Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 151.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Dziękuję!

  • Czy może ktoś podpowiedzieć jaki wpływ na czas badań ma podniesienie o 1 poziom laboratorium badawczego, gdy mam je obecnie na poziomie 12, i msbn na 6? Tzn 6 x 12 + 12 (tam gdzie startuje badanie) = x 6 x 12 + 13 (na startującej planecie poziom lab +1) = y jak wyliczyć tą różnice? Znalazłem temat z wzorami na forum, ale nie ma tam tego konkretnego przypadku. Wzory

  • Symulator ilości pkt honoru

    Revenine - - Gra

    Post

    No tak dokładnie o tym mówię

  • Symulator ilości pkt honoru

    Revenine - - Gra

    Post

    To że są wzory to wiem, tylko nie do końca przecież wiadomo ile tych statków zostanie zniszczonych w rzeczywistości. ACS nie mam pojęcia

  • Symulator ilości pkt honoru

    Revenine - - Gra

    Post

    Ostatnio miałem dość ciekawą sytuację podczas lotu ACS. Wraz z moim sojusznikiem znaleźliśmy cel, był to gracz i dla mnie i dla drugiej osoby oznaczony jako zacny cel, jako że staram się trzymać dodatnie pkt honorowe, wykorzystaliśmy trashsima, aby obliczyć ilość potrzebnych statków, aby zniszczyć małą flotę i dość dużą obronę (notabene po 2 dniach okazało się, że gracz przekształcił się w idlaka) ale jednocześnie wysłać nie za dużo z uwagi na koszt paliwa. Po ataku ukazał się raport, w którym o…

  • Bardzo fajny arkusz znalazłem jedną literówkę, Derbis a nie Debris (komórka L86), ale to mój perfekcjonizm. Ogólnie bardzo brakuje mi tylko miejsc obok głównej tabelki, żebym mógł wpisać wartości jakie mam dla fabryki robotów, nanitów, stoczni i labów. Wtedy byłby pełen podgląd konta.

  • Elektrownia Fuzyjna

    Revenine - - Zadawanie pytań

    Post

    Skoro wszystko przyspiesza to logiczne że zużycie dexu też, wykopujesz x7 ale i zużywa x7

  • Uni Cosmos - konfiguracja?

    Revenine - - DiD Cosmos

    Post

    Czy są planowane jakieś zmiany w konfiguracji tego uniwersum? Czy jest możliwość wystartowania ankiety ze zmianami? Na przykład eko mamy nietypowo x5, czy jest np możliwość podniesienia na x7 tak jak widzę, że większość zmienianych uni posiada? Z tego co obserwuje wsród uni na tym najmniej się dzieje, więc podejrzewam, że w przyszłości zajdzie na nim fuzja.

  • Ok dziękuję za podpowiedź

  • Czy są planowane jakieś zmiany w konfiguracji tego uniwersum? Po jakim czasie od otwarcia może się pojawić możliwość jakieś ankiety? Na przykład eko mamy nietypowo x5, czy jest np możliwość podniesienia na x7 tak jak widzę, że większość zmienianych uni posiada?

  • Dziękuję!

  • Podbijam temat w celu uzupełnienia postu Hermesa, to jest grafika na planetę pustynną: imgur.com/a/s0GIVyh Dodatkowo jeszcze zebrałem obrazki grafik planet z widoku księżyca: imgur.com/a/D1gd5xz Niestety moja znajomość tego forum nie pozwala wrzucić ich bezpośrednio, używając ikonki obraz pojawia się mały znaczek zamiast obrazka więc wklejam linki, jakby ktoś był uprzejmy podpowiedzieć jak to zrobić, to edytuję post.

  • Dzięki za wyjaśnienie, sądziłem, że wtedy nie naliczanie są żadne pkt, bo gracz sam najpierw złamał ochronę swojego konta, ale skoro jest inaczej to dobrze wiedzieć na przyszłość.

  • Czy atakując gracza z (o) dostaje się lub traci jakieś punkty honorowe?

  • Średnio znajduję 300 do 500 anty, mam 4 dostępne sloty i staram się puszczać codziennie, przy jakimś tam bonusie jaki teraz ma być z obniżką ceny relokacji to ponad kwartał.

  • OK, dziękuję za podpowiedź

  • Ok, i ten ubytek dexu związany z fuzyjną jest rekompensowany przez różnice w wydobyciu w porównaniu np do 12 miejsca w układzie? W przypadku oczywiście gdyby nie używać fuzyjnej

  • Ładnie rozwinięte i prawie same 15tki A jak rozwiązujesz problem energii? Bo przenosiłbym ewentualnie planetę która ma już pobudowane wszystkie rodzaje kopalń (260 pól), energia z satelit i słonecznej w tej chwili.

  • Dzięki za podpowiedź, czyli jest tak jak podejrzewałem. To jeszcze jedna sprawa, ponieważ zebrałem sporo anty z ekspedycji, już niedługo uzbieram na relokację , czy lepiej relokować na 15 miejsce czy lepiej np na 11-12. Czytałem, że z uwagi na małą ilość energii z satelit trzeba rozwijać fuzyjną, więc to zawsze zużywa dex, natomiast np na 12tce można nadrobić energię samymi satelitami.

  • Hej, mam pytanie do bardziej doświadczonych graczy dotyczących kolonizacji. Gram na eko, bez floty i przymierzam się do kolejnej kolonii. Wiem, że początkowe planety mają więcej energii, a końcowe więcej dexu. Paliwa w sumie nie potrzebuje za dużo, mam też już kolonię na 12 miejscu, czy jest jakiś sens kolonizować planety 1-3? Grawitrony zbadałem już wcześniej, pomijam aspekt wielkości, wiem że 200+ pól są opłacalne i takie mam wszystkie do tej pory. Czy cokolwiek zyskam mając taką kolonię czy m…