty Wojenne:1500 Bombowce:1200 Niszczyciele:3200 Gwiazdy Śmierci:33 Pancerniki:1700 Eko stoi - Flota poszła Hej! hej! Bawmy sie! sialala!

  • Oj oj szkoda, pakiecik dla ciebie SZO John. Obrońcy cóż wypada pogratulować!

  • Międzygwiezdna Twierdza Sojuszu

    EzeQieL - - Gra

    Post

    Podoba mi się ten pomysł, kolejna ciekawa rzecz do rozwinięcia!, potrzeba więcej szczegółów dla : skarbiec, twierdza, kto mógł by mieć wkład w twierdze oraz kto by decydował o środkach zgromadzonych.. Tak jak napisałeś Możliwe dodatkowe "urozmaicenie" w grze. Wydaje się to dosyć duża ingerencja w silnik gry, no ale czego sie nie robi dla graczy.

  • jest "okazja" więc sie loguje! Brawo PIĘKNY "STejki" . Miło widzieć takie RW. Obrońcy dalszych chęci do gry.

  • Jak to mówią - BARDZO dobrze!. Gratulacje ! Obrońcy SZO i zapału do gry.

  • Sojusznik po prawidłowej stronie. Miły widok. Gartulacje

  • Grats Selenko . Lookałem co tam sie dzieiej :0 . Nikos ma pare bunkierków

  • Szkoda sojusznika ;/ , tak bywa, taka gra. John szybka odbudowa będzie! nawet tego nie zauważysz.

  • Zyski z Ekspedycji

    EzeQieL - - Zadawanie pytań

    Post

    Zastanawiam się czy ktoś więcej też ma słabe ekspedycje ostatnim czasem ?. Tj zauważyłem że od ogłoszenia ankiety wyborów o zwiększenie - Ekonomi na u68- (moim universum na którym gram ). Owocność ekspedycji spadła ponad 100% w dół. ?? a latam na nie dużo. Proszę o opinie.

  • Zwiększenie ekonomi

    EzeQieL - - DiD U68

    Post

    Nóż sie otwiera, czytając wasze bzdurne dziecinne komentarze. Dajecie sobie upust . Art zrób swoje uszanuj ankiete wiekszości .Wybór to wybór dokonany!. Każdy ma swoj rozum, kilku krzykaczy nie moze miec wpływu na gre wiekszości jak nie to dziekuje-von!. -Zawsze jest tak że sa obawy przed zmianamy, każdy się boi przed zmianami- uczucie niepewności, gdybania, zastanawiania się co to będzie... ojej co to będzie co to będzie trzęsi dupy sie boją ze sobie rady nie dadzą, pushery pójdą w odstawkę, ur…

  • Zwiększenie ekonomi

    EzeQieL - - DiD U68

    Post

    Rzadko się odzywam ale!, zdecydowanie! X5 . Urlopowicze + Lamy z UFS będą miały motywację do gry! A i farmy będą miały w końcu surkeej grać!

  • polaczone silosy rakietowe - PSR

    EzeQieL - - Gra

    Post

    Cytat od Truck driver: „Cytat od john malkowitz007: „Gram flota i stale ja rozbudowuje ” Grasz flota i szukasz sposobu by niszczyc flote rakietami/przeciwrakietami. Ja wymiekam w takim razie, nie mam juz nic do dodania (przynajmniej na razie) ” Jako że nie lubie tego FORUM, ale muszę : Truck nie zaśmiecaj tematu! Daj się wypowiedzieć tym , którzy mają merytoryczne sensowne pomysły i konkretne propozycje. Pomysł FILU z depozytem warty uwagi zamiast lub zamiennie do mechanika np. Lecz dalej uważam…

  • polaczone silosy rakietowe - PSR

    EzeQieL - - Gra

    Post

    Udało się. Bardzo mi miło, dziękuję za tyle cytatów, cieszę się że udało się podjąć dalszą dyskusję!. Temat do dalszych merytorycznych konsultacji. . Jak widać dysproporcja jest duża!. Prosze pamiętać że: Nie urodził się jeszce taki co by każdemu dogodził. Cytat od EzeQieL: „Witajcie, forumowicze. W kontekscie do propozycji rozbudźmy dyskusję. polaczone silosy rakietowe - PSR O PSR ... uważam ze "parasol" sojuszniczy jest DOBRYM pomysłem dodał bym pare dodatków poszedł bym nawet o krok dalej....…