Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-38 z 38.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Miejmy nadzieję że zdążył bo inaczej nie chciał bym być na jego miejscu. Może z tymi GS przesadziłeś bo to że zbadał nie znaczy że zrobił ale powoli trzeba się do tej myśli przyzwyczajać. Piękny i szybki zysk. Już na połowę Twoich satelitek jest.

  • Tak też sądzę. Kiedy widzisz flotę nie zastanawiasz się czy to nie przypadkiem ten sam sojusz co dwie godziny temu tylko lecisz.

  • I tu znowu sojusznik w reckach. Ktoś się tu na nas uwziął? A może po prostu nie byliśmy wystarczająco czujni? Z tego co wiem odbudowa trwa a atakującemu gratulacje wyczucia czasu.

  • Co tu dużo mówić. Szkoda sojusznika. Ale jak to się mówi raz w recki raz w reckach... Atakującemu gratulacje trafienia 1 floty sojuszu.

  • A dwa dni temu mówię - fajna flotka ale jeszcze za krótki jestem. Brawo. Zysk fajny. Będą kolejne stateczki straszyły w okolicy.

  • UPDATE PROGÓW To jest temat do spamu więc jeśli sam uważasz swój RW za coś czym się można pochwalić to wrzucaj śmiało No i aby temat żył. Skan, lot, booom a w między czasie rakietki I tak - złom w całości zebrany. Pozdrowionka dla sojuszu i dla Daniela którego miałem okazję tu poznać i sporo pohandlować Dnia 16-07-2019 18:44:29 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Tezur [GOTG] ________________________________________________ Mały transporter 50 Lekki myśliwiec 900 Krążownik 120 Okręt …

  • Teraz tylko szybki przegląd sąsiednich układów. O SKB obok - spadam do 7 gali Brawo Panowie. Coraz Was więcej w tych ST.

  • Mike - dawno dawno temu i mnie w rece spakowałeś. Dobrze, że po takim czasie znowu trafiam na Uni gdzie latasz bo to oznacza jakość i brak nudy. Buduj się, buduj. A obrońcy SzO

  • I to jak by ktoś się zastanawiał czy pancki czy owieczki Ale łubudu zrobiliście. Tyle dobra, tyle latawców. Szkoda że to koniec przygody dla obrońcy ale spokojnie. OGame poczeka, my też poczekamy na powrót Brawo

  • I żeby nie było biggrin.png Dzięki chłopaki za szybką mobilizację. Gdyby nie to że recki się tak długo robiły to byśmy byli tam 4h wcześniej smile.png Skan, hasło, odzew i boom. Obrońca puścił sobie produkcję stoczni i pewien, że obok nie ma floty która mu zagraża zostawił statki na cały dzień. A przynajmniej takie sprawiał wrażenie. SzO a my się zbroimy dalej smile.png Dnia 14-07-2019 16:48:58 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Adorhil [GOTG] _______________________________________…

  • No i brawo. Dziękuję za wsparcie inicjatywy. Ale już mogłeś tego moona dać skoro dorwałeś moonówkę Sam bym swoje rw wrzucił ale wymyśliłem sobie spam i mój drugi post czeka na akceptację ale fajnie, że ktoś podłapał temat. Czekamy na następne.

  • Pokażmy, że na tym uni się dzieje dużo Nie jedna flotka na uni śmiga ale nie każdy ma okazję trafić do ST. Niech inni jednak o nas wiedzą i się nas boją Jeśli właśnie zaczynasz i cieszysz się z trafienia 7Lmów i 5 MT to tu jest Twoje miejsce Temat ewidentnie do spamu ale chyba po to właśnie jest DiD

  • Sprzedam Kryształ za paliwo

    Tezur - - Handel Indus

    Post

    Konkurencja dla PKN Orlen. Skup paliwa za kryształ. Przelicznik 1.6:1 Sprzedaj zbędne paliwo Pw tutaj lub w grze (Nick ten sam)

  • I mogą być wszyscy zadowoleni? Kulka tak wcześnie to świetna sprawa, zysk agresora też na pewno ucieszył. Fajnie że powrót do tej gry po latach wypadł na takie aktywne uni. Kilka dni a na prawdę sporo się dzieje Powodzenia dalej

  • Nie ma to jak wypasanie owiec Ale że kulki nie zrobiłeś to wstyd Dwie bańki na plus będą na pewno dobrze przeznaczone. Powodzenia i obrońcy SzO

  • Witam serdecznie. Powracając po latach szukam ekipy, która na wstępie wprowadzi mnie w nowości a po krótkim instruktarzu będzie zgraną kompanią z którą za jakiś czas będzie można zarwać nie jedną noc polując na jakąś flotę. Idąc z duchem czasu jeśli macie Discorda to jak najbardziej na plus (tak - emeryt po trzydziestce też wie co to discord) Podbijamy wszechświat i dobrze się przy tym bawimy? Nick: Tezur

  • Kto sie poci na letnim serwie :)

    Tezur - - DiD Indus

    Post

    Kilka tygodni szybko zleci jeśli podstawa tej rozgrywki została taka sama. Widzę jakieś automatyczne ucieczki i inne bajery ale po cichu liczę, że bez inwestycji w PLN można w dalszym ciągu zajść wysoko dobrze się przy tym bawiąc. Oby tak było a jeśli będzie to równoznaczne z tym że będzie ciężej - tym lepiej

  • Nie zlicze ile to już lat bez stateczków. A jednak i ja postanowiłem wrócić. Niestety na forum nie jestem w stanie odkopać swojego starego konta ale wierzę że dam się tu poznać na nowo. Czy tu dalej się siedzi ekipą po kilka tygodni aby upolować tą jedną, wypatrzoną flotę? Siedzi się nocami sprawdzając czy gość przypadkiem się nie obudził?