Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 201-207 z 207.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • - Admirale, sondy natrafiły na batalion myśliwców, dywizje krążowników, niszczycieli i pancerników. Jest też kilka gwiazd śmierci oraz bombowce – powiedział dowódca jednostki MI5Enigma. - ruszamy nim ktokolwiek się spostrzeże, wysłać najszybsze statki z wyjątkiem ciężkiego sprzętu – wydał natychmiast rozkazy Admirał. Dziś wstał z dziwnym przeczuciem, że jego flota jest zagrożona. Nie dał po sobie poznać, jednak przez chwilę w ciszy siedział i analizował sytuację. Wiedział, że tylko pełna prędkoś…

  • Admirał floty niemalże wylał szklankę Jacka Danielsa, gdy okazało, się że sojusznicy podali pozycję floty skrytej w okopach planety z ponad stumilionową obroną. Wiedział on, że załoga, wszyscy dowódcy pancerników, krążowników, myśliwców, a nawet transporterów - mających posłużyć za ochronę trzonu floty - w poświątecznym rauszu ochoczo podejmą wyzwanie. Kursa na xx:xx:xx – w każdym statku floty rozległy się rozkazy Admirała. Na niektórych okolicznych planetach dzieci opowiadały później, że słysza…

  • W nocy miałem mała wizytę,11 fal gęsi przyleciało na rzeź. Wyskoczył filip z konopi i sporo gąsek padło.Z pozdrowieniami dla browara (fajna apka), biolaska (już mr konfident nie poda ci statusu aktywności) i biednego byłego posiadacza stada gęsi - black_widow (dobrepalenie). Dzięki Wam już nie pośpię smacznie, jednak każdy kij ma dwa końce i jeszcze nie raz się się spotkamy w odmiennych okolicznościach. Zatem satelitowych snów. Gorące podziękowania dla Valar Morghulis za perfekcyjne odegranie kl…

  • Wstawiam głównie dlatego, że postawa obrońcy powinna być w regulaminie ogame jako postawa jaką należy przyjąć w przypadku takiej awarii, pod groźbą np. bana Pogratulować niespotykanie zdrowego podejścia i traktowania ogame jako gry, a nie całego życia Podczas bardzo pozytywnej rozmowy, udało się dostrzec występowanie w wirtualnym świecie syndromu Sztokholmskiego Jeszcze raz dziękuję za wzorowe przyjęcie na klatę, bez pier$%lenia i niezdrowego ciśnienia Dnia 22-02-2018 --:--:-- następujące floty …

  • Niemiło jest patrzeć jak zrealizowany recykling znika z orbity. Dlatego zapowiedziałem szybki powrót. Żeby było śmieszniej, kilka dni temu niefartownie wysłałem flotę do innej galaktyki na planetę, gdzie też było główne złomowanie sprzed kilku dni, gdy flota stała na księżycu Cóż bywa:D Dziś był ten 3 raz, musiał się udać, zatem flota została ograniczona do tego co było widać na falandze w stosunku <3:1. Nie poderwał floty bo go nie było. Stało się co się musiał stać, wielu pilotów poległo w tej…

  • .. z reguły nie publikuje, ale za dużo sojuszników występuje tu ostatnio nie po tej stronie co trzeba. Poza tym to pierwszy tysięcznik. Niestety po kilkuletniej przerwie nie mogę się przyzwyczaić do tego, że za sianko można szybko postawić recki i z@pierdolić masę złomu... co też koleżka nocną porą uczynił zamiatając jak mała małpka w tą i z powrotem... SZO i pamiętaj mr Lethal - zawsze przyjmuje zaproszenia na spotkanie, co uczyniłem dość szybko. Od teraz będę częstym gościem aż odzyskam mój zł…

  • Pierwsze ST miało być większe, niestety kolega IZK (aktualnie już Cls) po przelocie 3 galaktyk swoją niespełna 2mld flotką, po szybkim zniszczeniu swojego nowego rogala za pomocą moich gąsek, z których niestety 3 padły podczas niszczenia księżyca, szybko zawinął się z powrotem. 40kk dexu, które miał ze sobą musiało wystarczyć na szybką ewakuację z powrotem 3 galaktyki i plan spalił na panewce.. Cóż, na pocieszenie jest ST, które wynika głównie z tego, że Miki farmił i złomował sojuszników. Dnia …